Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 13/10 16:00 ΠΑΟΚ Πατρών 1-4 Θέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/10 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/10 11:00 Δίας Σαραβαλίου 3-0 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/10 11:00 Αμπελόκηποι 1-4 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 14/10 11:00 Ψηλαλώνια 2-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/10 16:00 Αχαϊκός 2-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 14/10 16:00 Ρωμανός 0-2 Πολύτεκνος διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/10 10:00 Αμπελόκηποι 1-3 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/10 10:00 Πολύτεκνος 0-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/10 10:00 Θέα 0-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/10 12:15 Α.Π.Ο. Αρόη 2-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 28/10 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/10 15:00 Αετός Ρίου 5-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/10 15:00 Πατρεύς 2-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/11 10:30 ΠΑΟΚ Πατρών 0-1 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/11 12:00 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 11/11 12:15 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 11/11 12:15 Αχαϊκός 1-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/11 15:00 Πυρσός Πατρών 4-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 21/11 15:00 Ρωμανός 0-2 Ψηλαλώνια διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/11 15:00 ΠΑΟΚ Πατρών 0-4 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/11 15:00 Θέα 2-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/11 10:00 Α.Π.Ο. Αρόη 5-4 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/11 12:00 Πατρεύς 5-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/11 12:00 Πολύτεκνος 1-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/11 12:00 Αμπελόκηποι 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 18/11 12:00 Ψηλαλώνια 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/11 12:00 Θέα 2-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/11 12:00 Δίας Σαραβαλίου 5-1 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/11 12:00 Αετός Ρίου 2-4 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 25/11 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/11 15:00 Πυρσός Πατρών 3-2 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/11 15:00 Αχαϊκός 0-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 25/11 15:00 Ρωμανός 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 01/12 15:00 Ψηλαλώνια 1-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 02/12 11:00 ΠΑΟΚ Πατρών 5-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/12 12:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/12 12:00 Πατρεύς 2-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/12 12:00 Αμπελόκηποι 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/12 15:00 Πολύτεκνος 4-1 Θέα διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/12 12:00 Πυρσός Πατρών 0-6 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/12 12:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-4 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/12 15:00 Πατρεύς 2-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 09/12 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/12 15:00 Θέα 2-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/12 15:00 Αετός Ρίου 4-4 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 09/12 15:00 Ρωμανός 2-1 Αχαϊκός διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-0 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/12 12:00 Πυρσός Πατρών 1-3 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/12 12:00 Αχαϊκός 3-4 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 16/12 12:00 Ψηλαλώνια 1-2 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/12 15:00 Αμπελόκηποι 1-5 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 16/12 15:00 ΠΑΟΚ Πατρών 0-4 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/12 15:00 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Αετός Ρίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 23/12 12:00 Ψηλαλώνια 3-1 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/12 12:00 Πολύτεκνος 2-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/12 12:00 Πατρεύς 1-5 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 23/12 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/12 15:00 Θέα 2-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/12 15:00 Αετός Ρίου 3-0 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 23/12 15:00 Ρωμανός 1-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 05/01 15:00 ΠΑΟΚ Πατρών 1-6 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 06/01 11:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 3-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/01 12:00 Πυρσός Πατρών 1-3 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/01 12:00 Δίας Σαραβαλίου 0-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-2 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/01 15:00 Αχαϊκός 1-3 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/01 15:00 Αετός Ρίου 4-2 Ρωμανός διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/01 12:00 Αμπελόκηποι 3-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/01 12:00 Πολύτεκνος 2-3 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/01 12:00 Πατρεύς 1-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 13/01 12:00 Α.Π.Ο. Αρόη 4-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 13/01 15:00 Ψηλαλώνια 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 13/01 15:00 Ρωμανός 5-4 Θέα διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/01 10:00 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/01 12:00 Πυρσός Πατρών 0-5 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/01 12:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/01 12:00 Θέα 0-4 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/01 15:00 Αετός Ρίου 1-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/01 15:00 Αχαϊκός 4-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/01 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 3-2 Ρωμανός διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 7-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/01 12:00 Αχαϊκός 2-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/01 12:00 Αμπελόκηποι 1-3 Θέα διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 27/01 12:00 Ψηλαλώνια 3-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 27/01 15:00 ΠΑΟΚ Πατρών 0-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/01 15:00 Πολύτεκνος 1-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 27/01 15:00 Ρωμανός 1-2 Πατρεύς διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/02 12:00 Πυρσός Πατρών 2-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 03/02 12:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-4 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/02 12:00 Θέα 2-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 03/02 15:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/02 15:00 Αετός Ρίου 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/02 15:00 Πατρεύς 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/02 15:00 Πολύτεκνος 2-3 Ρωμανός διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/02 10:30 Δίας Σαραβαλίου 2-3 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/02 12:30 Πυρσός Πατρών 0-5 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/02 12:30 Αχαϊκός 0-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/02 12:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/02 12:30 ΠΑΟΚ Πατρών 0-3 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 17/02 15:30 Ψηλαλώνια 1-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 17/02 15:30 Ρωμανός 1-2 Αμπελόκηποι διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/02 10:30 Πολύτεκνος 2-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/02 10:30 Αμπελόκηποι 4-2 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 24/02 12:30 Ψηλαλώνια 1-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/02 12:30 Θέα 1-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/02 15:30 Πατρεύς 3-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 24/02 15:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/02 15:30 Αετός Ρίου 1-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/03 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 03/03 11:00 Ρωμανός 5-1 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/03 12:30 Δίας Σαραβαλίου 4-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/03 12:30 Πυρσός Πατρών 3-4 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 03/03 12:30 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/03 16:00 Αετός Ρίου 5-2 Θέα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/03 16:00 Αχαϊκός 0-0 Πολύτεκνος διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/03 10:00 Πολύτεκνος 0-4 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 10/03 10:30 ΠΑΟΚ Πατρών 2-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 10/03 12:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-0 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/03 12:30 Αμπελόκηποι 1-4 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/03 16:00 Πατρεύς 5-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 10/03 16:00 Ψηλαλώνια 3-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/03 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-1 Ρωμανός διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 24/03 12:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-5 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/03 12:30 Αχαϊκός 1-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/03 12:30 Πυρσός Πατρών 1-2 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/03 12:30 Θέα 4-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/03 16:00 Αετός Ρίου 2-0 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 24/03 16:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 24/03 16:00 Ρωμανός 5-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/03 10:00 Πολύτεκνος 2-2 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/03 11:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 6-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 31/03 12:30 ΠΑΟΚ Πατρών 0-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/03 14:00 Δίας Σαραβαλίου 3-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/03 14:00 Αχαϊκός 1-1 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 31/03 17:00 Ψηλαλώνια 6-0 Θέα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 31/03 19:30 Αμπελόκηποι 1-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/04 17:00 Θέα 0-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/04 10:00 Πολύτεκνος 1-2 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 07/04 17:00 Ρωμανός 1-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/04 17:00 Πατρεύς 2-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/04 17:00 Αετός Ρίου 0-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 07/04 17:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 1-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 10/04 18:00 Α.Π.Ο. Αρόη 4-1 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/04 10:00 Αμπελόκηποι 1-5 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 14/04 10:00 ΠΑΟΚ Πατρών 0-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/04 10:00 Δίας Σαραβαλίου 2-3 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/04 12:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-1 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/04 17:00 Αχαϊκός 3-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/04 17:00 Πυρσός Πατρών 3-8 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 14/04 17:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 0-1 Ρωμανός διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 20/04 17:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-1 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 21/04 10:00 Ψηλαλώνια 5-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/04 10:00 Αμπελόκηποι 3-4 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/04 10:00 Πολύτεκνος 2-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/04 12:30 Θέα 4-2 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/04 17:00 Πατρεύς 3-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 21/04 17:00 Ρωμανός 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 27/04 17:00 Α.Ε.Κ. Πατρών 2-3 Πατρεύς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/04 10:00 Θέα 4-0 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 28/04 12:30 ΠΑΟΚ Πατρών 0-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/04 12:30 Δίας Σαραβαλίου 2-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/04 12:30 Πυρσός Πατρών 1-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/04 12:30 Αετός Ρίου 2-3 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/04 17:00 Αχαϊκός 3-0 Αμπελόκηποι διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μ.Ηλιόπουλου (Ρωμανού) 08/05 17:00 Ρωμανός 1-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/05 17:00 Πατρεύς 4-0 Θέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/05 17:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 5-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/05 17:00 Αμπελόκηποι 2-1 Α.Ε.Κ. Πατρών διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 08/05 17:00 Ψηλαλώνια 3-2 Πυρσός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σουλίου 08/05 17:00 ΠΑΟΚ Πατρών 0-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/05 19:30 Πολύτεκνος 3-3 Αετός Ρίου διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών - Α.Ε.Κ. Πατρών 3-0 ΠΑΟΚ Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/05 11:00 Θέα 2-4 Αμπελόκηποι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/05 11:00 Πυρσός Πατρών 1-5 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/05 17:00 Πατρεύς 1-2 Ρωμανός διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 12/05 17:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/05 17:00 Αετός Ρίου 2-5 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/05 17:00 Δίας Σαραβαλίου 3-4 Αχαϊκός διαιτητές