-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος
-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ
-
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ
-
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός
-
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π
-
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας
-
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός
-
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ
-
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός
-
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή
-
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας
-
13-03/ 3η
Άρης Πατ
Πανμοβρι2
1 -
13-03/ 3η
Διαγόρας
Πάτραι Α2
3 -
13-03/ 3η
Κεραυνός
Θύελλα Π0
2 -
13-03/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο2
0 -
10-03/ 2η
Αιγείρας
Αχαιός Σ2
2 -
09-03/ 2η
Πάτραι Α
Ατρόμητο1
3 -
09-03/ 2η
Καλάβρυτ
Δόξα Νιφ1
0 -
09-03/ 2η
Θύελλα Π
Άρης Πατ1
0 -
09-03/ 2η
Διαγόρας
Κεραυνός0
0 -
09-03/ 2η
Πανμοβρι
Νίκη Προ2
1 -
09-03/ 2η
Εθνικός
Αχαΐκή2
1 -
09-03/ 2η
Θύελλα Γ
Ατρόμητο2
3 -
09-03/ 2η
Αχαϊκός
Δόξα Παρ4
0 -
09-03/ 2η
Αετός Ρί
Αναγέννη1
3 -
09-03/ 2η
Δαβουρλή
Ροϊτίκων2
2 -
09-03/ 2η
Πήγασος
Αστέρας3
0
PreviousNext
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο
-
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ
-
24-03/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός
-
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα
-
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.
-
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ
-
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α
-
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας
-
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ
-
10-03/ 21η
Δάφνη Πα
Παναχαϊκ1
0 -
10-03/ 21η
Σταροχώρ
Δίας Σαρ1
3 -
10-03/ 21η
Τριταίας
Άτλας Α.2
3 -
10-03/ 21η
Ικαρος Λ
Κρίνος2
1 -
10-03/ 21η
Πάτρα 20
Αιγίου Α1
2 -
10-03/ 21η
Αίας Πατ
Απόλλων1
2 -
10-03/ 21η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ2
3 -
10-03/ 21η
Πανιώνιο
Ηρακλής1
3 -
10-03/ 21η
Αστέρας
Πετεινοί3
2 -
10-03/ 21η
Νεάπολη
Πυρσός Π1
5 -
09-03/ 21η
Αστέρας
Φαραικός2
0 -
09-03/ 21η
Άβυθος Α
Αχιλλέας0
1 -
09-03/ 21η
Φοινικας
Απόλλων1
2
PreviousNext
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός
-
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό
-
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά
-
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π
-
10-03/ 18η
Πείρος Ι
Αρόη Α.Π5
3 -
10-03/ 18η
Α.Ε.Κ. Π
Π.Α.Ο.Κ.4
0 -
10-03/ 18η
Ολυμπιακ
Ικαρος Π0
3 -
10-03/ 18η
Περιβόλα
Ατρόμητο3
4
PreviousNext
-
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή
-
13-03/ 1η
Αετός Ρί
Εθνικός0
2
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική / Στατιστικά
Β' κατηγορία (1ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. | 54 |
2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΠΠΑ 2015 | 53 |
3 | ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ | 52 |
4 | ΦΑΡΑΙΚΟΣ Α.Ο. | 46 |
5 | ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ | 44 |
6 | ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ | 42 |
7 | ΣΤΑΡΟΧΩΡΙ Α.Ε. | 42 |
8 | ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ Α.Σ. | 39 |
9 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ | 35 |
10 | ΠΕΙΡΟΣ ΙΣΩΜΑΤΟΣ | 33 |
11 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΙΔΟΒΑΣ | 27 |
12 | ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ | 27 |
13 | ΚΑΜΙΝΙΑ Α.Ο. | 26 |
14 | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ | 15 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. | 23 |
2 | ΦΑΡΑΙΚΟΣ Α.Ο. | 25 |
3 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ | 29 |
4 | ΑΧΑΙΟΣ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ | 29 |
5 | ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ | 33 |
6 | ΣΤΑΡΟΧΩΡΙ Α.Ε. | 33 |
7 | ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ | 36 |
8 | ΚΑΜΙΝΙΑ Α.Ο. | 36 |
9 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΑΠΠΑ 2015 | 37 |
10 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΙΔΟΒΑΣ | 38 |
11 | ΩΛΕΝΙΑΚΟΣ Α.Σ. | 39 |
12 | ΠΕΙΡΟΣ ΙΣΩΜΑΤΟΣ | 48 |
13 | ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ | 59 |
14 | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ | 70 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
Δεν υπάρχουν σκόρερς για την τρέχουσα σεζόν, |
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
Δεν υπάρχει αγωνιστική δράση για την τρέχουσα σεζόν, |