-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αποστολή Μικτών ομάδων για τους αγώνες με την Ε.Π.Σ. Αιτωλοακαρνανίας
- Ενημερώθηκε: 9 Ιανουαρίου 2020
Καλούνται από τον Ενωσιακό προπονητή Σωτηρόπουλο Κώστα οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Μικτών ομάδων Κ12 και Κ14 να βρίσκονται το Σάββατο 11/1/2020 και ώρα 8.45 π.μ. στο ενωσιακό γήπεδο Α. Κάνιστρας:
K14
1.ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
2.ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΗΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
3.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤ Δ.Κ.92
4.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝ Δ.Κ.92
5.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
6.ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΑΝΤΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
7.ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Δ.Κ.92
8.ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΓΓ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤ
9.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΑΧΑΙΚΟΣ
10.ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΑΝ Δ.Κ.92
11.ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝ Δ.Κ.92
12.ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ ΔΟΞΑ ΠΑΡ
13.ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
14.ΤΣΕΡΙΚΛΟΣ ΧΡΗΣΤ ΑΟ ΔΙΑΣ
15.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
16.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
17.ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝ ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005
18.ΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞ ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005
K12
1.ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΜΙΧ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
2.ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΛΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
3.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ ΑΟ ΔΙΑΣ
4.ΧΑΒΑΝΗΣ ΜΙΧ ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005
5.ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΟΣ Δ.Κ.92
6.ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΓΡΗΓ ΑΤΛΑΣ
7.ΚΙΚΙΝΑΣ ΑΓΓ ΑΤΛΑΣ
8.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΩΓ-ΦΑΝΟΥΡ ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005
9.ΑΣΠΡΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡ
10.ΒΛΑΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
11.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤ ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005
12.ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛ ΑΤΛΑΣ
13.ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚ ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005
14.ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡ Δ.Κ.92
15.ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΧΡ Δ.Κ.92
* Οι ποδοσφαιριστές θα πρέπει να έχουν μαζί τους τα δελτία τους, τις κάρτες υγείας τους, επικαλαμίδες και παπούτσια τους.
* Σε περίπτωση αδυναμίας συμμετοχής καποιου από τους παραπάνω παρακαλούμε να επικοινωνήσετε άμεσα με τον υπεύθυνο των Μικτών ομάδων Αγγελόπουλο Κώστα ή τον ενωσιακό προπονητή.
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...