-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος
-
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας
-
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός
-
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας
-
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός
-
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ
-
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός
-
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή
-
13-03/ 3η
Άρης Πατ
Πανμοβρι2
1 -
13-03/ 3η
Κεραυνός
Θύελλα Π0
2 -
13-03/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο2
0 -
13-03/ 3η
Διαγόρας
Πάτραι Α2
3 -
10-03/ 2η
Αιγείρας
Αχαιός Σ2
2 -
09-03/ 2η
Πάτραι Α
Ατρόμητο1
3 -
09-03/ 2η
Καλάβρυτ
Δόξα Νιφ1
0 -
09-03/ 2η
Διαγόρας
Κεραυνός0
0 -
09-03/ 2η
Πανμοβρι
Νίκη Προ2
1 -
09-03/ 2η
Θύελλα Π
Άρης Πατ1
0 -
09-03/ 2η
Δαβουρλή
Ροϊτίκων2
2 -
09-03/ 2η
Πήγασος
Αστέρας3
0 -
09-03/ 2η
Θύελλα Γ
Ατρόμητο2
3 -
09-03/ 2η
Εθνικός
Αχαΐκή2
1 -
09-03/ 2η
Αχαϊκός
Δόξα Παρ4
0 -
09-03/ 2η
Αετός Ρί
Αναγέννη1
3
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
24-03/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός
-
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα
-
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ
-
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.
-
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο
-
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας
-
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας
-
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ
-
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α
-
10-03/ 21η
Δάφνη Πα
Παναχαϊκ1
0 -
10-03/ 21η
Σταροχώρ
Δίας Σαρ1
3 -
10-03/ 21η
Τριταίας
Άτλας Α.2
3 -
10-03/ 21η
Ικαρος Λ
Κρίνος2
1 -
10-03/ 21η
Πανιώνιο
Ηρακλής1
3 -
10-03/ 21η
Πάτρα 20
Αιγίου Α1
2 -
10-03/ 21η
Αίας Πατ
Απόλλων1
2 -
10-03/ 21η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ2
3 -
10-03/ 21η
Αστέρας
Πετεινοί3
2 -
10-03/ 21η
Νεάπολη
Πυρσός Π1
5 -
09-03/ 21η
Αστέρας
Φαραικός2
0 -
09-03/ 21η
Φοινικας
Απόλλων1
2 -
09-03/ 21η
Άβυθος Α
Αχιλλέας0
1
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός
-
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό
-
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά
-
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π
-
10-03/ 18η
Πείρος Ι
Αρόη Α.Π5
3 -
10-03/ 18η
Α.Ε.Κ. Π
Π.Α.Ο.Κ.4
0 -
10-03/ 18η
Ολυμπιακ
Ικαρος Π0
3 -
10-03/ 18η
Περιβόλα
Ατρόμητο3
4
-
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή
-
13-03/ 1η
Αετός Ρί
Εθνικός0
2
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Τελικός Κυπέλλου Ε.Π.Σ.Α. 2015-2016
- Ενημερώθηκε: 17 Φεβρουαρίου 2016
Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. της Ε.Π.Σ. αχαΐας δίνουν θερμά συγχαρητήρια στον Κυπελλούχο Αχαΐας 2015 – 2016, Κεραυνό Αγίου Βασιλείου, και εύχονται καλή επιτυχία στο Κύπελλο Ερασιτεχνών Ελλάδος.
Θερμά συγχαρητήρια και στο φιναλίστ του Κυπέλλου, Ατρόμητο Πατρών, για την μέχρι τώρα πορεία του στο θεσμό.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους συνέβαλαν στην ομαλή διεξαγωγή του Τελικού.
Επίσης την Θύελλα Πατρών για την άψογη συνεργασία.
Τέλος θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους τρεις υπαλλήλους της Ε.Π.Σ.Α. καθώς και το μέλος του Δ.Σ. της Ε.Π.Σ.Α., Δημήτρη Σαρρή, για την παρουσίαση του Τελικού του Κυπέλλου.
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...
-
Φιλικός αγώνας Μικτής ομάδας Κ14 – Τρίτη 19/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 13/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Γυναικών Κ15 για τον αγώνα με Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – 13/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιρίστριες της Μικτής...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 1/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...