Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 26/09 17:00 Δόξα Παραλίας 4-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 26/09 17:00 Λιμνοχώρι 3-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/09 17:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 26/09 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/09 17:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 5-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/09 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/09 17:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/10 16:30 Αναγέννηση Πατρών 2-6 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/10 16:30 Πολύτεκνος 2-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 03/10 16:30 Ικαρος Πετρωτού 0-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 03/10 16:30 Λιμνοχώρι 0-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 04/10 16:30 Πάτρα 2005 A.E. 0-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 04/10 16:30 Δόξα Νιφορεΐκων 0-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/10 16:30 Δίας Σαραβαλίου 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 10/10 16:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/10 16:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 10/10 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/10 16:30 Ατρόμητος Πατρών 1-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 10/10 16:30 Δόξα Παραλίας 3-2 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/10 16:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/10 16:30 Δίας Σαραβαλίου 0-2 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/10 16:30 Πολύτεκνος 2-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 17/10 16:30 Ικαρος Πετρωτού 1-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 17/10 16:30 Λιμνοχώρι 0-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/10 16:30 Αναγέννηση Πατρών 1-4 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/10 19:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/10 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου 1-5 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 21/10 16:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/10 16:30 Αναγέννηση Πατρών 0-3 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 24/10 16:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 24/10 16:30 Πανμοβριακός Ριόλου 4-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 24/10 16:30 Δόξα Παραλίας 1-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/10 19:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/10 15:30 Δίας Σαραβαλίου 4-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 25/10 15:30 Δόξα Νιφορεΐκων 1-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 31/10 15:00 Ικαρος Πετρωτού 5-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 31/10 15:00 Λιμνοχώρι 1-3 Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/10 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/10 15:00 Ατρόμητος Πατρών 0-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 31/10 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/10 18:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 3-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/11 15:00 Πολύτεκνος - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 07/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 07/11 15:00 Δόξα Παραλίας - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/11 15:00 Δίας Σαραβαλίου - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 08/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/11 15:00 Πάτρα 2005 A.E. - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 14/11 15:00 Λιμνοχώρι - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 14/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 14/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/11 18:00 Πήγασος Μπεγουλακίου - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 21/11 15:00 Ικαρος Πετρωτού - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/11 15:00 Πολύτεκνος - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 21/11 15:00 Δόξα Παραλίας - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 22/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/11 18:00 Πάτρα 2005 A.E. - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 28/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/11 18:00 Πήγασος Μπεγουλακίου - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 29/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/11 15:00 Δίας Σαραβαλίου - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 29/11 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων - Δόξα Παραλίας διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 05/12 15:00 Λιμνοχώρι - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 05/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/12 15:00 Πολύτεκνος - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 05/12 15:00 Δόξα Παραλίας - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/12 18:00 Πάτρα 2005 A.E. - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 12/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 12/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/12 15:00 Πολύτεκνος - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/12 15:00 Δίας Σαραβαλίου - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Νιφορεΐκων 13/12 15:00 Δόξα Νιφορεΐκων - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Μπεγουλακίου - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Πατρών - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Παραλίας - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Χαλανδρίτσας - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας Σαραβαλίου - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Πατρών - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Δόξα Παραλίας διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Χαλανδρίτσας - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Μπεγουλακίου - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανμοβριακός Ριόλου - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Πατρών - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Παραλίας - Λιμνοχώρι διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Πατρών - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Δόξα Παραλίας διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας Σαραβαλίου - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Χαλανδρίτσας - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Μπεγουλακίου - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανμοβριακός Ριόλου - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Πατρών - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Παραλίας - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Πατρών - Δόξα Παραλίας διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Πατρών - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας Σαραβαλίου - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Χαλανδρίτσας - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Μπεγουλακίου - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Παραλίας - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Πατρών - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανμοβριακός Ριόλου - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Μπεγουλακίου - Δόξα Παραλίας διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Πατρών - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας Σαραβαλίου - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Παραλίας - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Πατρών - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανμοβριακός Ριόλου - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Μπεγουλακίου - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Χαλανδρίτσας - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας Σαραβαλίου - Δόξα Παραλίας διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Πατρών - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Παραλίας - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανμοβριακός Ριόλου - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πήγασος Μπεγουλακίου - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Χαλανδρίτσας - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας Σαραβαλίου - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Πατρών - Δόξα Παραλίας διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ατρόμητος Πατρών - Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχαιός Σαραβαλίου - Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Λιμνοχώρι - Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ικαρος Πετρωτού - Δόξα Νιφορεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Παραλίας - Πολύτεκνος διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Χαλανδρίτσας - Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δίας Σαραβαλίου - Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Νιφορεΐκων - Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Πατρών - Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πολύτεκνος - Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πανμοβριακός Ριόλου - Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές