Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Πρόγραμμα για Διαιτητές

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αργυρά Πατρών ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-13:30-Αγυιάς Γαλήνη-Πείρος Ισώματος ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-17:00-Ζαρουχλεΐκων Δάφνη Πατρών-Περιβόλα ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-13:30-Αγυιάς Γαλήνη-Πείρος Ισώματος ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT- 11η 22/05-17:00-Προσφυγικών Α.Π.Ο. Αρόη-Άνω Καστρίτσι ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Ζήριας Φοινικας Ζήριας-Αστήρ Τέμενης ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-play offs A ΠΑΊΔΩΝ Γ- 2η 22/05-10:30-Ζαρουχλεΐκων Ίκαρος Πετρωτού-Δαβουρλής 2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT- 11η 22/05-19:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πάτρα 2005 A.E.-Αχαιός Σαραβαλίου ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Ρίου A.E. Δρέπανου-Απόλλων Εγλυκάδος ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-17:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Φαραικός-Ατρόμητος Λάππα 2015 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α ΟΜΙΛΟΥ- 5η 22/05-17:00-Μετοχίου Μετόχι-ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-17:00-Χαλανδρίτσας Σταροχώρι-Ικαρος Λακκόπετρας ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-17:00-Χαλανδρίτσας Σταροχώρι-Ικαρος Λακκόπετρας ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΚΟΥΛΕΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF B ΟΜΙΛΟΥ- 5η 22/05-13:30-Προσφυγικών Α.Ε. Αρόης-Ολυμπιακός Καμαρών ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΚΟΥΛΕΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-17:00-Μιντιλογλίου Αστέρας Μιντιλογλίου-Πυρσός Πατρών ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Δεν έχει ορισθεί
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-10:00-Rossoneri MFC Αίολος Αγυιάς-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-11:30-Rossoneri MFC Αίολος Αγυιάς-ΑΕ Πάτρα 2005 1 ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Α ΟΜΙΛΟΣ- 12η 23/05-17:00-Παναχαϊκής Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η-Άτλας ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-10:00-Θύελλας (Χόρτο) Θύελλα Πατρών 1-Πήγασος 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-11:15-Θύελλας (Χόρτο) Θύελλα Πατρών 1-Πήγασος 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 12η 24/05-16:30-Αθλόπολις ΑΕ Πάτρα 2005 2-ΕΡΜΗΣ 1 ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Β ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-12:15-Θύελλας (Χόρτο) Θύελλα Πατρών-Πήγασος ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-10:15-Νίκης Προαστίου ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-10:30-Rossoneri MFC Δαβουρλής K 92. 3-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-11:30-Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ. 92 3-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-11:30-Νίκης Προαστίου ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΑΕ Πάτρα 2005 3 ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α ΟΜΙΛΟΥ- 5η 22/05-17:00-Μετοχίου Μετόχι-ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ- 12η 26/05-16:00-Αγυιάς Δαβουρλής Κ.92-Δίας ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-10:00-Rossoneri MFC Αίολος Αγυιάς-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 1 ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Α ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-11:30-Rossoneri MFC Αίολος Αγυιάς-ΑΕ Πάτρα 2005 1 ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αργυρά Πατρών ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Πλαστήρα Άβυθος Αιγιάλειας-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-18:00-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ"-Άτλας ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων-Προημιτελική Φάση- 1η 23/05-16:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005-ΑΙΟΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-17:00-Ζαρουχλεΐκων Δάφνη Πατρών-Περιβόλα ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF B ΟΜΙΛΟΥ- 5η 22/05-13:30-Προσφυγικών Α.Ε. Αρόης-Ολυμπιακός Καμαρών ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΚΟΥΛΕΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-play offs A ΠΑΊΔΩΝ Γ- 2η 22/05-11:00-Ντα Λουζ Οβρυάς ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ-ΑΧΑΪΚΗ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α ΟΜΙΛΟΥ- 5η 22/05-17:00-Νιφορεΐκων Κρίνος-ΑΕ Ροϊτίκων ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Ζήριας Φοινικας Ζήριας-Αστήρ Τέμενης ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-10:00-Θύελλας (Χόρτο) Θύελλα Πατρών 1-Πήγασος 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-11:15-Θύελλας (Χόρτο) Θύελλα Πατρών 1-Πήγασος 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Β ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-12:15-Θύελλας (Χόρτο) Θύελλα Πατρών-Πήγασος ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT- 11η 22/05-17:00-Προσφυγικών Α.Π.Ο. Αρόη-Άνω Καστρίτσι ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-play offs A ΠΑΊΔΩΝ Γ- 2η 22/05-11:00-Ντα Λουζ Οβρυάς ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ-ΑΧΑΪΚΗ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Β ΟΜΙΛΟΣ- 12η 24/05-16:30-Αθλόπολις ΑΕ Πάτρα 2005 2-ΕΡΜΗΣ 1 ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-11:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018-Φλόγα Ρόδιας ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αυτόνομη Π.Ο. ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-17:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Φαραικός-Ατρόμητος Λάππα 2015 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Β ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-11:00-Ακράτας ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ-Πανιώνιος Αχιλλέας ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αργυρά Πατρών ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-play offs A ΠΑΊΔΩΝ Γ- 2η 22/05-10:30-Ζαρουχλεΐκων Ίκαρος Πετρωτού-Δαβουρλής 2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων-Προημιτελική Φάση- 1η 23/05-16:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005-ΑΙΟΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-11:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018-Φλόγα Ρόδιας ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Ρίου A.E. Δρέπανου-Απόλλων Εγλυκάδος ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-14:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Αχαϊκός-Ολυμπιακός Πατρών ΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-18:00-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ"-Άτλας ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ- 12η 26/05-16:00-Αγυιάς Δαβουρλής Κ.92-Δίας ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-17:00-Μιντιλογλίου Αστέρας Μιντιλογλίου-Πυρσός Πατρών ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT- 11η 22/05-17:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πήγασος Μπεγουλακίου-Λιμνοχώρι ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Ζήριας Φοινικας Ζήριας-Αστήρ Τέμενης ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Πλαστήρα Άβυθος Αιγιάλειας-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Β ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-11:00-Ακράτας ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ-Πανιώνιος Αχιλλέας ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT- 11η 22/05-17:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πήγασος Μπεγουλακίου-Λιμνοχώρι ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-13:30-Αγυιάς Γαλήνη-Πείρος Ισώματος ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT- 11η 22/05-17:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πήγασος Μπεγουλακίου-Λιμνοχώρι ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF B ΟΜΙΛΟΥ- 5η 22/05-13:30-Προσφυγικών Α.Ε. Αρόης-Ολυμπιακός Καμαρών ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΚΟΥΛΕΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αυτόνομη Π.Ο. ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-10:15-Νίκης Προαστίου ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3 ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-11:30-Νίκης Προαστίου ΝΙΚΗ/ΑΚΑΔΗΜΟΣ-ΑΕ Πάτρα 2005 3 ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αυτόνομη Π.Ο. ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ- 12η 26/05-16:00-Αγυιάς Δαβουρλής Κ.92-Δίας ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Αστεράκια-Α ΟΜΙΛΟΣ- 12η 23/05-17:00-Παναχαϊκής Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η-Άτλας ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-10:30-Rossoneri MFC Δαβουρλής K 92. 3-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Γ ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-11:30-Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ. 92 3-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT- 11η 22/05-17:00-Προσφυγικών Α.Π.Ο. Αρόη-Άνω Καστρίτσι ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α ΟΜΙΛΟΥ- 5η 22/05-17:00-Μετοχίου Μετόχι-ΑΟ Τριταίας - "Ο Τριταιικός" ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Ρίου A.E. Δρέπανου-Απόλλων Εγλυκάδος ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΣΟΦΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-14:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Αχαϊκός-Ολυμπιακός Πατρών ΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-17:00-Πλαστήρα Άβυθος Αιγιάλειας-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Νεων-Προημιτελική Φάση- 1η 23/05-16:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005-ΑΙΟΛΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-17:00-Χαλανδρίτσας Σταροχώρι-Ικαρος Λακκόπετρας ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Α ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-18:00-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου - "ΘΕΜΕΛΙΟ"-Άτλας ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 29η 22/05-11:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018-Φλόγα Ρόδιας ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-17:00-Ζαρουχλεΐκων Δάφνη Πατρών-Περιβόλα ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT- 11η 22/05-19:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πάτρα 2005 A.E.-Αχαιός Σαραβαλίου ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-14:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Αχαϊκός-Ολυμπιακός Πατρών ΜΠΑΡΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-17:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Φαραικός-Ατρόμητος Λάππα 2015 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΝΤΕΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-play offs A ΠΑΊΔΩΝ Γ- 2η 22/05-10:30-Ζαρουχλεΐκων Ίκαρος Πετρωτού-Δαβουρλής 2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α ΟΜΙΛΟΥ- 5η 22/05-17:00-Νιφορεΐκων Κρίνος-ΑΕ Ροϊτίκων ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-Β ΟΜΙΛΟΣ- 12η 22/05-11:00-Ακράτας ΑΕ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ-Πανιώνιος Αχιλλέας ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-PLAYOUT- 11η 22/05-19:30-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Πάτρα 2005 A.E.-Αχαιός Σαραβαλίου ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-PLAYOFF Α ΟΜΙΛΟΥ- 5η 22/05-17:00-Νιφορεΐκων Κρίνος-ΑΕ Ροϊτίκων ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 28η 22/05-17:00-Μιντιλογλίου Αστέρας Μιντιλογλίου-Πυρσός Πατρών ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-play offs A ΠΑΊΔΩΝ Γ- 2η 22/05-11:00-Ντα Λουζ Οβρυάς ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ-ΑΧΑΪΚΗ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ