-
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος
-
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή
-
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας
-
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ
-
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ
-
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός
-
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός
-
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί
-
13-04/ 7η
Πάτραι Α
Κεραυνός4
2 -
13-04/ 7η
Θύελλα Π
Νίκη Προ3
0 -
13-04/ 7η
Πανμοβρι
Διαγόρας3
1 -
13-04/ 7η
Ατρόμητο
Άρης Πατ1
1 -
13-04/ 6η
Πήγασος
Ροϊτίκων3
3 -
13-04/ 6η
Αχαϊκός
Αναγέννη4
2 -
13-04/ 6η
Αιγείρας
Δόξα Νιφ2
1 -
13-04/ 6η
Δαβουρλή
Αστέρας0
2 -
13-04/ 6η
Καλάβρυτ
Αχαιός Σ0
1 -
13-04/ 6η
Αετός Ρί
Δόξα Παρ2
1 -
13-04/ 6η
Θύελλα Γ
Αχαΐκή0
7 -
13-04/ 6η
Εθνικός
Ατρόμητο2
2
PreviousNext
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας
-
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ
-
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.
-
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός
-
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ
-
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ
-
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α
-
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί
-
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας
-
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής
-
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας
-
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων
-
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π
-
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ
-
14-04/ 25η
Παναχαϊκ
Δίας Σαρ2
0 -
14-04/ 25η
Λιμνοχώρ
Δάφνη Πα1
1 -
14-04/ 25η
Αστέρας
Νεάπολη4
0 -
14-04/ 25η
Τριταίας
Ικαρος Λ2
2 -
14-04/ 25η
Άτλας Α.
Σταροχώρ5
2 -
14-04/ 25η
Ηρακλής
Αστήρ Τέ5
2 -
14-04/ 25η
Αιγίου Α
Απόλλων0
1 -
14-04/ 25η
Πάτρα 20
Πανιώνιο3
3 -
14-04/ 25η
Φοινικας
Αστέρας0
1 -
14-04/ 25η
Πετεινοί
Αχιλλέας0
2 -
14-04/ 25η
Αίας Πατ
Αρόης Α.1
8 -
14-04/ 25η
Πυρσός Π
Κρίνος3
0 -
14-04/ 25η
Φαραικός
Ολυμπιακ3
0 -
13-04/ 25η
Απόλλων
Άβυθος Α3
4
PreviousNext
-
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π
-
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό
-
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά
-
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός
-
14-04/ 4η
Φλόγα Ρό
Αργυρά Π1
2 -
14-04/ 4η
Φλόγα Κά
Ζαβλάνι-2
3 -
14-04/ 4η
Α.Ε.Κ. Π
Ικαρος Π0
6 -
14-04/ 4η
Ρομαϊκός
Πείρος Ι0
3
PreviousNext
-
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας
-
10-04/ 1η
Πανμοβρι
Θύελλα Π1
3
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική / Στατιστικά
Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. 92 | 77 |
2 | ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. | 67 |
3 | A.E. ΔΡΕΠΑΝΟΥ | 61 |
4 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ | 58 |
5 | ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 55 |
6 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ | 52 |
7 | ΑΣΤΗΡ ΤΕΜΕΝΗΣ | 46 |
8 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 46 |
9 | ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ Α.Ο. | 44 |
10 | ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. | 43 |
11 | ΜΕΓΑΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ | 40 |
12 | ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ Α.Ο. | 39 |
13 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ | 32 |
14 | ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ Α.Ε. | 32 |
15 | ΔΡΕΠΑΝΟ Α.Ο. | 29 |
16 | ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ | 27 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. | 17 |
2 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ | 29 |
3 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ | 30 |
4 | ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 31 |
5 | ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. 92 | 32 |
6 | ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. | 35 |
7 | A.E. ΔΡΕΠΑΝΟΥ | 37 |
8 | ΑΣΤΗΡ ΤΕΜΕΝΗΣ | 44 |
9 | ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ Α.Ο. | 46 |
10 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 50 |
11 | ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ Α.Ε. | 55 |
12 | ΜΕΓΑΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ | 60 |
13 | ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ Α.Ο. | 60 |
14 | ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΟΣ | 63 |
15 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ | 69 |
16 | ΔΡΕΠΑΝΟ Α.Ο. | 90 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2700 |
ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Ακράτα | 2610 |
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Ψηλαλώνια | 2547 |
ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αετός Ρίου | 2520 |
ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2519 |
ΧΑΡΑΚΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | A.E. Δρέπανου | 2518 |
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Αστήρ Τέμενης | 2509 |
ΤΕΡΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Αχιλλέας Καμαρών | 2505 |
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Ψηλαλώνια | 2497 |
ΚΟΥΣΤΑ ΒΥΡΩΝΑΣ | Δαβουρλής K. 92 | 2491 |
ΠΡΕΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | Ακράτα | 2480 |
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2476 |
ΜΠΑΡΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 2465 |
ΠΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2465 |
ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2465 |
ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 2460 |
ΓΚΕΓΚΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ | Αετός Πατρών | 2446 |
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Δαβουρλής K. 92 | 2439 |
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | Δαβουρλής K. 92 | 2433 |
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Ψηλαλώνια | 2432 |
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙ | Δόξα Ελαιώνος | 2431 |
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2430 |
ΜΑΡΚΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ | Αετός Ρίου | 2430 |
ΜΑΥΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αστήρ Τέμενης | 2420 |
ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2418 |
DIOUF SHEIKH AHMET TIDIAN | Καλάβρυτα | 2412 |
ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ | Μέγας Δικέφαλος | 2405 |
ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | Δόξα Ελαιώνος | 2401 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | A.E. Δρέπανου | 2391 |
ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2383 |
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2382 |
ΦΡΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 2375 |
ΝΤΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αχιλλέας Καμαρών | 2354 |
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Δόξα Ελαιώνος | 2349 |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Αστήρ Τέμενης | 2346 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Καλάβρυτα | 2341 |
ΖΙΖΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Ακράτα | 2340 |
ΡΟΥΝΤΖΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Αετός Πατρών | 2324 |
ΧΟΤΖΑ ΑΣΚΕΡΙ | Αετός Ρίου | 2319 |
ΦΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Αστήρ Τέμενης | 2318 |
ΜΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2313 |
ΜΟΡΙΣΣΟΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 2311 |
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | Καλάβρυτα | 2305 |
ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Αετός Ρίου | 2287 |
ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2270 |
ΣΤΟΥΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 2250 |
ΠΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Μέγας Δικέφαλος | 2248 |
ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2248 |
ΚΑΜΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αχιλλέας Καμαρών | 2243 |
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Καλάβρυτα | 2238 |
Περισσότεροι |