-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προπόνηση και αναχώρηση Προεθνικής ομάδας Νέων
- Ενημερώθηκε: 4 Απριλίου 2018
Οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Προεθνικής ομάδας Νέων της Ε.Π.Σ. Αχαΐας καλούνται να βρίσκονται στο ΓΗΠΕΔΟ Α.ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ για προπόνηση την Τρίτη 10-4-2018 και ώρα 14:30:
1.ΜΙΚΕΣ ΜΑΡΙΟΣ Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
2.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧ. ΙΚ.ΠΕΤΡΩΤΟΥ
3.ΚΑΝΑΒΟΣ ΝΙΚ. ΝΙΚΗ ΠΡ.
4.ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΤΡΑ 2005
5.ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. ΑΧΑΪΚΟΣ
6.ΚΑΙΜΑΚΑΣ ΓΙΑΝ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
7.ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΘΕΟΦ. Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
8.ΝΤΟΥΚΑΣ ΝΙΚ. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
9. ΣΚΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
10.ΜΙΚΕΣ ΕΛΕΥΘ. Κ.ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
11.ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
12.ΣΟΦΙΑΝΟΣ Μ. ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ
13.ΜΠΑΔΑΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
14.ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΖΗΣ. Α.Ο.ΡΙΟΛΟΥ
15.ΦΟΥΝΤΟΣ ΣΠ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
16.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΑΧΑΪΚΟΣ
17.ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΑΝ. ΠΑΤΡΑ 2005
18.ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΒΑΣ. Δ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ
*Μετά από την προπόνηση θα αναχωρήσει και η αποστολή για την Αθήνα.
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...