-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προπόνηση Προεθνικών ομάδων Παίδων και Νέων την Δευτέρα 8/1/2018
- Ενημερώθηκε: 5 Ιανουαρίου 2018
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Προεθνικών Ομάδων Παίδων και Νέων Αχαΐας, τη Δευτέρα 8/1/2018 , στο γήπεδο Αγυιάς/Αχιλλέα για προπόνηση:
ΠΑΙΔΕΣ ΩΡΑ: 15.45
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ(Νίκη)
2. ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ(Πάτρα 2005)
3. ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ( Αχαϊκός)
4. ΖΕΚΙΑΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(Νίκη)
5. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Δίας)
6. ΚΟΝΤΟΜΙΧΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ(Κ.Δαβ.92)
7. ΚΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ(Πάτρα 2005)
8. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ(Δίας)
9. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ(Θύελλα)
10. ΜΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ(Νίκη)
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ(Αχαϊκός)
12. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Δόξα Παραλ.)
13. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (Πρωτέας)
14. ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Πάτρα 2005)
15. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(Νίκη)
16. ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Δίας)
17. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ(Νίκη)
18. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Διαγόρας)
19. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Θύελλα)
20. ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΕΜΜ-ΦΩΤ (Θύελλα)
21. ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Θύελλα)
ΝΕΟΙ ΩΡΑ: 15.00
1. ΓΚΟΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 /2002
2. ΚΑΝΑΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ /2002
3. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 /2002
4. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΑΧΑΙΚΟΣ /2002
5. ΜΙΚΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ 92 /2003
6. ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ Θ. ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ 92 /2002
7. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ /2002
8. ΚΟΥΝΑΒΗΣ Κ. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ /2002
9. ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΑΝ. ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 /2003
10. ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΖΗΣ. ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ /2002
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΚΟΣ /2002
12. ΝΤΟΥΚΑΣ Ν. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ /2002
13. ΜΠΑΔΑΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ /2002
14. ΣΟΦΙΑΝΟΣ Μ. ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ /2002
15. ΦΟΥΝΤΟΣ ΣΠ. ΠΕΤΕΙΝΟΙ /2002
16. ΝΤΟΥΒΛΗΣ Π. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ /2002
17. ΔΡΙΒΙΛΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ /2002
18. ΜΙΚΕΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ 92 /2003
19. ΤΟΓΑΝΤΖΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2016 /2002
20. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ 92 /2002
21. ΚΑΪΜΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ /2002
22. ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ /2002
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...