-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ – ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 28-29/4/2018
- Ενημερώθηκε: 26 Απριλίου 2018
Σάββατο 28/4/2018
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Α.Ε. Πάτρα 2005 4 – Δίας 6 28/04/2018 09:00 (Αθλόπολις), ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Ακάδημος-Νικη – Διαγόρας 2010 2 28/04/2018 10:00 (Αθλητικό κέντρο Νίκης Προαστείου), ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Ατρόμητος Ζαρ. – Α.Ο. Δίας 3 28/04/2018 10:00 (ζαρουχλεϊκων), ΤΣΟΥΤΣΗΣ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Α.Ο. Ακράτα – Αχιλέας Καμαρών 28/04/2018 10:00 (Ακράτας), ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Απόλλων – Λύκοι – Φλόγα Ροδιάς 28/04/2018 10:00 (Ροδιάς ), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Α.Ε. Αρόη 2 – Ίκαρος Πετρωτού 28/04/2018 16:30 (αρόη 7χ7), ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧ.
Κυριακή 29/4/2018
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Αετός Ρίου – Πήγασος-Αχιλέας 29/04/2018 10:00 (Δημ. στάδιο Ρίου), ΠΑΠΠΑΣ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Παναχαϊκος – Δαβουρλής Κ.92 4 29/04/2018 10:00 (Γήπεδο Παναχαϊκού), ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Αστέρας Τέμενης – Θύελλα Αιγίου 3 29/04/2018 10:00 (Τέμενη), –
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 – Αναγεννηση – Αίας 29/04/2018 10:00 (Αθλ. Κέντρο Θ. Χρυσανθόπουλος), ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Δόξα Παραλίας – Θύελλα Πατρών 2 29/04/2018 11:00 (Παραλίας), ΤΑΓΑΡΗΣ
U-12 (JUNIOR) U-10 (prejunior) U-8 (ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ) Α.Ο. Δίας 4 – Παναχαϊκή 2014 3 29/04/2018 11:15 (Δία 7χ7), ΤΙΜΟΛΕΩΝ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...