-
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ
-
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός
-
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός
-
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί
-
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή
-
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος
-
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας
-
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ
-
13-04/ 7η
Πάτραι Α
Κεραυνός4
2 -
13-04/ 7η
Πανμοβρι
Διαγόρας3
1 -
13-04/ 7η
Ατρόμητο
Άρης Πατ1
1 -
13-04/ 7η
Θύελλα Π
Νίκη Προ3
0 -
13-04/ 6η
Αετός Ρί
Δόξα Παρ2
1 -
13-04/ 6η
Καλάβρυτ
Αχαιός Σ0
1 -
13-04/ 6η
Εθνικός
Ατρόμητο2
2 -
13-04/ 6η
Θύελλα Γ
Αχαΐκή0
7 -
13-04/ 6η
Πήγασος
Ροϊτίκων3
3 -
13-04/ 6η
Αχαϊκός
Αναγέννη4
2 -
13-04/ 6η
Αιγείρας
Δόξα Νιφ2
1 -
13-04/ 6η
Δαβουρλή
Αστέρας0
2
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας
-
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός
-
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ
-
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ
-
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.
-
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής
-
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων
-
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας
-
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α
-
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί
-
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας
-
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π
-
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ
-
14-04/ 25η
Παναχαϊκ
Δίας Σαρ2
0 -
14-04/ 25η
Τριταίας
Ικαρος Λ2
2 -
14-04/ 25η
Άτλας Α.
Σταροχώρ5
2 -
14-04/ 25η
Λιμνοχώρ
Δάφνη Πα1
1 -
14-04/ 25η
Αστέρας
Νεάπολη4
0 -
14-04/ 25η
Αιγίου Α
Απόλλων0
1 -
14-04/ 25η
Πάτρα 20
Πανιώνιο3
3 -
14-04/ 25η
Ηρακλής
Αστήρ Τέ5
2 -
14-04/ 25η
Φοινικας
Αστέρας0
1 -
14-04/ 25η
Πετεινοί
Αχιλλέας0
2 -
14-04/ 25η
Αίας Πατ
Αρόης Α.1
8 -
14-04/ 25η
Πυρσός Π
Κρίνος3
0 -
14-04/ 25η
Φαραικός
Ολυμπιακ3
0 -
13-04/ 25η
Απόλλων
Άβυθος Α3
4
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι
-
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π
-
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό
-
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά
-
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός
-
14-04/ 4η
Φλόγα Ρό
Αργυρά Π1
2 -
14-04/ 4η
Φλόγα Κά
Ζαβλάνι-2
3 -
14-04/ 4η
Α.Ε.Κ. Π
Ικαρος Π0
6 -
14-04/ 4η
Ρομαϊκός
Πείρος Ι0
3
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π
-
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας
-
10-04/ 1η
Πανμοβρι
Θύελλα Π1
3
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Κλήρωση Β’ Γύρου Κυπέλλου Ε.Π.Σ.Α. 2021-2022
- Ενημερώθηκε: 15 Νοεμβρίου 2021
Μετά από κλήρωση που έγινε στα γραφεία της ΕΠΣ Αχαΐας, τα ζευγάρια που προέκυψαν για τον Β’ Γύρο του Κυπέλλου ερασιτεχνών είναι τα εξής:
Αστέρας Λεοντίου – Ωλενιακός ή Περιβόλα
Γαλήνη – Πάτραι ΑΠΣ
Νίκη Προαστείου – Παναχαϊκή
Αναγέννηση Πατρών – Πήγασος Μπεγουλακίου
Αχαϊκός – Πάτρα 2005
Ολυμπιακός Πατρών – Αετός Πατρών
Αίας Πατρών ή Αστέρας Μιντιλογλίου – Εθνικός / Πολύτεκνος
Απόλλων Εγλυκάδας – Αστραπή Ψαροφαϊου
Πετεινοί ή Παναχαϊκός – Άρης Πατρών
Πανιώνιος / Αχιλλέας – Ικαρος Πετρωτού
Δίας Σαραβαλίου – Θύελλα Πατρών
Αχαιός Σαραβαλίου – Δαβουρλής Κ. ΄92
Ζαβλάνι – Αρόης ΑΠΟ
Ρωμανός – Ατρόμητος Πατρών
Πείρος Ισώματος – Δόξα Νιφορεϊκων
Λιμνοχώρι – Διαγόρας Βραχνεϊκων
Πανμοβριακός Ριόλου – Αστέρας Τσουκαλεϊκων
Μετόχι – Ροίτικα ή Ίκαρος Λακκόπετρας
Ατρόμητος Λάππα – Αχαϊκή
Σταροχώρι – Δόξα Παραλίας
Άνω Καστρίτσι – Κεραυνός Αγ. Βασιλείου
Αχιλλέας Καμαρών – Αναγέννηση Ψαθοπύργου
Αβυθος – Καλάβρυτα
Θύελλα Αιγίου – Παναιγιάλειος
Αιγείρα / Ακράτα – Αετός Ρίου
Φλόγα Ροδιάς – Αστέρας Τέμενης
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ16 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Ηρακλείου
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ14 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Πειραιά
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...