Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (Playout) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 02/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 0-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/03 16:00 Δαβουρλής K. 92 2-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/03 16:00 Νίκη Προαστείου 0-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/03 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 02/03 16:00 Φοινικας Ζήριας 2-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/03 16:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 03/03 16:00 Δρέπανο 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/03 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 16/03 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-3 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/03 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 2-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/03 13:00 Δίας Σαραβαλίου 0-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/03 16:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/03 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-0 Φοινικας Ζήριας διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας 23/03 16:00 Φοινικας Ζήριας 2-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/03 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 3-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/03 16:00 Νίκη Προαστείου 1-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/03 16:00 Δαβουρλής K. 92 2-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 23/03 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/03 16:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 24/03 16:00 Δρέπανο 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 30/03 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 30/03 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 30/03 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/03 16:00 Αναγέννηση Πατρών 2-3 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/03 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-4 Νίκη Προαστείου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/03 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/03 14:30 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/04 15:00 Νίκη Προαστείου 3-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/04 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 5-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/04 17:45 Δρέπανο 1-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/04 17:45 Δαβουρλής K. 92 2-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 06/04 17:45 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/04 17:45 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 06/04 17:45 Φοινικας Ζήριας 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/04 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 13/04 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 13/04 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/04 15:00 Αναγέννηση Πατρών 4-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 13/04 15:00 Δίας Σαραβαλίου 2-3 Φοινικας Ζήριας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/04 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/04 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-1 Νίκη Προαστείου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 20/04 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 20/04 15:00 Φοινικας Ζήριας 0-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/04 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/04 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/04 15:00 Δρέπανο 2-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/04 17:45 Νίκη Προαστείου 8-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/04 17:45 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές