-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Κλήση ποδοσφαιριστών Μικτών ομάδων για φιλικούς αγώνες την Δευτέρα 23/12/2019
- Ενημερώθηκε: 19 Δεκεμβρίου 2019
Καλούνται από τον προπονητή Σωτηρόπουλο Κώστα, την Δευτέρα 23/12/2019 οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Μικτών ομάδων, για φιλικούς αγώνες με τον Δαβουρλή Κ. ’92, στο Ενωσιακό γήπεδο Α. Κάνιστρας, λόγω αναβολής των αγώνων με τις αντίστοιχες Μικτές ομάδες της Ε.Π.Σ.Κ.Ι..
ΓΕΝ 2006-07, ΩΡΑ 12.45
1.ΤΣΙΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΣ
2.ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΗΣ ΔΙΑΣ
3.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛ ΔΙΑΣ
4.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Δ.Κ.92
5.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣ Δ.Κ.92
6.ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ ΝΙΚΗ
7.ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΓΓ ΝΙΚΗ
8.ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
9.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΚΟΣ
10.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
11.ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝ Δ.Κ.92
12.ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡ Δ.Κ.92
13.ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓ Δ.Κ.92
14.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
15.ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ ΑΝΤ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
16.ΠΑΤΕΛΗΣ Γ ΑΤΛΑΣ
17.ΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
18.ΤΣΕΡΙΚΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΣ
19.ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛ
ΓΕΝ 2008, ΩΡΑ 13¨45
1.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
2.ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
3.ΧΑΒΑΝΗΣ ΜΙΧ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
4.ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΓΡΗΓ ΑΤΛΑΣ
5.ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΛΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
6.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΓ-ΦΑΝΟΥΡΗΣ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
7.ΚΙΚΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
8.ΑΣΠΡΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
9.ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛ ΑΤΛΑΣ
10.ΟΦΡΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ Δ.Κ.92
11.ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
12.ΒΛΑΣΤΟΣ ΜΑΡ ΔΙΑΣ
13.ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝ Δ.Κ.92
14.ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
15.ΖΕΚΥΡΙΑΣ ΠΑΝ ΑΡΟΗ
16.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟ ΚΩΝ ΔΙΑΣ
17.ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΝΙΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΒΑΣ
18.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
Σε περίπτωση που προκύψει πρόβλημα με κάποιον ποδοσφαιριστή (τραυματισμό, ασθένεια, μάθημα, κλπ.) θα πρέπει να ενημερώνεται άμεσα ο προπονητής των Μικτών ομάδων ή ο υπεύθυνος Αγγελόπουλος Κωνσταντίνος.
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 1/4/2024
Καλούνται την Δευτέρα 1/4/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...