Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (Α) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/09 17:00 Περιβόλα 1-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/09 17:00 Θύελλα Πατρών 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/09 17:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 15/09 17:00 Ακράτα 3-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/09 17:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/09 17:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-4 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 16/09 17:00 Θύελλα Σκιαδά 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/09 17:00 Δαβουρλής K. 92 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 22/09 17:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/09 17:00 Αναγέννηση Πατρών 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 22/09 17:00 Λιμνοχώρι 1-2 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 22/09 17:00 Τριταιικός 2-3 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/09 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 5-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/09 17:00 Απόλλων Εγλυκάδος 4-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/09 17:00 Αίας Πατρών 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/09 17:00 Θύελλα Πατρών 3-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/09 16:30 Αναγέννηση Πατρών 1-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/09 16:30 Δαβουρλής K. 92 3-3 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/09 16:30 Νίκη Προαστείου 0-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/09 16:30 Περιβόλα 0-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 29/09 16:30 Ακράτα 2-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/09 16:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 3-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 30/09 16:30 Θύελλα Σκιαδά 6-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/09 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 06/10 16:00 Λιμνοχώρι 0-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 06/10 16:00 Τριταιικός 0-4 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/10 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/10 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/10 16:00 Αίας Πατρών 0-5 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/10 16:00 Θύελλα Πατρών 1-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/10 16:00 Ατρόμητος Πατρών 3-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 06/10 16:00 Ακράτα 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 13/10 16:00 Τριταιικός 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/10 16:00 Αναγέννηση Πατρών 3-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 13/10 16:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/10 16:00 Δαβουρλής K. 92 4-3 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/10 16:00 Νίκη Προαστείου 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/10 16:00 Περιβόλα 0-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/10 16:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 2-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/10 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/10 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/10 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/10 16:00 Αίας Πατρών 2-4 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 27/10 16:00 Θύελλα Πατρών 0-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/10 16:00 Ατρόμητος Πατρών 0-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 27/10 16:00 Ακράτα 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 28/10 15:00 Θύελλα Σκιαδά 2-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/10 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 10/11 15:00 Λιμνοχώρι 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 1-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/11 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 3-2 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 10/11 17:30 Νίκη Προαστείου 3-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 11/11 15:00 Τριταιικός 3-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Περιβόλα διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/11 15:00 Αίας Πατρών 2-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/11 15:00 Θύελλα Πατρών 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 17/11 15:00 Ακράτα 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/11 15:00 Περιβόλα 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/11 18:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 18/11 15:00 Θύελλα Σκιαδά 3-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/11 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/11 15:00 Αίας Πατρών 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 24/11 15:00 Λιμνοχώρι 3-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 4-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 24/11 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 25/11 15:00 Τριταιικός 2-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 01/12 15:00 Ακράτα 2-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 15:00 Περιβόλα 1-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-5 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 01/12 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/12 18:00 Νίκη Προαστείου 1-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/12 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-4 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 02/12 15:00 Θύελλα Σκιαδά 4-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/12 15:00 Αίας Πατρών 3-3 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 08/12 15:00 Λιμνοχώρι 0-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 08/12 15:00 Θύελλα Πατρών 1-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/12 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος 0-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/12 12:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 09/12 15:00 Τριταιικός 2-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 15:00 Περιβόλα 3-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 2-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 15/12 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 3-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 4-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 15/12 15:00 Λιμνοχώρι 2-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/12 18:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/12 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 16/12 15:00 Θύελλα Σκιαδά 1-2 Ακράτα διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 22/12 15:00 Ακράτα 1-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/12 15:00 Θύελλα Πατρών 0-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/12 15:00 Αίας Πατρών 0-4 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/12 12:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 23/12 15:00 Θύελλα Σκιαδά 2-4 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/01 15:00 Περιβόλα 1-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/01 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 05/01 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/01 18:00 Νίκη Προαστείου 0-3 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 06/01 15:00 Τριταιικός 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 15:00 Περιβόλα 0-3 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 12/01 15:00 Ακράτα 2-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 12/01 15:00 Θύελλα Πατρών 4-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/01 15:00 Αίας Πατρών 0-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 13/01 15:00 Θύελλα Σκιαδά 0-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/01 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 19/01 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 4-3 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 4-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 19/01 15:00 Λιμνοχώρι 2-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/01 15:00 Αίας Πατρών 1-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/01 18:00 Νίκη Προαστείου 1-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 20/01 15:00 Τριταιικός 1-1 Ακράτα διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/01 15:00 Νίκη Προαστείου 0-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 26/01 15:00 Ακράτα 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/01 15:00 Περιβόλα 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/01 15:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 27/01 15:00 Θύελλα Σκιαδά 2-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/02 15:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 02/02 15:00 Λιμνοχώρι 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 4-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/02 15:00 Αίας Πατρών 2-2 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 02/02 15:00 Θύελλα Πατρών 3-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/02 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 03/02 15:00 Τριταιικός 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/02 15:30 Νίκη Προαστείου 1-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/02 15:30 Περιβόλα 2-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 16/02 15:30 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/02 15:30 Δαβουρλής K. 92 2-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/02 15:30 Αναγέννηση Πατρών 4-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/02 15:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 0-4 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 17/02 15:30 Θύελλα Σκιαδά 1-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 23/02 15:30 Λιμνοχώρι 2-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/02 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 3-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/02 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/02 15:30 Αίας Πατρών 1-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/02 15:30 Θύελλα Πατρών 2-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών 4-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 23/02 15:30 Ακράτα 3-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 24/02 15:30 Θύελλα Σκιαδά 3-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 02/03 16:00 Λιμνοχώρι 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 5-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/03 16:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 3-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/03 16:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/03 16:00 Νίκη Προαστείου 1-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/03 16:00 Περιβόλα 3-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/03 12:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 4-2 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 03/03 16:00 Τριταιικός 1-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/03 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/03 16:00 Αίας Πατρών 0-3 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/03 16:00 Θύελλα Πατρών 7-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 0-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 09/03 16:00 Ακράτα 1-0 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/03 16:00 Περιβόλα 0-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 10/03 16:00 Θύελλα Σκιαδά 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 10/03 16:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-0 Νίκη Προαστείου διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/03 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 4-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/03 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 20/03 16:00 Τριταιικός 1-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 20/03 16:00 Λιμνοχώρι 2-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 4-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/03 16:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-0 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/03 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/03 16:30 Δαβουρλής K. 92 1-2 Περιβόλα διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/03 16:00 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 23/03 16:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/03 16:00 Περιβόλα 0-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 23/03 16:00 Ακράτα 2-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/03 16:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/03 18:30 Νίκη Προαστείου 1-2 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 24/03 16:00 Θύελλα Σκιαδά 2-2 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/03 16:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 5-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 30/03 16:00 Θύελλα Πατρών 0-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/03 16:00 Αίας Πατρών 2-3 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/03 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 3-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/03 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 4-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 30/03 16:00 Λιμνοχώρι 2-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 1-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 31/03 17:00 Τριταιικός 2-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/03 17:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-3 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 06/04 17:00 Ακράτα 0-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/04 17:00 Περιβόλα 0-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/04 17:00 Νίκη Προαστείου 1-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/04 17:00 Δαβουρλής K. 92 0-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/04 17:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 1-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/04 17:00 Αναγέννηση Πατρών 6-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/04 12:30 Αστραπή Ψαροφαΐου 3-1 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 07/04 17:00 Θύελλα Σκιαδά 1-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 13/04 17:00 Ακράτα 3-1 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/04 17:00 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/04 17:00 Θύελλα Πατρών 5-0 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/04 17:00 Αίας Πατρών 0-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 13/04 17:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/04 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-1 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 13/04 17:00 Τριταιικός 2-6 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/04 17:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 4-3 Λιμνοχώρι διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/04 17:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 1-0 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/04 17:00 Περιβόλα 1-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/04 17:00 Δαβουρλής K. 92 0-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/04 17:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/04 17:00 Αναγέννηση Πατρών 3-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 17/04 17:00 Λιμνοχώρι 1-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 17/04 17:00 Τριταιικός 3-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/04 17:30 Νίκη Προαστείου 2-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/04 17:00 Αστραπή Ψαροφαΐου 4-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 20/04 17:00 Θύελλα Σκιαδά 1-2 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 20/04 17:00 Ακράτα 2-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 20/04 17:00 Θύελλα Πατρών 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/04 17:00 Αίας Πατρών 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 20/04 17:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-1 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/04 12:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-3 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/04 17:00 Ατρόμητος Πατρών 2-3 Α.Ο. Πάτραι 2008 διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/04 17:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Αστραπή Ψαροφαΐου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 27/04 17:00 Α.Ο. Πάτραι 2008 2-2 Θύελλα Σκιαδά διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 27/04 17:00 Τριταιικός 3-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/04 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 10-0 Αίας Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/04 17:00 Απόλλων Εγλυκάδος 3-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/04 17:00 Νίκη Προαστείου 6-1 Περιβόλα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/04 17:30 Αναγέννηση Πατρών 3-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 01/05 17:00 Λιμνοχώρι 6-6 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές