Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 14/09 17:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-2 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/09 17:00 Αναγέννηση Πατρών 1-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/09 17:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/09 17:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/09 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-4 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 18/09 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 21/09 16:00 Δόξα Παραλίας 4-0 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 21/09 17:00 Αχαΐκή 4-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/09 17:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 21/09 17:00 Λιμνοχώρι 2-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/09 17:00 Αναγέννηση Πατρών 2-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/09 17:00 Δίας Σαραβαλίου 0-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/09 17:00 Ατρόμητος Πατρών 3-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 28/09 17:00 Δόξα Παραλίας 1-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 28/09 17:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/09 17:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 28/09 17:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-4 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/09 17:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/10 16:30 Πάτρα 2005 A.E. 0-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/10 16:30 Αναγέννηση Πατρών 0-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 05/10 16:30 Λιμνοχώρι 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 06/10 16:30 Αχαΐκή 6-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/10 16:30 Δίας Σαραβαλίου 0-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 06/10 16:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 12/10 16:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 12/10 16:30 Δόξα Παραλίας 1-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/10 16:30 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/10 16:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/10 16:30 Αχαιός Σαραβαλίου 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 13/10 16:30 Αχαΐκή 5-0 Λιμνοχώρι διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 19/10 16:00 Λιμνοχώρι 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/10 16:00 Αναγέννηση Πατρών 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/10 16:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 19/10 16:00 Πανμοβριακός Ριόλου 2-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 20/10 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-4 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/10 16:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 26/10 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/10 16:00 Ατρόμητος Πατρών 4-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 26/10 16:00 Λιμνοχώρι 1-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/10 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/10 15:00 Δίας Σαραβαλίου 2-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 27/10 15:00 Αχαΐκή 5-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/11 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 5-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 02/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 02/11 15:00 Δόξα Παραλίας 2-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 03/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 09/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-4 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-8 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Λακκόπετρας 09/11 15:00 Λιμνοχώρι 1-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-3 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/11 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 16/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 4-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 16/11 15:00 Δόξα Παραλίας 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/11 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 17/11 15:00 Αχαΐκή 2-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 23/11 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 23/11 15:00 Λιμνοχώρι 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 1-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 24/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/11 18:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 30/11 15:00 Δόξα Παραλίας 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 30/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 30/11 15:00 Λιμνοχώρι 0-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 01/12 15:00 Αχαΐκή 3-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/12 15:00 Δίας Σαραβαλίου 5-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 07/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 4-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 07/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/12 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 14/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 14/12 15:00 Λιμνοχώρι 2-5 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/12 18:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 15/12 15:00 Αχαΐκή 3-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/12 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 21/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 21/12 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 0-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/12 15:00 Δόξα Παραλίας 0-0 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 3-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/12 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 0-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/01 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-0 Αχαΐκή διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 11/01 15:00 Λιμνοχώρι 0-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 1-6 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 11/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 12/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/01 15:00 Δίας Σαραβαλίου 2-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 12/01 17:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 18/01 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 5-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 3-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 18/01 15:00 Δόξα Παραλίας 2-1 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 18/01 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 19/01 15:00 Αχαΐκή 4-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/01 15:00 Δίας Σαραβαλίου 0-0 Λιμνοχώρι διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 25/01 15:00 Δόξα Παραλίας 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/01 15:00 Αχαιός Σαραβαλίου 1-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ριόλου 26/01 15:00 Πανμοβριακός Ριόλου 1-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 26/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 4-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 26/01 18:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 01/02 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/02 15:00 Αναγέννηση Πατρών 1-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 01/02 15:00 Λιμνοχώρι 0-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/02 18:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 15:00 Δίας Σαραβαλίου 2-2 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 02/02 15:00 Αχαΐκή 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ριόλου 08/02 15:30 Πανμοβριακός Ριόλου 3-1 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 08/02 15:30 Δόξα Παραλίας 2-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών 5-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/02 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 1-1 Λιμνοχώρι διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 09/02 15:30 Αχαΐκή 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/02 18:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 15/02 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-0 Αχαιός Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/02 15:30 Αναγέννηση Πατρών 2-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Λιμνοχωρίου 15/02 15:30 Λιμνοχώρι 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 15/02 15:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-4 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/02 18:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/02 15:30 Δίας Σαραβαλίου 0-1 Αχαΐκή διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/02 15:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών 6-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 22/02 15:30 Δόξα Παραλίας 0-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 23/02 15:30 Αχαΐκή 7-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/02 15:30 Αχαιός Σαραβαλίου 2-4 Πανμοβριακός Ριόλου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/02 17:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-0 Λιμνοχώρι διαιτητές