Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Αποτελέσματα Μικτών ομάδων Ε.Π.Σ. Αχαΐας με Ε.Π.Σ. Αιτωλοακαρνανίας

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ – ΑΧΑΪΑ (ΝΕΟΙ) 3-4

Οι παίδες της ΕΠΣ Αχαΐας προηγήθηκαν 4-0 στο α’ ημίχρονο με γκολ των Γκολφίνου 1’, Καπερώνη 24’, Κυρσανίδη 32’, πέναλτι 39’. Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι πέτυχαν τρία γκολ με τους Προδρομίτη 45’, Τσουγκρή 57’ 59’, ενώ στο 73’ ο Σοφιανόπουλος έχασε πέναλτι (δοκάρι) για την Αχαΐα, η οποία πήρε τη νίκη με 4-3.

ΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ: Παναγιωτόπουλος, Λόλος (29’ Πάτρας), Μπαγιάτης, Ζαβέρδας, Μπραζιώτης (75’ Λιάτσος), Προδρομίτης, Τσουγκρής, Κοκκόσης, Σαφρατζέμης (75’ Γονατάς), Κουντούρης (41’ Ρουπάκης), Κουτσουμπίνας (29’ Αυγέρης).

ΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Μιχαλόπουλος, Ζεκιάι (27’ Τασόπουλος), Παναγιώτου, Σοφιανόπουλος, Χαριτάτος, Μπούρδος, Καπερώνης, Νικολόπουλος, Στρέκλας (52’ Βιλανάκης), Κυρσανίδης, Γκολφίνος.

ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ – ΑΧΑΪΑ (ΝΕΟΙ) 0-0

Χωρίς νικητή έληξε το παιχνίδι των Νέων ανάμεσα στις δύο ομάδες.

ΝΕΟΙ ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ: Κοντογιάννης, Ακυρος, Τρομπούκης, Δερβίσης, Χουλιάρας, Φουνταλής, Κοσανδιανός (46′ Ρούπας), Ορφανουδάκης, Κλιάφας, Αντωνόπουλος (73′ Φεγγούλης), Σταθοχριστόπουλος (61′ Παλιάτσας).

ΝΕΟΙ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ: Μ. Μικές, Καναβός, Γκολφινόπουλος, Ζησιμόπουλος, Ε. Μικές, Γασπαρινάτος, Οικονομόπουλος, Αποστολόπουλος (41′ Μπάδας – 60′ λ.τ. Σταθόπουλος), Μπαρτζάλης, Πρέμτο (60′ Παναγιωτακόπουλος), Σοφιανός.