-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος
-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ
-
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός
-
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας
-
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός
-
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή
-
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας
-
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός
-
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ
-
13-03/ 3η
Άρης Πατ
Πανμοβρι2
1 -
13-03/ 3η
Διαγόρας
Πάτραι Α2
3 -
13-03/ 3η
Κεραυνός
Θύελλα Π0
2 -
13-03/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο2
0 -
10-03/ 2η
Αιγείρας
Αχαιός Σ2
2 -
09-03/ 2η
Πάτραι Α
Ατρόμητο1
3 -
09-03/ 2η
Καλάβρυτ
Δόξα Νιφ1
0 -
09-03/ 2η
Θύελλα Π
Άρης Πατ1
0 -
09-03/ 2η
Διαγόρας
Κεραυνός0
0 -
09-03/ 2η
Πανμοβρι
Νίκη Προ2
1 -
09-03/ 2η
Εθνικός
Αχαΐκή2
1 -
09-03/ 2η
Θύελλα Γ
Ατρόμητο2
3 -
09-03/ 2η
Αχαϊκός
Δόξα Παρ4
0 -
09-03/ 2η
Αετός Ρί
Αναγέννη1
3 -
09-03/ 2η
Δαβουρλή
Ροϊτίκων2
2 -
09-03/ 2η
Πήγασος
Αστέρας3
0
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ
-
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός
-
24-03/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα
-
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο
-
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.
-
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας
-
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α
-
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας
-
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ
-
10-03/ 21η
Δάφνη Πα
Παναχαϊκ1
0 -
10-03/ 21η
Τριταίας
Άτλας Α.2
3 -
10-03/ 21η
Ικαρος Λ
Κρίνος2
1 -
10-03/ 21η
Σταροχώρ
Δίας Σαρ1
3 -
10-03/ 21η
Πάτρα 20
Αιγίου Α1
2 -
10-03/ 21η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ2
3 -
10-03/ 21η
Αίας Πατ
Απόλλων1
2 -
10-03/ 21η
Πανιώνιο
Ηρακλής1
3 -
10-03/ 21η
Αστέρας
Πετεινοί3
2 -
10-03/ 21η
Νεάπολη
Πυρσός Π1
5 -
09-03/ 21η
Αστέρας
Φαραικός2
0 -
09-03/ 21η
Άβυθος Α
Αχιλλέας0
1 -
09-03/ 21η
Φοινικας
Απόλλων1
2
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός
-
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά
-
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό
-
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π
-
10-03/ 18η
Πείρος Ι
Αρόη Α.Π5
3 -
10-03/ 18η
Α.Ε.Κ. Π
Π.Α.Ο.Κ.4
0 -
10-03/ 18η
Ολυμπιακ
Ικαρος Π0
3 -
10-03/ 18η
Περιβόλα
Ατρόμητο3
4
-
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή
-
13-03/ 1η
Αετός Ρί
Εθνικός0
2
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Ειδική βαθμολογία και Πρόγραμμα αγώνων PLAYOUT Α’ Κατηγορίας
- Ενημερώθηκε: 28 Φεβρουαρίου 2019
ΕΙΔΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΠΛΕΪ – ΑΟΥΤ
N./I./H./ΓΚΟΛ/ΒΑΘ.
Θύελλα Αιγίου 8/1/3/24-11/25
Αστέρας Τσουκαλεϊκων 6/3/3/15-7/21
Δίας Σαραβαλίου 6/3/3/17-13/21
Δαβουρλής Κ. ’92 5/5/2/22-14/ 20
Νίκη Προαστείου 6/1/5/24-15/ 19
Πάτρα 2005 4/7/1/14-8/ 19
Δόξα Χαλανδρίτσας 4/ 4/ 4/ 18-16/ 16
Αναγέννηση Πατρών 4/ 4/ 4/ 16-21/ 16
Αναγέννηση Ψαθοπύργου 4/ 3/ 5/ 22-17/ 15
Πήγασος Μπεγουλακίου 3/ 5/ 4/ 17-21/ 14
Ζαβλάνι / Αίας 3/ 4/ 5/ 14-35/ 13
Δρέπανο 4/ 1/ 7/ 13-16/ 13
Φοίνικας Ζήριας 3/ 3/ 6/ 13-24/ 12
Εθνικός Σαγεϊκων 0/ 4/ 8/ 10-21/ 4
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΛΕΙ-ΑΟΥΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Αιγίου – Αστέρας Τσουκ.
Δαβουρλής Κ. ‘92 – Πάτρα 2005
Δρέπανο – Πήγασος
Ζαβλάνι/Αίας – Δίας
Νίκη Πρ. – Αναγέννηση Π.
Αναγέννηση Ψαθ. – Δόξα Χαλ.
Φοίνικας Ζ. – Εθνικός Σαγ.
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Τσ. – Δαβουρλής Κ. ‘92
Πάτρα 2005 – Δρέπανο
Πήγασος – Ζαβλάνι/Αίας
Δίας – Νίκη Πρ.
Αναγέννηση Π. – Αναγέννηση Ψ.
Δόξα Χαλ. – Φοίνικας Ζ.
Εθνικός Σαγ. – Θύελλα Αιγίου
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δαβουρλής Κ. ‘92 – Πήγασος
Δρέπανο – Δίας
Ζαβλάνι/Αίας – Αναγέννηση Π.
Νίκη Πρ. – Δόξα Χαλ.
Αναγέννηση Ψ. – Εθνικός Σαγ.
Φοίνικας Ζ. – Αστέρας Τσουκ.
Θύελλα Αιγίου – Πάτρα 2005
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πάτρα 2007 – Ζαβλάνι/Αίας
Πήγασος – Νίκη Πρ.
Δίας- Αναγέννηση Ψαθ.
Αναγέννηση Π. – Φοίνικας Ζ.
Δόξα Χαλ. – Θύελλα Αιγίου
Εθνικός Σαγ. – Δαβουρλής Κ. ‘92
Αστέρας Τσουκ. – Δρέπανο
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Αιγίου – Δίας
Δαβουρλής – Αναγέννηση Π.
Δρέπανο – Δόξα Χαλ.
Ζαβλάνι/Αίας – Εθνικός Σαγ.
Νίκη Πρ. – Αστέρας Τσουκ.
Αναγέννηση Ψαθ. – Πάτρα 2005
Φοίνικας Ζ. – Πήγασος
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πήγασος – Αναγέννηση Ψαθ.
Δίας – Φοίνικας Ζ.
Αναγέννηση Π. – Θύελλα Αιγίου
Δόξα Χαλ. – Δαβουρλής Κ. ‘92
Εθνικός Σαγ. – Δρέπανο
Αστέρας Τσουκ. – Ζαβλάνι/Αίας
Πάτρα 2005 – Νίκη Πρ.
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δρέπανο – Αναγέννηση Π.
Ζαβλάνι/Αίας – Δόξα Χαλ.
Νίκη Πρ. – Εθνικός Σαγ.
Αναγέννηση Ψαθ. – Αστέρας Τσ.
Φοίνικας Ζ. – Πάτρα 2005
Θύελλα Αιγίου – Πήγασος
Δαβουρλής Κ. ‘92 – Δίας
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...
-
Φιλικός αγώνας Μικτής ομάδας Κ14 – Τρίτη 19/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 13/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Γυναικών Κ15 για τον αγώνα με Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – 13/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιρίστριες της Μικτής...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 1/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...