-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0
PreviousNext
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2
PreviousNext
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
PreviousNext
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Παίδων
- Ενημερώθηκε: 14 Οκτωβρίου 2015
Από την Επιτροπή Υποδομών σας ανακοινώνουμε το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Παίδων περιόδου 2015-2016.
1ος Όμιλος
- Πρωτέας – Ίκαρος Πετρωτού, Γήπεδο Βραχνείκων, Σάββατο 17/10, ώρα 12.30
- Νίκη Προαστίου/Δαβουρλής Κ. 92 – Παματραικός/Πετεινοι, Γήπεδο Προαστίου, Σάββατο 17/10, ώρα 15.30
- Αχαικός – Θύελλα Πατρών/Ωλενιακός, Γήπεδο Ντα Λουζ, Σάββατο 17/10, ώρα 10.30
- Θύελλα Αιγίου – Παναχαίς, Γήπεδο Δημητρόπουλου, Σάββατο 17/10, ώρα 10.30
2ος Όμιλος
- Ακράτα/Θύελλα Αιγείρας – Απόλλων Συνοικισμού, Γήπεδο Αιγείρας, Σάββατο 17/10, ώρα 10.30
- Φλόγα Ροδιάς – Παναχαικός, Παραίτηση 2ου
- Κεραυνός Αγίου Βασιλείου – Δαβουρλής Κ. 92, Γήπεδο Κ. Χρυσανθόπουλος, Σάββατο 17/10, ώρα 9.30
- Νίκη Προαστίου – Παναιγιάλειος/ΑΕ Αιγίου, Γήπεδο Προαστίου, Σάββατο 17/10, ώρα 13.15
- Αετός Ρίου – Δίας/Αχαιός Σαραβαλίου, Γήπεδο Ρίου, Σάββατο 17/10, ώρα 12.00
3ος Όμιλος
- Θησέας/Αστέρας Μιντιλογλίου – Ατρόμητος Ζαρουχλείκων/Πάτραι 2008, Γήπεδο Μιντιλογλίου, Σάββατο 17/10, ώρα 11.00
- Αχαική – Διαγόρας Βραχνείκων/Διαγόρας 2010, Γήπεδο Δημοτικό Κ. Αχαΐας, Σάββατο 17/10, ‘ωρα 11.00
- Πάτρα 2005 – Δόξα Παραλίας, Γήπεδο Κ. Ζάρρας, Σάββατο 17/10, ώρα 9.30
- ΑΕ Αρόης – Δόξα Χαλανδρίτσας, Γήπεδο Α. Κάνιστρας, Σάββατο 17/10, ώρα 10.30
- Πανμοβριακός Ριόλου – Πυρσός/Γαλήνη, Γήπεδο Ριόλου, Σάββατο 17/10, ώρα 10.30
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...