Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Πρόγραμμα για Διαιτητές

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 28/10-15:30-Ζαρουχλεΐκων Νεάπολη ΑΕ-Ολυμπιακός Πατρών ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 27/10-15:30-Ντα Λουζ Οβρυάς Ολυμπιακός Καμαρών-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-3ος Όμιλος- 4η 27/10-18:00-Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-3ος Όμιλος- 4η 27/10-18:00-Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 28/10-15:30-Ζαρουχλεΐκων Νεάπολη ΑΕ-Ολυμπιακός Πατρών ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 3η 27/10-16:00-Βραχνεΐκων Καμίνια-Περιβόλα ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 27/10-15:30-Τέμενης Αστήρ Τέμενης-A.E. Δρέπανου ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 28/10-15:30-Ζαρουχλεΐκων Νεάπολη ΑΕ-Ολυμπιακός Πατρών ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-3ος Όμιλος- 4η 27/10-18:00-Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 27/10-15:30-Τέμενης Αστήρ Τέμενης-A.E. Δρέπανου ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 27/10-15:30-Τέμενης Αστήρ Τέμενης-A.E. Δρέπανου ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 27/10-15:30-Ροδιάς Φλόγα Ρόδιας-Αιγίου ΑΕ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 27/10-15:30-Ντα Λουζ Οβρυάς Ολυμπιακός Καμαρών-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 27/10-15:30-Ντα Λουζ Οβρυάς Ολυμπιακός Καμαρών-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 27/10-15:30-Ροδιάς Φλόγα Ρόδιας-Αιγίου ΑΕ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο-Προκριματική Φάση- 1η 27/10-15:30-Ροδιάς Φλόγα Ρόδιας-Αιγίου ΑΕ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 3η 27/10-16:00-Βραχνεΐκων Καμίνια-Περιβόλα ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 3η 27/10-16:00-Βραχνεΐκων Καμίνια-Περιβόλα ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ