Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 05/10 16:00 Άνω Καστρίτσι 1-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/10 10:00 Πυρσός Πατρών 1-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/10 12:30 Γαλήνη 2-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/10 16:00 Αετός Ρίου 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/10 16:00 Ποσειδών Δρέπανου 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 06/10 16:00 Ρωμανός 4-3 Ωλενιακός διαιτητές
Πολύτεκνος- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/10 10:00 Ηρακλής Πατρών 4-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/10 12:30 Πολύτεκνος 5-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/10 12:30 Δίας Σαραβαλίου 2-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/10 13:00 Αχαϊκός 1-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/10 16:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/10 16:00 Ωλενιακός 2-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
Ποσειδών Δρέπανου- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/10 10:00 Αχαϊκός 2-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/10 10:00 Πυρσός Πατρών 1-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/10 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/10 16:00 Γαλήνη 2-4 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/10 16:00 Ποσειδών Δρέπανου 1-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/10 16:00 Αετός Ρίου 1-1 Ρωμανός διαιτητές
Άνω Καστρίτσι- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 26/10 16:00 Ωλενιακός 0-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/10 18:30 Ποσειδών Δρέπανου 5-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/10 10:00 Πολύτεκνος 5-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/10 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/10 12:30 Δίας Σαραβαλίου 4-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 27/10 15:00 Ρωμανός 2-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 02/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 0-3 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/11 12:30 Γαλήνη 0-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/11 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/11 15:00 Αετός Ρίου 0-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/11 15:00 Αχαϊκός 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/11 15:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-0 Ωλενιακός διαιτητές
Ηρακλής Πατρών- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 09/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 2-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 10/11 12:30 Πυρσός Πατρών 4-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/11 12:30 Πολύτεκνος 3-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/11 12:30 Δίας Σαραβαλίου 2-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 10/11 15:00 Ρωμανός 1-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/11 16:00 Ποσειδών Δρέπανου 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
Ωλενιακός- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/11 10:00 Ηρακλής Πατρών 0-1 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/11 11:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/11 12:30 Αχαϊκός 1-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/11 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 5-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/11 15:00 Αετός Ρίου 2-3 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/11 15:00 Ωλενιακός 0-2 Πολύτεκνος διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 23/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 3-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/11 10:00 Γαλήνη 2-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 5-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/11 12:30 Πυρσός Πατρών 1-5 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 24/11 15:00 Πολύτεκνος 2-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/11 16:00 Ποσειδών Δρέπανου 2-2 Ωλενιακός διαιτητές
Ρωμανός- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/12 10:00 Ηρακλής Πατρών 1-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/12 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/12 15:00 Ωλενιακός 1-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/12 15:00 Αετός Ρίου 1-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 18/12 15:00 Ρωμανός 1-2 Πολύτεκνος διαιτητές
Πυρσός Πατρών- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 07/12 15:00 Άνω Καστρίτσι 1-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/12 17:30 Πυρσός Πατρών 0-5 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/12 10:00 Αχαϊκός 1-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/12 12:00 Ηρακλής Πατρών 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/12 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/12 15:00 Ποσειδών Δρέπανου 0-0 Ρωμανός διαιτητές
Γαλήνη- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/12 12:30 Πυρσός Πατρών 1-1 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 12:30 Πολύτεκνος 4-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/12 15:00 Αετός Ρίου 3-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 15/12 15:00 Ρωμανός 4-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 15:00 Δίας Σαραβαλίου 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/12 15:00 Ωλενιακός 2-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
Αχαϊκός- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 21/12 15:00 Ωλενιακός 1-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 21/12 15:00 Άνω Καστρίτσι 3-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 12:30 Αχαϊκός 0-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/12 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-3 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/12 15:00 Γαλήνη 0-1 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 15:00 Ηρακλής Πατρών 1-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/01 10:00 Γαλήνη 1-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/01 10:00 Πυρσός Πατρών 2-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/01 12:30 Πολύτεκνος 3-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/01 12:30 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/01 13:30 Ποσειδών Δρέπανου 0-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 12/01 15:00 Ρωμανός 1-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
Αετός Ρίου- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 18/01 15:00 Ωλενιακός 5-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/01 12:00 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-3 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 12:30 Αχαϊκός 3-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/01 12:30 Δίας Σαραβαλίου 0-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/01 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/01 15:00 Ηρακλής Πατρών 6-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
Πολύτεκνος- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/01 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/01 12:30 Γαλήνη 0-4 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/01 12:30 Πυρσός Πατρών 1-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 26/01 15:00 Ρωμανός 4-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/01 15:00 Αετός Ρίου 1-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 29/01 15:00 Άνω Καστρίτσι 1-2 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
Ποσειδών Δρέπανου- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/02 10:00 Πολύτεκνος 6-1 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/02 12:30 Ηρακλής Πατρών 0-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 12:30 Δίας Σαραβαλίου 3-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 15:30 Ωλενιακός 0-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/02 15:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 02/02 15:30 Ρωμανός 0-2 Αετός Ρίου διαιτητές
Άνω Καστρίτσι- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 15/02 15:30 Άνω Καστρίτσι 1-4 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/02 10:00 Γαλήνη 0-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/02 12:00 Αετός Ρίου 1-4 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/02 12:30 Πυρσός Πατρών 2-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 12:30 Ηρακλής Πατρών 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/02 15:30 Αχαϊκός 3-1 Ωλενιακός διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/02 10:00 Δίας Σαραβαλίου 1-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/02 12:00 Πυρσός Πατρών 1-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/02 12:30 Ωλενιακός 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/02 14:00 Ποσειδών Δρέπανου 2-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 23/02 16:00 Πολύτεκνος 2-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 23/02 16:00 Ρωμανός 3-1 Γαλήνη διαιτητές
Ηρακλής Πατρών- ρεπό

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/03 10:00 Ηρακλής Πατρών 0-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/03 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/03 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-5 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/03 12:30 Αχαϊκός 3-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/03 16:00 Γαλήνη 4-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/03 16:00 Αετός Ρίου 4-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
Ωλενιακός- ρεπό

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 15/03 16:00 Άνω Καστρίτσι 2-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/03 12:30 Γαλήνη 2-4 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/03 12:30 Πολύτεκνος 6-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 16/03 16:00 Ρωμανός 1-1 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/03 16:00 Ποσειδών Δρέπανου 4-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/03 16:00 Πυρσός Πατρών 0-7 Αχαϊκός διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/03 10:00 Ηρακλής Πατρών 1-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/03 12:30 Αχαϊκός 4-1 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/03 12:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/03 16:00 Δίας Σαραβαλίου 0-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/03 16:00 Ωλενιακός 0-1 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/03 16:00 Αετός Ρίου 3-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
Ρωμανός- ρεπό

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/04 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 3-1 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/04 12:00 Αχαϊκός 2-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/04 12:00 Πολύτεκνος 3-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/04 14:30 Γαλήνη 1-3 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/04 17:30 Ποσειδών Δρέπανου 2-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 09/04 17:30 Άνω Καστρίτσι 2-0 Ωλενιακός διαιτητές
Πυρσός Πατρών- ρεπό

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 12/04 17:30 Ρωμανός 1-1 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/04 12:00 Δίας Σαραβαλίου 4-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/04 14:30 Πολύτεκνος 8-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/04 17:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/04 17:30 Αετός Ρίου 3-2 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/04 17:30 Ωλενιακός 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
Γαλήνη- ρεπό

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 26/04 17:30 Άνω Καστρίτσι 1-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/04 09:30 Πάτρα 2005 A.E. 0-5 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/04 12:00 Γαλήνη 4-6 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/04 14:30 Ηρακλής Πατρών 4-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/04 17:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 0-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/04 17:30 Ποσειδών Δρέπανου 4-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
Αχαϊκός- ρεπό

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/05 15:00 Ρωμανός 4-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/05 17:30 Πυρσός Πατρών 2-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/05 17:30 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Ηρακλής Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/05 17:30 Ποσειδών Δρέπανου 4-0 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/05 17:30 Πολύτεκνος 2-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/05 17:30 Αετός Ρίου 1-0 Ωλενιακός διαιτητές
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων- ρεπό

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 10/05 17:30 Άνω Καστρίτσι 5-2 Γαλήνη διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/05 18:30 Αχαϊκός 1-2 Ποσειδών Δρέπανου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/05 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/05 14:30 Ηρακλής Πατρών 2-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/05 17:30 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 1-3 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/05 17:30 Ωλενιακός 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
Αετός Ρίου- ρεπό