Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ειδική βαθμολογία και Πρόγραμμα αγώνων PLAYOUT Α’ Κατηγορίας

Facebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmail

ΕΙΔΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΠΛΕΪ – ΑΟΥΤ
N./I./H./ΓΚΟΛ/ΒΑΘ.

Θύελλα Αιγίου 8/1/3/24-11/25
Αστέρας Τσουκαλεϊκων 6/3/3/15-7/21
Δίας Σαραβαλίου 6/3/3/17-13/21
Δαβουρλής Κ. ’92 5/5/2/22-14/ 20
Νίκη Προαστείου 6/1/5/24-15/ 19
Πάτρα 2005 4/7/1/14-8/ 19
Δόξα Χαλανδρίτσας 4/ 4/ 4/ 18-16/ 16
Αναγέννηση Πατρών 4/ 4/ 4/ 16-21/ 16
Αναγέννηση Ψαθοπύργου 4/ 3/ 5/ 22-17/ 15
Πήγασος Μπεγουλακίου 3/ 5/ 4/ 17-21/ 14
Ζαβλάνι / Αίας 3/ 4/ 5/ 14-35/ 13
Δρέπανο 4/ 1/ 7/ 13-16/ 13
Φοίνικας Ζήριας 3/ 3/ 6/ 13-24/ 12
Εθνικός Σαγεϊκων 0/ 4/ 8/ 10-21/ 4

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΛΕΙ-ΑΟΥΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Αιγίου – Αστέρας Τσουκ.
Δαβουρλής Κ. ‘92 – Πάτρα 2005
Δρέπανο – Πήγασος
Ζαβλάνι/Αίας – Δίας
Νίκη Πρ. – Αναγέννηση Π.
Αναγέννηση Ψαθ. – Δόξα Χαλ.
Φοίνικας Ζ. – Εθνικός Σαγ.
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Τσ. – Δαβουρλής Κ. ‘92
Πάτρα 2005 – Δρέπανο
Πήγασος – Ζαβλάνι/Αίας
Δίας – Νίκη Πρ.
Αναγέννηση Π. – Αναγέννηση Ψ.
Δόξα Χαλ. – Φοίνικας Ζ.
Εθνικός Σαγ. – Θύελλα Αιγίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δαβουρλής Κ. ‘92 – Πήγασος
Δρέπανο – Δίας
Ζαβλάνι/Αίας – Αναγέννηση Π.
Νίκη Πρ. – Δόξα Χαλ.
Αναγέννηση Ψ. – Εθνικός Σαγ.
Φοίνικας Ζ. – Αστέρας Τσουκ.
Θύελλα Αιγίου – Πάτρα 2005
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πάτρα 2007 – Ζαβλάνι/Αίας
Πήγασος – Νίκη Πρ.
Δίας- Αναγέννηση Ψαθ.
Αναγέννηση Π. – Φοίνικας Ζ.
Δόξα Χαλ. – Θύελλα Αιγίου
Εθνικός Σαγ. – Δαβουρλής Κ. ‘92
Αστέρας Τσουκ. – Δρέπανο
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Αιγίου – Δίας
Δαβουρλής – Αναγέννηση Π.
Δρέπανο – Δόξα Χαλ.
Ζαβλάνι/Αίας – Εθνικός Σαγ.
Νίκη Πρ. – Αστέρας Τσουκ.
Αναγέννηση Ψαθ. – Πάτρα 2005
Φοίνικας Ζ. – Πήγασος
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πήγασος – Αναγέννηση Ψαθ.
Δίας – Φοίνικας Ζ.
Αναγέννηση Π. – Θύελλα Αιγίου
Δόξα Χαλ. – Δαβουρλής Κ. ‘92
Εθνικός Σαγ. – Δρέπανο
Αστέρας Τσουκ. – Ζαβλάνι/Αίας
Πάτρα 2005 – Νίκη Πρ.
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δρέπανο – Αναγέννηση Π.
Ζαβλάνι/Αίας – Δόξα Χαλ.
Νίκη Πρ. – Εθνικός Σαγ.
Αναγέννηση Ψαθ. – Αστέρας Τσ.
Φοίνικας Ζ. – Πάτρα 2005
Θύελλα Αιγίου – Πήγασος
Δαβουρλής Κ. ‘92 – Δίας