Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Super B (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 28/09 16:30 Βουπράσιο 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 28/09 16:30 Δόξα Νιφορεΐκων 0-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 28/09 16:30 Κεραυνός Μιτόπολης 3-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/09 11:00 Ικαρος Πετρωτού 2-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/09 16:30 Αίας Πατρών 0-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 29/09 16:30 Θύελλα Σκιαδά 0-2 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 29/09 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Τριταιικός διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 05/10 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 05/10 16:00 Μετόχι 0-5 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/10 16:00 Φαραικός 3-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/10 16:00 Καμίνια 3-4 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/10 16:00 Τριταιικός 0-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 06/10 16:00 Δόξα Παραλίας 5-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/10 18:30 Ολυμπιακός Πατρών 0-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 12/10 16:00 Βουπράσιο 4-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 12/10 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/10 16:00 Φαραικός 2-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/10 16:00 Ψηλαλώνια 0-3 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/10 16:00 Αίας Πατρών 2-5 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 13/10 16:00 Θύελλα Σκιαδά 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 13/10 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 19/10 16:00 Μετόχι 1-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 19/10 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 19/10 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/10 12:30 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 20/10 16:00 Δόξα Παραλίας 3-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/10 16:00 Τριταιικός 1-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/10 18:30 Ολυμπιακός Πατρών 2-0 Ψηλαλώνια διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 26/10 16:00 Βουπράσιο 2-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 26/10 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/10 15:00 Τριταιικός 5-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/10 15:00 Καμίνια 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/10 15:00 Φαραικός 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/10 15:00 Αίας Πατρών 2-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/10 16:00 Ψηλαλώνια 3-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 02/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/11 12:00 Ικαρος Πετρωτού 1-4 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/11 12:30 Αίας Πατρών 2-4 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/11 12:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-3 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 03/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 6-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 03/11 15:00 Θύελλα Σκιαδά 0-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 03/11 15:00 Δόξα Παραλίας 2-2 Τριταιικός διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 09/11 15:00 Μετόχι 1-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 09/11 15:00 Βουπράσιο 1-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/11 17:30 Ψηλαλώνια 0-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 12:30 Τριταιικός 1-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/11 15:00 Φαραικός 1-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/11 15:00 Καμίνια 2-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 18:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 16/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 16/11 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 3-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/11 12:30 Αίας Πατρών 1-4 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/11 15:00 Ψηλαλώνια 0-2 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/11 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 17/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 17/11 15:00 Θύελλα Σκιαδά 1-3 Τριταιικός διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 23/11 15:00 Βουπράσιο 3-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 23/11 15:00 Μετόχι 5-2 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/11 15:00 Καμίνια 1-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/11 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/11 18:00 Τριταιικός 2-2 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/12 15:00 Δόξα Παραλίας 5-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 30/11 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/12 12:00 Φαραικός 0-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/12 12:30 Αίας Πατρών 1-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 01/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 5-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 01/12 15:00 Θύελλα Σκιαδά 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/12 15:00 Καμίνια 0-2 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/12 15:00 Ψηλαλώνια 0-4 Μετόχι διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 07/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 0-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 07/12 15:00 Μετόχι 0-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 07/12 15:00 Βουπράσιο 1-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/12 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/12 15:00 Δόξα Παραλίας 2-3 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 08/12 15:00 Θύελλα Σκιαδά 3-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 14/12 15:00 Μετόχι 0-4 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 14/12 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 1-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/12 12:30 Αίας Πατρών 3-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 13:30 Ψηλαλώνια 3-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/12 15:00 Φαραικός 2-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/12 15:00 Καμίνια 2-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 15:00 Τριταιικός 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 21/12 15:00 Βουπράσιο 3-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 21/12 15:00 Δόξα Παραλίας 3-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 21/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 21/12 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 0-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 22/12 15:00 Θύελλα Σκιαδά 1-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 22/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-2 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Καμίνια διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 11/01 15:00 Μετόχι 2-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 12/01 15:00 Φαραικός 1-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/01 15:00 Καμίνια 3-6 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 12/01 15:00 Δόξα Παραλίας 1-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 17:30 Τριταιικός 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/01 18:30 Ψηλαλώνια 0-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 18/01 15:00 Βουπράσιο 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/01 12:30 Αίας Πατρών 2-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 19/01 15:00 Κεραυνός Μιτόπολης 3-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 19/01 15:00 Θύελλα Σκιαδά 1-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 19/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/01 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/01 16:00 Ψηλαλώνια 0-1 Φαραικός διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 25/01 15:00 Μετόχι 2-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/01 12:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-2 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/01 15:00 Καμίνια 0-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/01 15:00 Τριταιικός 1-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 26/01 15:00 Δόξα Παραλίας 5-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 26/01 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-4 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 05/02 16:30 Δόξα Νιφορεΐκων 0-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 01/02 15:30 Βουπράσιο 0-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/02 18:30 Ψηλαλώνια 0-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/02 12:30 Φαραικός 1-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 02/02 15:30 Καμίνια 1-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 02/02 15:30 Κεραυνός Μιτόπολης 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/02 15:30 Αίας Πατρών 0-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 02/02 15:30 Θύελλα Σκιαδά 2-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 08/02 15:30 Μετόχι 1-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 08/02 15:30 Δόξα Νιφορεΐκων 3-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/02 15:30 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/02 12:30 Ολυμπιακός Πατρών 3-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 09/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 4-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 09/02 15:30 Δόξα Παραλίας 4-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 09/02 15:30 Θύελλα Σκιαδά 1-3 Βουπράσιο διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 15/02 15:30 Βουπράσιο 3-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 15/02 15:30 Μετόχι 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/02 15:30 Τριταιικός 0-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/02 15:30 Καμίνια 1-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/02 15:30 Φαραικός 3-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/02 15:30 Ψηλαλώνια 2-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 16/02 15:30 Κεραυνός Μιτόπολης 1-3 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 08/03 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 4-0 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 08/03 16:00 Ικαρος Πετρωτού 2-3 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/03 12:30 Αίας Πατρών 0-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 09/03 16:00 Θύελλα Σκιαδά 2-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 09/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 09/03 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 0-2 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 09/03 16:00 Δόξα Παραλίας 2-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 15/03 16:00 Βουπράσιο 4-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 15/03 16:00 Μετόχι 0-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 16/03 16:00 Δόξα Παραλίας 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/03 16:00 Ολυμπιακός Πατρών 4-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/03 16:00 Καμίνια 2-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/03 16:00 Φαραικός 3-3 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/03 19:00 Τριταιικός 0-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 22/03 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 22/03 16:00 Κεραυνός Μιτόπολης 0-4 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/03 12:30 Αίας Πατρών 2-1 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 23/03 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 23/03 16:00 Θύελλα Σκιαδά 4-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/03 16:00 Ψηλαλώνια 2-1 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/03 16:00 Φαραικός 1-2 Βουπράσιο διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 05/04 17:30 Βουπράσιο 1-0 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 05/04 17:30 Μετόχι 1-4 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 05/04 17:30 Δόξα Νιφορεΐκων 2-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/04 14:30 Ικαρος Πετρωτού 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 06/04 17:30 Δόξα Παραλίας 3-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/04 17:30 Τριταιικός 2-0 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/04 20:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαζαρακίου 12/04 17:30 Κεραυνός Μιτόπολης 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/04 14:30 Αίας Πατρών 2-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/04 17:30 Φαραικός 1-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/04 17:30 Ψηλαλώνια 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/04 17:30 Καμίνια 0-3 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/04 17:30 Τριταιικός 0-0 Βουπράσιο διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 13/04 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 26/04 17:30 Δόξα Νιφορεΐκων 5-1 Φαραικός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 27/04 14:30 Θύελλα Σκιαδά 1-2 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βουπρασίου 27/04 14:30 Βουπράσιο 2-2 Μετόχι διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/04 14:30 Ικαρος Πετρωτού 0-5 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 27/04 17:30 Πανμοβριακός Ριόλου 4-0 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 27/04 17:30 Δόξα Παραλίας 2-3 Καμίνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/04 17:30 Ολυμπιακός Πατρών 4-4 Τριταιικός διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/05 17:30 Φαραικός 3-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Μετοχίου 04/05 14:30 Μετόχι 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/05 14:30 Καμίνια 2-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/05 14:30 Ψηλαλώνια 2-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/05 14:30 Αίας Πατρών 3-1 Κεραυνός Μιτόπολης διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/05 17:30 Τριταιικός 1-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/05 20:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-2 Βουπράσιο διαιτητές