-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι1
3 -
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π0
2 -
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ
- Ενημερώθηκε: 1 Δεκεμβρίου 2019
Οι κάτωθι αθλητές, γεννηθέντες το 2006 – 2007, καλούνται την Δευτέρα, 2/12 στο ενωσιακό γήπεδο Ανδρέας Κάνιστρας στις 14:45, για προπόνηση με την προεθνική ομάδα.
1.Περπινιάς Ευάγγελος, Δαβουρλής Κ. 92
2.Αναγνωστόπουλος Μάριος, Θύελλα Πατρών
3.Ανδρουτσόπουλος Θεόδωρος, Δόξα Παραλίας
4.Αραμπατζής Κωνσταντίνος, Αρόη
5.Βεντουρής Γεώργιος, Αχαϊκός
6.Γασπαρινάτος Παναγιώτης, Δαβουρλής Κ.92
7.Γερόπουλος Σπύρος, Δαβουρλής Κ.92
8.Δήμας Αλέξανδρος, ΑΕ Πάτρα 2005,
9.Θεοδωρακόπουλος Χριστόφορς, Νίκη Προαστείου
10.Κακαβούλας Βασίλης, ΑΕ πΆΤΡΑ 2005
11.Κούλος Βασίλης, Διαγόρας Βραχνεϊκων
12.Λυκούδης Νικόλαος, Θύελλα Πατρών
13.Μαντάς, Δίας
14.Μαρκόπουλος Σωτήρης, Δαβουρλής Κ.92
15.Νταφογιάννης, Δίας
16.ΠαναγιωτακόπουλοςA νδρέας, Αχαϊκός
17.Παναγιωτόπουλος Διονύσης, Δαβουρλής Κ.92
18.Παράνομος Αντώνης, Θύελλα Αιγίου
19.Παυλίδης Χρήστος, Δίας
20.Πρέτζας Λάμπρος, Δαβουρλής Κ.92
21.Ράμα Γκεριάν, Αρόη
22.Σταθόπουλος Χαράλαμπος, Δίας
23.Στεφανόπουλος Δημοσθένης, Αχαϊκός
24.Τζώρτζης ‘Αγγελος, Νίκη Προαστείου
25.Τσεκούρας Κωνσταντίνος, Δαβουρλής Κ.92
26.Τσερικλός Χρήστος, Δίας
27.Χαραλαμπόπουλος Χρήστος, Διαγόρας Βραχνεϊκων
28.Χρυσανθακόπουλος Κωνσταντίνος, Νίκη Προαστείου
29.Τσιρίνης Γεωργίος ,Δίας
30.Γεωργακόπουλος Ιάσωνας ,Άτλας
31.Καραγιώργος Αντώνης ,ΑΕ Πάτρα 2005
32.Λιακόπουλος Λάμπης, Δίας
33. Σταυρόπουλος Γιώργος
34. Διαμαντόπουλος Νίκος, Νίκη Προαστείου
Οι κάτωθι αθλητές, γεννηθέντες το 2008 – 2009, καλούνται την Δευτέρα, 2/12 στο ενωσιακό γήπεδο Ανδρέας Κάνιστρας στις 16:15, με την στολή της ομάδας τους και ποδοσφαιρικά παπούτσια για την προπόνηση- προεπιλογή των προεθνικών ομάδων.
1 Κουρτάκης Μιχάλης, Θύελλα Αιγίου
2 Ασπρούλιας Βασίλης, Ίκαρος
3 Βλαχοσωτήρος Αλέξανδρος, Άβυθος
4 Γεωργιτσόπουλος Αχιλλέας,Θύελλα
5 Γκολφίνος Μάριος, Άτλας
6 Γκότσης Γρηγόρης, ΑΕ Πάτρα 2005
7 Δαραμούσκας Νικόλαος, ΑΕ Πάτρα 2005
8 Δοκανάρης Παναγιωτης, Δόξα Παραλίας
9 Ζεκυριάς Παναγιώτης , Αρόη
10 Θεοδωρόπουλος Κωνσταντίνος, Δίας
11 Καραβασίλης Θάνος , Δ.Κ.92
12 Κίκινας Άγγελος , Άτλας
13 Κουτρούλης Κωνσταντίνος, Άτλας
14 Κουτσαντώνης Γεράσιμος , Δ.Κ.92
15 Οφρυδόπουλος Δημήτρης, Δ.Κ.92
16 Παπαγεωργίου Γιάννης, ΑΕ Πάτρα 2005
17 Παρασκευόπουλος Γιώργος- Φανούρης , ΑΕ Πάτρα 2005
18 Σκιαδαρέσης Νικόλαος, Ίκαρος
19 Στρεμμένος Χάρης, Δίας
20 Σωτηρακόπουλος Δημήτρης , Θύελλα Πατρών
21 Τσεκούρας Βλάσης , Θύελλα Αιγίου
22 Φιλιππάτος Γιάννης, Δ.Κ.92
23 Φωτόπουλος Παναγιώτης , Θύελλα Πατρών
24 Χαβάνης Μιχάλης , ΑΕ Πάτρα 2005
25 Καρανικόλας Αναστάσης , Θύελλα Αιγίου
26 Σταματάκης , Δ.Κ.92
27 Κορομηλάς Βασίλης , Θύελλα Αιγίου
28 Ορούτσι Ντέιβι, Αρόη
29 Σταμόπουλος, Δίας
30 Κακαφώνης , Δίας
31 Βλαστός , Δίας
32 Μεντζελόπουλος , Θύελλα αιγίου
33 Αναστασόπουλος , ΑΕ Πάτρα 2005
34 Αλαφογιάννης, Αρόη
35 Κορφιάτης, Πήγασος
36, Γκολφίνος Γρηγόρη, Άτλας
37, Σταματάκης Χρήστος, Δαβουρλής
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Επείγον – Εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων στη νέα πλατφόρμα e-kouros
Ξεκίνησαν οι εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων...
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...