Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 25/09 17:00 Ικαρος Πετρωτού 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 25/09 17:00 Δόξα Παραλίας 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 25/09 17:00 Λιμνοχώρι 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 26/09 13:00 Δίας Σαραβαλίου 2-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 26/09 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Αχαΐκή διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 02/10 17:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 02/10 17:00 Δόξα Παραλίας 2-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 03/10 17:00 Αχαΐκή 5-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 03/10 17:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 03/10 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-5 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 09/10 15:00 Λιμνοχώρι 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 09/10 16:30 Ικαρος Πετρωτού 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 10/10 13:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 10/10 16:30 Δόξα Νιφορεΐκων 1-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 10/10 16:30 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 16/10 16:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 16/10 16:30 Λιμνοχώρι 3-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 16/10 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/10 16:30 Δόξα Παραλίας 3-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/10 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου 3-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 23/10 00:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 23/10 16:00 Ικαρος Πετρωτού 4-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/10 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 23/10 16:00 Αχαΐκή 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 24/10 16:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 30/10 00:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 30/10 16:00 Δόξα Παραλίας 2-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 30/10 16:00 Λιμνοχώρι 1-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 31/10 11:30 Δίας Σαραβαλίου 0-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/10 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 06/11 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 06/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/11 17:30 Αχαιός Σαραβαλίου 0-4 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 07/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 2-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 07/11 15:00 Αχαΐκή 3-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 13/11 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 13/11 15:00 Λιμνοχώρι 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 13/11 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-4 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 14/11 15:00 Δίας Σαραβαλίου 2-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/11 17:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 20/11 00:00 Ικαρος Πετρωτού 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 21/11 15:00 Δίας Σαραβαλίου 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 21/11 15:00 Αχαΐκή 4-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 24/11 15:30 Δόξα Παραλίας 2-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 01/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 27/11 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 28/11 15:00 Αχαΐκή 2-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 28/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 0-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/12 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 04/12 00:00 Λιμνοχώρι 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 04/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 04/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 1-5 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 04/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 05/12 11:30 Δίας Σαραβαλίου 3-1 Αχαΐκή διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 18/12 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 18/12 15:00 Δόξα Παραλίας 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 18/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 19/12 15:00 Αχαΐκή 5-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 15/01 00:00 Αχαΐκή 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 15/01 15:00 Ικαρος Πετρωτού 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 16/01 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 16/01 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων 1-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/01 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 22/01 15:30 Δόξα Παραλίας 0-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 22/01 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 22/01 15:30 Λιμνοχώρι 1-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 23/01 15:30 Δίας Σαραβαλίου 3-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 29/01 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/01 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 1-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 29/01 15:30 Ικαρος Πετρωτού 1-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 30/01 15:30 Αχαΐκή 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 30/01 15:30 Δόξα Νιφορεΐκων 2-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 05/02 00:00 Δίας Σαραβαλίου 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 05/02 15:30 Δόξα Παραλίας 2-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 05/02 15:30 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 05/02 15:30 Λιμνοχώρι 0-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/02 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-0 Αχαΐκή διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 12/02 00:00 Δόξα Νιφορεΐκων 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/02 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Προσφυγικών 12/02 15:30 Δόξα Παραλίας 5-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 12/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 13/02 15:30 Αχαΐκή 4-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 19/02 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 19/02 15:30 Δόξα Νιφορεΐκων 5-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 19/02 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-0 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 19/02 15:30 Λιμνοχώρι 1-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/02 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 0-2 Αχαΐκή διαιτητές