Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 26/09 17:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 26/09 17:00 Κεραυνός Μιτόπολης 2-3 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/09 17:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/09 17:00 Τριταιικός 0-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Άρλας 27/09 17:00 Άρλα 1-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/09 17:00 Δίας Σαραβαλίου 0-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/09 19:00 Παναχαϊκός 4-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 07/10 16:30 Απόλλων Βίδοβας 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 03/10 16:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 03/10 16:30 Λιμνοχώρι 0-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 03/10 16:30 Φωστήρ Οβρυάς 1-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/10 10:30 Θέα 1-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/10 14:00 Απόλλων Εγλυκάδος 4-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/10 14:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 04/10 16:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 04/10 16:30 Φαραικός 4-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 10/10 16:30 Κεραυνός Μιτόπολης 0-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/10 16:30 Παναχαϊκός 2-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/10 16:30 Φαραικός 0-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 11/10 16:30 Απόλλων Βίδοβας 1-1 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 11/10 16:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/10 16:30 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Άρλας 11/10 16:30 Άρλα 2-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/10 16:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-2 Τριταιικός διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 17/10 16:30 Κεραυνός Μιτόπολης 2-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 17/10 16:30 Φωστήρ Οβρυάς 1-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 17/10 16:30 Λιμνοχώρι 1-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/10 10:30 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/10 14:00 Θέα 0-3 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 18/10 16:30 Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/10 16:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 18/10 16:30 Τριταιικός 1-0 Παναχαϊκός διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 24/10 16:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/10 16:30 Δίας Σαραβαλίου 0-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/10 16:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/10 12:30 Ολυμπιακός Πατρών 3-1 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 25/10 15:30 Άρλα 1-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 25/10 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 25/10 15:30 Απόλλων Βίδοβας 0-3 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/10 15:30 Φαραικός 3-1 Θέα διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/10 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 7-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 31/10 15:00 Λιμνοχώρι 3-4 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 31/10 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 3-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/11 12:30 Θέα 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 01/11 15:00 Τριταιικός 3-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 01/11 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 0-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Άρλας 01/11 15:00 Άρλα 3-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/11 18:30 Παναχαϊκός 3-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/11 12:30 Απόλλων Εγλυκάδος 4-0 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 08/11 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 2-5 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/11 15:00 Φαραικός 1-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 08/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 08/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 0-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 08/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Άρλα διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 14/11 15:00 Λιμνοχώρι 0-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 14/11 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 2-0 Θέα διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 15/11 15:00 Τριταιικός 3-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 15/11 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/11 15:00 Παναχαϊκός 2-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Άρλας 15/11 15:00 Άρλα 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/11 15:00 Δίας Σαραβαλίου 4-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 15/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 5-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/11 15:00 Λιμνοχώρι 3-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/11 09:30 Απόλλων Εγλυκάδος 0-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/11 12:00 Θέα 1-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/11 12:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 22/11 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/11 15:00 Φαραικός 3-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 28/11 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 29/11 15:00 Τριταιικός 2-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Άρλας 29/11 15:00 Άρλα 2-0 Θέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/11 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/11 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 29/11 15:00 Απόλλων Βίδοβας 3-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 29/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/11 18:00 Παναχαϊκός 3-4 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 05/12 15:00 Λιμνοχώρι 4-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/12 09:30 Απόλλων Εγλυκάδος 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/12 12:00 Ολυμπιακός Πατρών 5-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/12 12:00 Θέα 0-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 06/12 15:00 Τριταιικός 1-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/12 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 4-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 06/12 15:00 Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων - Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/12 17:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-3 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/12 18:00 Παναχαϊκός 5-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Άρλας 13/12 15:00 Άρλα 3-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/12 15:00 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 13/12 15:00 Απόλλων Βίδοβας 2-7 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 13/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-3 Θέα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/12 15:00 Φαραικός 3-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Θέα 3-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 19/12 15:00 Λιμνοχώρι 5-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 19/12 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 2-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/12 12:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/12 15:00 Παναχαϊκός 2-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 20/12 15:00 Τριταιικός 3-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/12 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 1-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων - Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/01 12:00 Θέα 4-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/01 15:00 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 10/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 10/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας 1-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/01 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-3 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/01 15:00 Φαραικός 1-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/01 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου - Τριταιικός 3-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 16/01 15:00 Λιμνοχώρι 3-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 16/01 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-3 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/01 12:00 Δίας Σαραβαλίου 0-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/01 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/01 15:00 Παναχαϊκός 4-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 17/01 15:00 Άρλα 1-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων - Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 23/01 15:00 Λιμνοχώρι 3-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/01 12:00 Θέα 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 24/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 24/01 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/01 15:00 Φαραικός 3-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/01 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) - Δίας Σαραβαλίου 3-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 30/01 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 2-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 31/01 15:00 Απόλλων Βίδοβας 1-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 31/01 15:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Άρλας 31/01 15:00 Άρλα 4-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 31/01 15:00 Τριταιικός 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/01 18:00 Παναχαϊκός 7-2 Θέα διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων - Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 06/02 15:00 Φωστήρ Οβρυάς 5-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 06/02 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/02 12:00 Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/02 12:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-4 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 07/02 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/02 15:00 Θέα 2-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 07/02 15:00 Τριταιικός 0-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς - Φαραικός 3-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/02 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 14/02 15:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 14/02 15:30 Απόλλων Βίδοβας 0-1 Θέα διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 14/02 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/02 15:30 Δίας Σαραβαλίου 1-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Άρλας 14/02 15:30 Άρλα 2-1 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/02 15:30 Παναχαϊκός 2-1 Τριταιικός διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων - Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/02 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος 1-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 20/02 15:30 Λιμνοχώρι 2-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 20/02 15:30 Φωστήρ Οβρυάς 2-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 20/02 15:30 Κεραυνός Μιτόπολης 3-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 21/02 15:30 Τριταιικός 1-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/02 15:30 Θέα 2-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 21/02 15:30 Παναχαϊκός 1-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων - Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/02 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-2 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 28/02 15:30 Φαραικός 1-4 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/02 15:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-2 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 28/02 15:30 Απόλλων Βίδοβας 1-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 28/02 15:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 0-3 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/02 15:30 Δίας Σαραβαλίου 3-5 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/03 15:30 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Θέα διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Οβρυάς - Φωστήρ Οβρυάς 3-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 05/03 15:30 Λιμνοχώρι 0-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/03 15:30 Παναχαϊκός 3-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 05/03 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 0-4 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/03 12:30 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 06/03 15:30 Τριταιικός 2-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/03 15:30 Θέα 3-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Άρλας 06/03 16:00 Άρλα 0-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων - Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/03 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/03 10:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/03 13:30 Θέα 0-4 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 20/03 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 20/03 16:00 Απόλλων Βίδοβας 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/03 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-1 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/03 16:30 Φαραικός 1-4 Παναχαϊκός διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άρλας - Άρλα 3-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 26/03 16:00 Τριταιικός 0-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 26/03 16:00 Απόλλων Βίδοβας 0-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 26/03 16:00 Φωστήρ Οβρυάς 0-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 26/03 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-3 Θέα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/03 14:00 Δίας Σαραβαλίου 3-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 27/03 17:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/03 17:00 Παναχαϊκός 2-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων - Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 02/04 17:30 Φωστήρ Οβρυάς 1-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 02/04 17:30 Λιμνοχώρι 4-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/04 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/04 14:30 Θέα 1-1 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/04 14:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/04 17:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/04 17:30 Φαραικός 3-3 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας - Δόξα Χαλανδρίτσας 3-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 09/04 17:30 Κεραυνός Μιτόπολης 4-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/04 17:30 Παναχαϊκός 2-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 09/04 17:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 3-0 Θέα διαιτητές
διαιτητές Άρλας 10/04 17:30 Άρλα 0-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/04 17:30 Δίας Σαραβαλίου 1-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 10/04 17:30 Απόλλων Βίδοβας 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/04 17:30 Φαραικός 0-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 16/04 17:30 Φωστήρ Οβρυάς 4-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 16/04 17:30 Λιμνοχώρι 1-0 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/04 17:30 Απόλλων Εγλυκάδος 3-2 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/04 17:30 Θέα 3-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 16/04 17:30 Κεραυνός Μιτόπολης 3-2 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 16/04 17:30 Τριταιικός 4-2 Άρλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/04 12:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-2 Φαραικός διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων - Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Θέα διαιτητές
διαιτητές Άρλας 23/04 17:30 Άρλα 2-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/04 17:30 Δίας Σαραβαλίου 1-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 23/04 17:30 Αστέρας Μιντιλογλίου 2-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 23/04 17:30 Απόλλων Βίδοβας 1-0 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 23/04 17:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/04 14:30 Ολυμπιακός Πατρών 0-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/04 17:30 Φαραικός 1-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου - Λιμνοχώρι 3-0 Άρης Κάτω Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Άρλας 07/05 18:00 Άρλα 0-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/05 18:00 Παναχαϊκός 3-2 Αστέρας Μιντιλογλίου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 07/05 18:00 Κεραυνός Μιτόπολης 3-0 Απόλλων Βίδοβας διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 07/05 18:00 Τριταιικός 2-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Οβρυάς 07/05 18:00 Φωστήρ Οβρυάς 3-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/05 18:00 Απόλλων Εγλυκάδος 4-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 07/05 18:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-2 Θέα διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων - Άρης Κάτω Αχαΐας 0-3 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 14/05 18:00 Απόλλων Βίδοβας 3-0 Άρλα διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 14/05 18:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 4-1 Παναχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/05 18:00 Φαραικός 5-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/05 18:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-3 Φωστήρ Οβρυάς διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/05 18:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 14/05 18:00 Αστέρας Μιντιλογλίου 4-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/05 18:30 Θέα 2-2 Λιμνοχώρι διαιτητές