-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος
-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί
-
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας
-
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός
-
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή
-
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας
-
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός
-
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ
-
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός
-
13-03/ 3η
Άρης Πατ
Πανμοβρι2
1 -
13-03/ 3η
Διαγόρας
Πάτραι Α2
3 -
13-03/ 3η
Κεραυνός
Θύελλα Π0
2 -
13-03/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο2
0 -
10-03/ 2η
Αιγείρας
Αχαιός Σ2
2 -
09-03/ 2η
Πάτραι Α
Ατρόμητο1
3 -
09-03/ 2η
Καλάβρυτ
Δόξα Νιφ1
0 -
09-03/ 2η
Θύελλα Π
Άρης Πατ1
0 -
09-03/ 2η
Διαγόρας
Κεραυνός0
0 -
09-03/ 2η
Πανμοβρι
Νίκη Προ2
1 -
09-03/ 2η
Αχαϊκός
Δόξα Παρ4
0 -
09-03/ 2η
Αετός Ρί
Αναγέννη1
3 -
09-03/ 2η
Δαβουρλή
Ροϊτίκων2
2 -
09-03/ 2η
Πήγασος
Αστέρας3
0 -
09-03/ 2η
Θύελλα Γ
Ατρόμητο2
3 -
09-03/ 2η
Εθνικός
Αχαΐκή2
1
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ
-
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός
-
24-03/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα
-
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.
-
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο
-
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας
-
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας
-
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ
-
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α
-
10-03/ 21η
Δάφνη Πα
Παναχαϊκ1
0 -
10-03/ 21η
Σταροχώρ
Δίας Σαρ1
3 -
10-03/ 21η
Τριταίας
Άτλας Α.2
3 -
10-03/ 21η
Ικαρος Λ
Κρίνος2
1 -
10-03/ 21η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ2
3 -
10-03/ 21η
Αίας Πατ
Απόλλων1
2 -
10-03/ 21η
Πανιώνιο
Ηρακλής1
3 -
10-03/ 21η
Πάτρα 20
Αιγίου Α1
2 -
10-03/ 21η
Αστέρας
Πετεινοί3
2 -
10-03/ 21η
Νεάπολη
Πυρσός Π1
5 -
09-03/ 21η
Αστέρας
Φαραικός2
0 -
09-03/ 21η
Φοινικας
Απόλλων1
2 -
09-03/ 21η
Άβυθος Α
Αχιλλέας0
1
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός
-
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό
-
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά
-
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π
-
10-03/ 18η
Πείρος Ι
Αρόη Α.Π5
3 -
10-03/ 18η
Α.Ε.Κ. Π
Π.Α.Ο.Κ.4
0 -
10-03/ 18η
Ολυμπιακ
Ικαρος Π0
3 -
10-03/ 18η
Περιβόλα
Ατρόμητο3
4
-
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή
-
13-03/ 1η
Αετός Ρί
Εθνικός0
2
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αποστολές Μικτών ομάδων για τους αγώνες με Ε.Π.Σ. Λακωνίας – Τετάρτη 19/2/2020
- Ενημερώθηκε: 18 Φεβρουαρίου 2020
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Μικτών ομάδων Κ12 και Κ14 για τους αγώνες με τις αντίστοιχες ομάδες της Ε.Π.Σ. Λακωνίας, την Τετάρτη 19/2/2020:
Κ12
1.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
2.ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΜΙΧ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
3.ΧΑΒΑΝΗΣ ΜΙΧ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
4.ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΛΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
5.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
6.ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΓΡΗΓ ΑΤΛΑΣ
7.ΚΙΚΙΝΑΣ ΑΓΓ ΑΤΛΑΣ
8.ΑΣΠΡΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡ
9.ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛ ΑΤΛΑΣ
10.ΒΛΑΣΤΟΣ ΜΑΡ ΔΙΑΣ
11.ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
12.ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝ Δ.Κ.92
13.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ ΑΟ ΔΙΑΣ
14.ΖΕΚΥΡΙΑΣ ΑΡΟΗ
15.ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΜΑΡ ΑΤΛΑΣ
Κ14
1.ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΗΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
2.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝ Δ.Κ.92
3.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ ΑΟ ΔΙΑΣ
4.ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝ Δ.Κ.92
5.ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ Δ.Κ.92
6.ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΓΓ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤ
7.ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΑΝ Δ.Κ.92
8.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΑΧΑΙΚΟΣ
9.ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
10.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
11.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
12.ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤ
13.ΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
14.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤ Δ.Κ.92
15.ΤΣΕΡΙΚΛΟΣ ΧΡ ΑΟ ΔΙΑΣ
16.ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΑΝΤΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
17.ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΤΛΑΣ
18. ΤΣΙΡΙΝΗΣ Γ. ΔΙΑΣ
Οι παραπάνω θα πρέπει να βρίσκονται την Τετάρτη 19/2/2020 και ώρα 7.30 π.μ. στο ενωσιακό γήπεδο Α. Κάνιστρας και να έχουν μαζί τους τα δελτία τους και τις κάρτες υγείας τους.
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...
-
Φιλικός αγώνας Μικτής ομάδας Κ14 – Τρίτη 19/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 13/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Γυναικών Κ15 για τον αγώνα με Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – 13/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιρίστριες της Μικτής...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 1/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...