Δεν υπάρχουν αναμετρήσεις
Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 23/09 17:00 Πείρος Ισώματος 5-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 23/09 17:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/09 11:00 Καλλιθέα 1-5 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/09 14:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 24/09 17:00 Απόλλων Βίδοβας 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/09 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 24/09 17:00 Τριταιικός 0-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/09 17:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1 Σταροχώρι διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 30/09 16:30 Πείρος Ισώματος 2-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/09 16:30 Διαγόρας 2010 1-5 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 30/09 16:30 Σταροχώρι 2-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/10 11:00 Πήγασος Πατρών 1-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/10 11:00 Καμίνια 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/10 14:00 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 01/10 16:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/10 16:30 Ωλενιακός 1-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/10 16:30 Καμίνια 2-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 07/10 16:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/10 14:00 Καλλιθέα 0-4 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 08/10 16:30 Τριταιικός 2-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 08/10 16:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/10 16:30 Φαραικός 1-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/10 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου 3-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 08/10 16:30 Απόλλων Βίδοβας 2-6 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 14/10 16:00 Σταροχώρι 6-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/10 16:00 Ωλενιακός 1-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/10 16:00 Πήγασος Πατρών 1-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/10 10:30 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 15/10 13:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 0-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 15/10 16:00 Πείρος Ισώματος 0-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/10 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 15/10 16:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/10 16:00 Διαγόρας 2010 2-4 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/10 10:30 Καμίνια 3-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/10 12:00 Φαραικός 0-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/10 13:00 Καλλιθέα 0-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/10 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 22/10 16:00 Τριταιικός 3-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 22/10 16:00 Απόλλων Βίδοβας 0-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/10 16:00 Σταροχώρι 1-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/10 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/10 12:30 Πήγασος Πατρών 1-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 29/10 15:00 Ωλενιακός 3-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/10 15:00 Δίας Σαραβαλίου 2-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 29/10 15:00 Πείρος Ισώματος 5-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/10 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 29/10 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-3 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 29/10 15:00 Τριταιικός 4-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 04/11 15:00 Σταροχώρι 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/11 15:00 Διαγόρας 2010 2-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/11 12:30 Πήγασος Πατρών 1-3 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Λάππα 05/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 05/11 15:00 Καμίνια 0-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/11 15:00 Φαραικός 0-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 05/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 1-2 Καλλιθέα διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 11/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/11 10:00 Δίας Σαραβαλίου 5-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/11 10:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/11 12:30 Καλλιθέα 0-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 12/11 15:00 Πείρος Ισώματος 2-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 12/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 12/11 15:00 Τριταιικός 6-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/11 15:00 Φαραικός 2-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 18/11 15:00 Σταροχώρι 1-4 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/11 15:00 Διαγόρας 2010 0-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/11 10:00 Δίας Σαραβαλίου 2-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/11 15:00 Καμίνια 3-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/11 15:00 Πήγασος Πατρών 0-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 19/11 15:00 Ωλενιακός 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 19/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 1-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 19/11 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 0-0 Τριταιικός διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/11 15:00 Διαγόρας 2010 3-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 25/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/11 12:30 Καλλιθέα 1-4 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 29/11 15:00 Τριταιικός 3-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 30/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/12 15:00 Φαραικός 1-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 02/12 15:00 Σταροχώρι 0-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/12 10:00 Πήγασος Πατρών 2-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/12 12:30 Ωλενιακός 1-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/12 12:30 Δίας Σαραβαλίου 0-3 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Λάππα 03/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 7-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 03/12 15:00 Πείρος Ισώματος 1-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 03/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 3-1 Καμίνια διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 09/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 7-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/12 15:00 Διαγόρας 2010 1-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/12 10:00 Καμίνια 1-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/12 12:30 Καλλιθέα 0-8 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/12 15:00 Φαραικός 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 10/12 15:00 Τριταιικός 1-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λάππα 10/12 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 16/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/12 15:00 Πήγασος Πατρών 3-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 17/12 15:00 Πείρος Ισώματος 2-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/12 15:00 Ωλενιακός 0-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 17/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 2-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/12 12:30 Δίας Σαραβαλίου 2-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 10/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Καλλιθέα διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/12 15:00 Φαραικός 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/12 15:00 Διαγόρας 2010 0-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/12 15:00 Καμίνια 0-3 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 23/12 15:00 Σταροχώρι 3-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/12 15:00 Ωλενιακός 4-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Λάππα 03/01 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 3-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/01 15:00 Καλλιθέα 0-5 Τριταιικός διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/01 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 6-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/01 10:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/01 12:30 Δίας Σαραβαλίου 3-0 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 07/01 15:00 Τριταιικός 3-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/01 15:00 Καλλιθέα 0-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 07/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 07/01 15:00 Πείρος Ισώματος 3-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 07/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας 3-6 Πήγασος Πατρών διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/01 15:00 Διαγόρας 2010 1-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 13/01 15:00 Σταροχώρι 7-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/01 12:30 Πήγασος Πατρών 0-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/01 15:00 Φαραικός 0-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/01 15:00 Καμίνια 0-3 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Λάππα 14/01 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 0-4 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/01 15:00 Ωλενιακός 2-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/01 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/01 15:00 Καλλιθέα 0-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 20/01 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/01 15:00 Φαραικός 3-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 21/01 15:00 Τριταιικός 5-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας 4-2 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 31/01 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 27/01 15:00 Σταροχώρι 1-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/01 15:00 Διαγόρας 2010 2-3 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/01 12:30 Δίας Σαραβαλίου 3-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/01 15:00 Πήγασος Πατρών 0-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 28/01 15:00 Πείρος Ισώματος 3-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 28/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Λάππα 28/01 15:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 07/02 15:30 Ωλενιακός 2-0 Καλλιθέα διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/02 15:30 Διαγόρας 2010 1-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 03/02 15:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 6-4 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/02 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 0-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/02 15:30 Φαραικός 1-1 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 04/02 15:30 Τριταιικός 2-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 04/02 15:30 Απόλλων Βίδοβας 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/02 15:30 Καμίνια 1-3 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/02 15:00 Καλλιθέα 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/02 15:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/02 10:00 Πήγασος Πατρών 4-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Λάππα 11/02 15:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-1 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/02 15:30 Ωλενιακός 1-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 11/02 15:30 Πείρος Ισώματος 0-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/02 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 11/02 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/02 15:30 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 24/02 15:30 Σταροχώρι 3-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/02 15:30 Διαγόρας 2010 0-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/02 10:30 Καλλιθέα 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/02 13:00 Φαραικός 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 25/02 15:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 6-2 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/02 15:30 Καμίνια 0-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/02 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 0-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 25/02 15:30 Απόλλων Βίδοβας 1-2 Τριταιικός διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/03 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 7-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 03/03 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/03 16:00 Καλλιθέα 1-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/03 13:00 Δίας Σαραβαλίου 3-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 04/03 13:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 04/03 16:00 Τριταιικός 1-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 04/03 16:00 Ωλενιακός 2-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 21/03 16:30 Πείρος Ισώματος 1-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/03 14:00 Διαγόρας 2010 1-6 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/03 10:00 Καμίνια 2-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/03 13:00 Πήγασος Πατρών 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/03 16:00 Ωλενιακός 2-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 11/03 16:00 Σταροχώρι 1-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λάππα 11/03 16:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/03 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 11/03 16:00 Απόλλων Βίδοβας 1-1 Φαραικός διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/03 16:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-4 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/03 13:00 Φαραικός 3-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 18/03 16:30 Πείρος Ισώματος 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/03 16:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-0 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 18/03 16:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/03 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου 0-3 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 18/03 16:30 Τριταιικός 1-1 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/03 16:30 Καλλιθέα 0-1 Καμίνια διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 24/03 16:30 Πείρος Ισώματος 0-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/03 14:00 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/03 17:30 Πήγασος Πατρών 0-4 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 25/03 17:30 Ωλενιακός 1-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 25/03 17:30 Σταροχώρι 3-0 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Λάππα 25/03 17:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 25/03 17:30 Καμίνια 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 25/03 17:30 Απόλλων Βίδοβας 4-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/03 15:00 Διαγόρας 2010 0-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 31/03 17:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/04 11:00 Φαραικός 0-1 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/04 14:00 Καλλιθέα 1-5 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/04 17:30 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 01/04 17:30 Τριταιικός 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/04 17:30 Καμίνια 1-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 01/04 17:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/04 14:00 Πήγασος Πατρών 3-7 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 15/04 17:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/04 17:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 15/04 17:30 Πείρος Ισώματος 0-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/04 17:30 Δίας Σαραβαλίου 0-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/04 17:30 Ωλενιακός 2-1 Διαγόρας 2010 διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 15/04 17:30 Απόλλων Βίδοβας 1-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 18/04 17:30 Σταροχώρι 2-2 Καμίνια διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 21/04 17:30 Σταροχώρι 4-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/04 14:00 Καμίνια 2-3 Πήγασος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/04 14:00 Καλλιθέα 2-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 22/04 17:30 Τριταιικός 0-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/04 17:30 Φαραικός 3-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/04 17:30 Αχαιός Σαραβαλίου 2-1 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 22/04 17:30 Διαγόρας 2010 0-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λάππα 22/04 17:30 Ατρόμητος Λάππα 2015 2-2 Ωλενιακός διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 28/04 18:00 Απόλλων Βίδοβας 0-2 Ωλενιακός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/04 18:00 Πήγασος Πατρών 4-0 Σταροχώρι διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 28/04 18:00 Τριταιικός 4-1 Καλλιθέα διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 28/04 18:00 Πείρος Ισώματος 1-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/04 18:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/04 14:30 Δίας Σαραβαλίου 0-0 Ατρόμητος Λάππα 2015 διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 29/04 18:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/04 18:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-0 Διαγόρας 2010 διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/05 18:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/05 15:00 Πήγασος Πατρών 4-1 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Λάππα 06/05 18:00 Ατρόμητος Λάππα 2015 1-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/05 18:00 Σταροχώρι 2-0 Πείρος Ισώματος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/05 18:00 Ωλενιακός 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 09/05 15:30 Καμίνια 0-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/05 15:30 Διαγόρας 2010 2-5 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/05 15:30 Φαραικός 1-2 Καλλιθέα διαιτητές