Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/09 17:00 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 22/09 17:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 23/09 17:00 Τριταιικός 0-3 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/09 17:00 Δίας Σαραβαλίου 0-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 23/09 17:00 Αχαΐκή 4-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 23/09 17:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/09 16:30 Ατρόμητος Πατρών 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 29/09 16:30 Δόξα Παραλίας 2-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/09 16:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 29/09 16:30 Εθνικός Σαγεΐκων 0-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/09 16:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 30/09 16:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/10 16:00 Αναγέννηση Πατρών 2-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 06/10 16:00 Δόξα Παραλίας 4-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 06/10 16:00 Θύελλα Πατρών 5-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/10 16:00 Δίας Σαραβαλίου 0-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 07/10 16:00 Αχαΐκή 0-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 07/10 16:00 Τριταιικός 0-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/10 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 13/10 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/10 16:00 Ατρόμητος Πατρών 1-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/10 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/10 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 14/10 16:00 Αχαΐκή 3-0 Τριταιικός διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 20/10 16:00 Εθνικός Σαγεΐκων 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/10 16:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 20/10 16:00 Δόξα Παραλίας 3-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 20/10 16:00 Αναγέννηση Πατρών 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/10 16:00 Δίας Σαραβαλίου 1-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Σταυροδρομίου 21/10 16:00 Τριταιικός 0-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 31/12 23:59 Δίας Σαραβαλίου 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 27/10 16:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 27/10 16:00 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/10 16:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 27/10 16:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 28/10 15:00 Αχαΐκή 0-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 31/12 23:59 Τριταιικός 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-5 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 03/11 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 03/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/11 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 31/12 23:59 Αναγέννηση Πατρών 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 10/11 15:00 Δόξα Παραλίας 4-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 10/11 15:00 Θύελλα Πατρών 2-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/11 12:00 Δίας Σαραβαλίου 3-2 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 11/11 15:00 Αχαΐκή 3-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 11/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 17/11 00:00 Τριταιικός 0-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/11 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/11 15:00 Ατρόμητος Πατρών 2-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 17/11 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/11 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 17/11 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 24/11 00:00 Εθνικός Σαγεΐκων 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/11 15:00 Θύελλα Πατρών 1-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 24/11 15:00 Δόξα Παραλίας 3-4 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/11 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/11 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/11 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/12 00:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 01/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 5-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/12 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 5-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Λάππα 01/12 15:00 Αχαΐκή 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 01/12 15:00 Θύελλα Πατρών 2-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 08/12 00:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 08/12 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-3 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 1-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 08/12 15:00 Δόξα Παραλίας 0-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/12 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/12 00:00 Τριταιικός 0-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/12 15:00 Αναγέννηση Πατρών 2-5 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/12 15:00 Θύελλα Πατρών 4-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 15/12 15:00 Αχαΐκή 4-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 16/12 12:15 Δίας Σαραβαλίου 2-2 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/12 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 0-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 22/12 00:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/12 15:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-4 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 22/12 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 22/12 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 0-2 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/12 15:00 Ατρόμητος Πατρών 0-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/12 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 05/01 00:00 Τριταιικός 0-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 05/01 15:00 Θύελλα Πατρών 2-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/01 15:00 Δόξα Παραλίας 4-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 0-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 05/01 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/01 15:00 Δίας Σαραβαλίου 1-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 12/01 00:00 Θύελλα Πατρών 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 3-2 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 12/01 15:00 Δόξα Χαλανδρίτσας 3-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/01 12:15 Πάτρα 2005 A.E. 0-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 13/01 15:00 Αχαΐκή 4-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 13/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/01 00:00 Τριταιικός 0-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 19/01 15:00 Εθνικός Σαγεΐκων 0-3 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/01 15:00 Αναγέννηση Πατρών 1-3 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/01 15:15 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-2 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/01 12:00 Δόξα Παραλίας 1-7 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/01 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-2 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Παραλίας 26/01 00:00 Δόξα Παραλίας 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 26/01 15:00 Θύελλα Πατρών 2-0 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/01 15:00 Ατρόμητος Πατρών 3-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/01 12:15 Δίας Σαραβαλίου 1-0 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/01 15:00 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 2-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 27/01 15:00 Αχαΐκή 3-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 02/02 00:00 Τριταιικός 0-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 02/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών 3-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 02/02 15:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 02/02 15:30 Εθνικός Σαγεΐκων 0-1 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/02 15:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 2-2 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/02 15:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-1 Θύελλα Πατρών διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 09/02 00:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-0 Τριταιικός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/02 15:30 Αναγέννηση Πατρών 5-4 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 09/02 15:30 Αχαΐκή 2-1 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 09/02 15:30 Θύελλα Πατρών 2-1 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 09/02 15:45 Δόξα Παραλίας 1-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/02 12:30 Δίας Σαραβαλίου 1-1 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 16/02 00:00 Τριταιικός 0-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Χαλανδρίτσας 16/02 15:30 Δόξα Χαλανδρίτσας 1-3 Αναγέννηση Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 16/02 15:30 Ατρόμητος Πατρών 2-1 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 17/02 15:30 Αχαΐκή 1-0 Θύελλα Πατρών διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 17/02 15:30 Αστέρας Τσουκαλεΐκων 1-0 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 17/02 15:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/02 00:00 Τριταιικός 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 23/02 15:30 Εθνικός Σαγεΐκων 0-0 Δόξα Χαλανδρίτσας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/02 15:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 0-2 Ατρόμητος Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/02 15:30 Αναγέννηση Πατρών 0-0 Αστέρας Τσουκαλεΐκων διαιτητές
διαιτητές Παραλίας 23/02 15:30 Δόξα Παραλίας 1-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/02 15:30 Δίας Σαραβαλίου 1-3 Θύελλα Πατρών διαιτητές