Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ωρες προσέλευσης για ποδοσφαιριστές που συμμετέχουν στις προεπιλογές Προεθνικών ομάδων

Facebooktwitterredditlinkedinmail

Παραακαλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να παρευρίσκονται στο γήπεδο Νίκης Προαστίου την Πέμπτη 19/10/2017 και ώρες 14.15 οι Παίδες (εξαιρούνται οι ποδοσφαιριστές που έρχονται από Αιγιάλεια και Κάτω Αχαΐα οι οποίοι θα πρέπει να είναι στο γήπεδο ώρα 15.15)rong>, ενώ οι ΝΕΟΙ θα πρέπει να παρευρίσκονται στο γήπεδο ώρα 16.00.
Η παρακάτω επιλογή έγινε από τις ακαδημίες που ακολούθησαν το πρόγραμμα των εργομετρικών και το ενημέρωσαν.

ΝΕΟΙ
1Η ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1. Αμαριωτάκης (Δίας, 2003)
2. Ζησιμόπουλος (Αχαϊκός, 2002) / Πλέγας (2002, θησέας)
3. Μαραγκός (Θύελλα Αιγίου, 2002)
4. Καναβός (2002, Νίκη)
5. Θεοφάνης (2002, Νίκη)
6. Μουστάκας (2002, Νίκη)
7. Κατσιάδας (2002, Αχαϊκός)
8. Μπουρλάκης (Παραλία, 2003)
9. Παναγιωτακόπουλος (Αχαϊκός, 2002)
10. Δελδήμος (2003, Παμπατραϊκός) /Οικονομόπουλος (2003, Δαβουρλής Κ.92)
11. Βέρρας (2002, Πάτρα 2005)
2η ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1. Γκόντας (2002, ΑΕ Πάτρα 2005)
2. Νιγιάννης (2002, Φλόγα Ροδιάς)
3. ΠΛατυκώστας (2003, Θύελλα Αιγίου)
4. Παπαδάτος (2002, Ίκαρος Πετρωτού)
5. Γεωργαντόπουλος (2002, Θύελλα Πατρών)
6. Γασπαρινάτος (2002, Δαβουρλής Κ.92)
7. Μπαϊνέτας (2003, Θύελλα Αιγίου)
8. Ντούκας (2002, Θύελλα Πατρών)
9. Μπαρτζαλής (2002, Θύελλα Πατρών)
10. Κατσαρέλιας (2002, Δίας)/ (Παπαχρονόπουλος (2002, Κεραυνός)
11. Σκουμής (2002, Θύελλα Πατρών)
3Η ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1. Κατσίγιαννης (2002, Παμπατραϊκός)
2. Θεμιστοκόπουλος (2003, Δίας)
3. Στασινόπουλος (2003, Δίας)
4. Κεπενός (2003, Θύελλα Πατρών)
5. Κεχρανιάς (2002, Παμπατραϊκός)
6. Μπάδας (2002, Δίας)
7. Σκόνδρας (2002, Θύελλα Πατρών)
8. Μουντζούρης (2002, Θύελλα Πατρών)
9. Σουγλέρης (2003, Πάτρα 2005)
10. Αποστολόπουλος (2002 , Δίας)
11. Θανόπουλος (2002, Θύελλα Πατρών)
4η ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1. Μικές (2003, Δαβουρλής Κ.92)
2. Φούντος (2002, Παμπατραϊκός) /Χαραλαμπίδης ( 2002, Δίας)
3. Γιώτης (2003, Νίκη)
4. Σίψας (2002, Παμπατραϊκός)
5. Σοφιανός (Λέων Αλισσού) / Τελέγκος (2002, Δαβουρλής Κ.92)
6. Τάχος (2003 ΑΕ Πάτρα 2005)
7. Γκολφινόπουλος (2002, Αε Πάτρα 2005)
8. Καραπιπέρης (2002, Δαβουρλής Κ. 92)
9. Καρέλας Απ. (2002, Νίκη Προαστείου)
10. Πρέμπτος (2002, Δαβουρλής Κ. 92)
11. Ψαθογιαννάκης (2003 ΑΕ Πάτρα 2005) / Δήμας (2003, Αχαϊκός)

ΠΑΙΔΕΣ
1η ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1. Παπαδόπουλος (2004, Νίκη Προαστείου)/ Σαρβανάκης (2004, Νίκη Ποραστείου)
2. Φειδάκης (2004, Θύελλα Αιγίου)
3. Παναγιώτου (2004, Αχαϊκός)
4. Ρήγας (2004, Κεραυνός Αγ. Βασιλείου)
5. Πλαφουντζής (2004, Δαβουρλής Κ.92)
6. Πολίτης (2004, Δαβουρλής Κ.92)
7. Καπερώνης (2005, Δίας)
8. Νικολόπουλος (2004, ΑΕ Πάτρα 2005) (Λένης, Θύελλα Πατρών)
9. Φωτάκιας (2004, Θησέας)
10. Γκολφίνος (2004, Αχαϊκός)
11. Χριστόπουλος (2004 Δαβουρλής Κ.92)
2Η ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1. Κουρτάκης (2005, Θύελλα Αιγίου)
2. Κομπζάρου (2004, Άτλας)
3. Μιχαλόπουλος (2004, Δίας)
4. Σοφιανόπουλος (2004, Νίκη Προαστείου)
5. Τασσόπουλος (2004, Νίκη Προαστείου)
6. Διγγελόπουλος (2004, Νίκη Προαστείου)
7. Παπαδόπουλος (2004, Νίκη Προαστείου)
8. Μπούρδος (2004, Κεραυνός Αγ. Βασιλείου) (Σιαρρής)
9. Στρέκλας (2005, Δίας) (Λέσι)
10. Αντωνόπουλος (2004, Νίκη Προαστείου)
11. Τσιβγινίδης (2004, Δόξα Παραλίας)
3Η ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1. Σουγλέρης (2004, ΑΕ Πάτρα 2005)
2. Ποταμιανος (2004, Δίας)
3. Λαγκαδινός (2004, Αρόη)
4. Ανδρικόπουλος (2004, Δαβουρλής Κ.92)
5. Χαριτάτος (2004, Θύελλα Πατρών)
6. Σταυρόπουλος (2004, Παναχαϊκή)
7. Χριστόπουλος (2005, Παναχαϊκή)
8. Μήτσιος (2004, Αρόη)
9. Κατσαϊτης (2005, Αρόη)
10. Τριανταφύλλου (2004, Παναχαϊκή)
11. Παπαλεξόπουλος (2004, Θησέας)
4η ΕΝΔΕΚΑΔΑ
1. Μιχαλόπουλος (2004, Θύελλα Πατρών)
2. Ανδριακόπουλος (2005, ΑΕ Πάτρα 2005)
3. Ζησιμόπουλος (2004, ΑΕ Πάτρα 2005)
4. Θωμάς (2004, Δίας), (Σωτηρόπουλος Ηλ.)
5. Μπουρής (2004, ΑΕ Πάτρα 2005)
6. Βιλανάκης (2004, ΑΕ Πάτρα 2005)
7. Δημητρέλος (2004, ΑΕ πάτρα 2005)
8. Γεωργόπουλος (2004, ΑΕ Πάτρα 2005)
9. Πετράτος (2005, Παναχαϊκή)
10. Κυρσανίδης (2004, ΑΕ Πάτρα 2005)
11. Μανδρέκας (2005, Δαβουρλής Κ.92)