-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος
-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί
-
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ
-
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας
-
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός
-
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π
-
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή
-
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας
-
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός
-
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ
-
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός
-
13-03/ 3η
Άρης Πατ
Πανμοβρι2
1 -
13-03/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο2
0 -
13-03/ 3η
Διαγόρας
Πάτραι Α2
3 -
13-03/ 3η
Κεραυνός
Θύελλα Π0
2 -
10-03/ 2η
Αιγείρας
Αχαιός Σ2
2 -
09-03/ 2η
Πάτραι Α
Ατρόμητο1
3 -
09-03/ 2η
Καλάβρυτ
Δόξα Νιφ1
0 -
09-03/ 2η
Πανμοβρι
Νίκη Προ2
1 -
09-03/ 2η
Θύελλα Π
Άρης Πατ1
0 -
09-03/ 2η
Διαγόρας
Κεραυνός0
0 -
09-03/ 2η
Αχαϊκός
Δόξα Παρ4
0 -
09-03/ 2η
Αετός Ρί
Αναγέννη1
3 -
09-03/ 2η
Πήγασος
Αστέρας3
0 -
09-03/ 2η
Δαβουρλή
Ροϊτίκων2
2 -
09-03/ 2η
Εθνικός
Αχαΐκή2
1 -
09-03/ 2η
Θύελλα Γ
Ατρόμητο2
3
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο
-
24-03/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός
-
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα
-
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ
-
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.
-
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ
-
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας
-
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ
-
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α
-
10-03/ 21η
Δάφνη Πα
Παναχαϊκ1
0 -
10-03/ 21η
Σταροχώρ
Δίας Σαρ1
3 -
10-03/ 21η
Τριταίας
Άτλας Α.2
3 -
10-03/ 21η
Ικαρος Λ
Κρίνος2
1 -
10-03/ 21η
Πανιώνιο
Ηρακλής1
3 -
10-03/ 21η
Πάτρα 20
Αιγίου Α1
2 -
10-03/ 21η
Αίας Πατ
Απόλλων1
2 -
10-03/ 21η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ2
3 -
10-03/ 21η
Αστέρας
Πετεινοί3
2 -
10-03/ 21η
Νεάπολη
Πυρσός Π1
5 -
09-03/ 21η
Αστέρας
Φαραικός2
0 -
09-03/ 21η
Φοινικας
Απόλλων1
2 -
09-03/ 21η
Άβυθος Α
Αχιλλέας0
1
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός
-
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό
-
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά
-
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π
-
10-03/ 18η
Πείρος Ι
Αρόη Α.Π5
3 -
10-03/ 18η
Α.Ε.Κ. Π
Π.Α.Ο.Κ.4
0 -
10-03/ 18η
Ολυμπιακ
Ικαρος Π0
3 -
10-03/ 18η
Περιβόλα
Ατρόμητο3
4
-
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή
-
13-03/ 1η
Αετός Ρί
Εθνικός0
2
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αγώνες απονομών ΤΖΟΥΝΙΟΡ Ομίλων 2ου, 3ου και 4ου – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
- Ενημερώθηκε: 21 Ιουνίου 2017
Από την Επιτροπή Υποδομών σας ενημερώνουμε ότι το Σάββατο και την Κυριακή 24-25/6/2017 θα πραγματοποιηθούν αγώνες απονομών στην κατηγορία ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2ου, 3ου και 4ου Ομίλων με το παρακάτω πρόγραμμα:
Σάββατο 24/6/2017
1) Γήπεδο Προαστίου, ομάδες: ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ 1, ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ1, ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ
Γήπεδο 1
18.00: ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ1 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ1
18.30: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ1 – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
19.00: ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ1
Γήπεδο 2
18.00: ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ
18.30: ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ1
19.00: ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ1 – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Σάββατο 24/6/2017
2) Γήπεδο Αθλόπολις, ομάδες: ΠΑΤΡΑ 2005 1, ΠΑΤΡΑ 2005 2, ΠΑΤΡΑ 2005 3, ΑΤΛΑΣ
Γήπεδο 1
18.00: ΠΑΤΡΑ 2005 1 – ΠΑΤΡΑ 2005 3
18.30: ΠΑΤΡΑ 2005 3 – ΠΑΤΡΑ 2005 2
19.00: ΠΑΤΡΑ 2005 2 – ΠΑΤΡΑ 2005 1
Γήπεδο 2
18.00: ΠΑΤΡΑ 2005 2 – ΑΤΛΑΣ
18.30: ΠΑΤΡΑ 2005 1 – ΑΤΛΑΣ
19.00: ΠΑΤΡΑ 2005 3 – ΑΤΛΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ
Σάββατο 24/6/2017
3) Γήπεδο ΔΑΒΟΥΡΛΗ, ομάδες: ΔΚ 92 1, ΔΚ 92 2,ΔΚ 92 3,ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Γήπεδο 1
19.00: ΔΚ 92 2 – ΔΚ 92 1
19.30: ΔΚ 92 1 – ΔΚ 92 3
20.00: ΔΚ 92 3 – ΔΚ 92 2
Γήπεδο 2
19.00: ΔΚ 92 3 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
19.30: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΚ 92 2
20.00: ΔΚ 92 1 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Σάββατο 24/6/2017
4) Γήπεδο ΑΧΑΙΚΟΥ, ομάδες:ΑΧΑΙΚΟΣ, ΔΙΑΣ 1, ΠΑΝΑΧΑΙΣ 2, ΠΥΡΣΟΣ
Γήπεδο 1
19.30: ΑΧΑΙΚΟΣ – ΔΙΑΣ 1
20.00: ΔΙΑΣ 1 – ΠΥΡΣΟΣ
20.30: ΠΑΝΑΧΑΙΣ2 – ΔΙΑΣ 1
Γήπεδο 2
19.30: ΠΑΝΑΧΑΙΣ 2 – ΠΥΡΣΟΣ
20.00: ΑΧΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΣ 2
20.30: ΠΥΡΣΟΣ – ΑΧΑΙΚΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ
Σάββατο 24/6/2017
5) Γήπεδο ΔΙΑ, ομάδες: ΔΙΑΣ 3,ΠΑΝΑΧΑΙΣ1, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2, ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ
Γήπεδο 1
20.00: ΔΙΑΣ 3 – ΠΑΝΑΧΑΙΣ1
20.30: ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ – ΔΙΑΣ 3
21.00: ΔΙΑΣ 3 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2
Γήπεδο 2
20.00: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 – ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ
20.30: ΠΑΝΑΧΑΙΣ1- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2
21.00: ΠΑΝΑΧΑΙΣ1- ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ
Κυριακή 25/6/2017
6) Γήπεδο ΔΙΑ, ομάδες: ΔΙΑΣ 2, ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 2, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ
Γήπεδο 1
20.00: ΔΙΑΣ 2 – ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
20.30: ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ
21.00: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ – ΔΙΑΣ 2
Γήπεδο 2
20.00: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ
20.30: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 2 – ΔΙΑΣ 2
21.00: ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΦΩΚΑΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
Κυριακή 25/6/2017
7) Γήπεδο ΘΥΕΛΛΑΣ, ομάδες: ΘΥΕΛΛΑ/ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ1, ΘΥΕΛΛΑ/ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ2, ΑΕ ΑΡΟΗΣ, ΓΑΛΗΝΗ
Γήπεδο 1
18.30: ΘΥΕΛΛΑ/ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ1 – ΑΕ ΑΡΟΗΣ
19.00: ΘΥΕΛΛΑ/ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ2 – ΓΑΛΗΝΗ
19.30: ΓΑΛΗΝΗ – ΑΕ ΑΡΟΗΣ
Γήπεδο 2
18.30: ΓΑΛΗΝΗ – ΘΥΕΛΛΑ/ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ2
19.00: ΑΕ ΑΡΟΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ/ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ1
19.30: ΘΥΕΛΛΑ/ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ1 – ΘΥΕΛΛΑ/ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ2
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...
-
Φιλικός αγώνας Μικτής ομάδας Κ14 – Τρίτη 19/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 13/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Γυναικών Κ15 για τον αγώνα με Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – 13/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιρίστριες της Μικτής...