-
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας
-
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ
-
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ
-
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός
-
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός
-
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί
-
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος
-
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή
-
13-04/ 7η
Πάτραι Α
Κεραυνός4
2 -
13-04/ 7η
Πανμοβρι
Διαγόρας3
1 -
13-04/ 7η
Ατρόμητο
Άρης Πατ1
1 -
13-04/ 7η
Θύελλα Π
Νίκη Προ3
0 -
13-04/ 6η
Δαβουρλή
Αστέρας0
2 -
13-04/ 6η
Αιγείρας
Δόξα Νιφ2
1 -
13-04/ 6η
Καλάβρυτ
Αχαιός Σ0
1 -
13-04/ 6η
Αετός Ρί
Δόξα Παρ2
1 -
13-04/ 6η
Θύελλα Γ
Αχαΐκή0
7 -
13-04/ 6η
Εθνικός
Ατρόμητο2
2 -
13-04/ 6η
Πήγασος
Ροϊτίκων3
3 -
13-04/ 6η
Αχαϊκός
Αναγέννη4
2
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας
-
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ
-
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.
-
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός
-
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ
-
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί
-
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας
-
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής
-
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας
-
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων
-
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α
-
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π
-
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ
-
14-04/ 25η
Παναχαϊκ
Δίας Σαρ2
0 -
14-04/ 25η
Αστέρας
Νεάπολη4
0 -
14-04/ 25η
Τριταίας
Ικαρος Λ2
2 -
14-04/ 25η
Άτλας Α.
Σταροχώρ5
2 -
14-04/ 25η
Λιμνοχώρ
Δάφνη Πα1
1 -
14-04/ 25η
Αιγίου Α
Απόλλων0
1 -
14-04/ 25η
Πάτρα 20
Πανιώνιο3
3 -
14-04/ 25η
Ηρακλής
Αστήρ Τέ5
2 -
14-04/ 25η
Φοινικας
Αστέρας0
1 -
14-04/ 25η
Πετεινοί
Αχιλλέας0
2 -
14-04/ 25η
Αίας Πατ
Αρόης Α.1
8 -
14-04/ 25η
Πυρσός Π
Κρίνος3
0 -
14-04/ 25η
Φαραικός
Ολυμπιακ3
0 -
13-04/ 25η
Απόλλων
Άβυθος Α3
4
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι
-
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π
-
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό
-
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά
-
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός
-
14-04/ 4η
Φλόγα Κά
Ζαβλάνι-2
3 -
14-04/ 4η
Φλόγα Ρό
Αργυρά Π1
2 -
14-04/ 4η
Α.Ε.Κ. Π
Ικαρος Π0
6 -
14-04/ 4η
Ρομαϊκός
Πείρος Ι0
3
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π
-
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας
-
10-04/ 1η
Πανμοβρι
Θύελλα Π1
3
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΧΟΛΩΝ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗΣ ΕΠΣ ΑΧΑΙΑΣ
- Ενημερώθηκε: 26 Αυγούστου 2020
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΠΣ ΑΧΑΙΑΣ
31.08. – 04.09.2020
Επανεξέταση Πρακτικής (Ενωσιακό γήπεδο Αγιάς)
Δευτέρα 31 Αυγούστου 2020
16:30 – 17:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
17:15 – 18:00 ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18:00 – 18:45 ΑΝΤΥΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18:45 – 19:30 ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19:30 – 20:15 ΜΠΛΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Τρίτη 1 Σεπτεμβρίου 2020
Πρωί
09:00 – 09:45 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
09:45 – 10:30 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
10:30 – 11:45 ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11:45 – 12:30 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
Απόγευμα
16:30 – 17:15 ΤΑΡΤΑΡΑΙ ΡΑΙΣ
17:15 – 18:00 ΤΡΙΨΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
18:00 – 18:45 ΜΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18:45 – 19:30 ΚΑΡΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19:30 – 20:15 ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Τετάρτη 2 Σεπτεμβρίου 2020
Πρωί
09:00 – 09:45 ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
09:45 – 10:30 ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10:30 – 11:45 ΒΡΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11:45 – 12:30 ΒΕΛΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Απόγευμα
16:30 – 17:15 ΣΕΡΑΦΙΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17:15 – 18:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
18:00 – 18:45 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18:45 – 19:30 ΚΙΚΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
19:30 – 20:15 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Πέμπτη 3 Σεπτεμβρίου 2020
Πρωί
09:00 – 09:45 ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
09:45 – 10:30 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
10:30 – 11:45 ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
11:45 – 12:30 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΣΑΛΙΑ
Απόγευμα
16:30 – 17:15 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17:15 – 18:00 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Επανεξέταση Θεωρίας
Τρίτη 1 Σεπτεμβρίου 2020 (13:00 – 14:30 ξενοδοχείο ASTIR)
ΛΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΩΣΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΕΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΡΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΑΝΙΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΛΙΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΑΡΤΑΡΑΪ ΡΑΪΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΙΑΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΡΙΨΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΚΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Τα χρήματα του παραβόλου θα πρέπει να κατατεθούν στον λογαριασμό της Ε.Π.Σ.Α. 5507 021 640 731 (Τράπεζα Πειραιώς).
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ16 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Ηρακλείου
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Κ14 για τον αγώνα με την Ε.Π.Σ. Πειραιά
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...