-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος
-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ
-
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας
-
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός
-
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός
-
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ
-
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός
-
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή
-
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας
-
13-03/ 3η
Άρης Πατ
Πανμοβρι2
1 -
13-03/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο2
0 -
13-03/ 3η
Διαγόρας
Πάτραι Α2
3 -
13-03/ 3η
Κεραυνός
Θύελλα Π0
2 -
10-03/ 2η
Αιγείρας
Αχαιός Σ2
2 -
09-03/ 2η
Πάτραι Α
Ατρόμητο1
3 -
09-03/ 2η
Καλάβρυτ
Δόξα Νιφ1
0 -
09-03/ 2η
Πανμοβρι
Νίκη Προ2
1 -
09-03/ 2η
Θύελλα Π
Άρης Πατ1
0 -
09-03/ 2η
Διαγόρας
Κεραυνός0
0 -
09-03/ 2η
Εθνικός
Αχαΐκή2
1 -
09-03/ 2η
Θύελλα Γ
Ατρόμητο2
3 -
09-03/ 2η
Αετός Ρί
Αναγέννη1
3 -
09-03/ 2η
Αχαϊκός
Δόξα Παρ4
0 -
09-03/ 2η
Δαβουρλή
Ροϊτίκων2
2 -
09-03/ 2η
Πήγασος
Αστέρας3
0
PreviousNext
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα
-
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ
-
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός
-
24-03/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.
-
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο
-
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας
-
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ
-
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α
-
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας
-
10-03/ 21η
Δάφνη Πα
Παναχαϊκ1
0 -
10-03/ 21η
Σταροχώρ
Δίας Σαρ1
3 -
10-03/ 21η
Τριταίας
Άτλας Α.2
3 -
10-03/ 21η
Ικαρος Λ
Κρίνος2
1 -
10-03/ 21η
Πάτρα 20
Αιγίου Α1
2 -
10-03/ 21η
Αίας Πατ
Απόλλων1
2 -
10-03/ 21η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ2
3 -
10-03/ 21η
Πανιώνιο
Ηρακλής1
3 -
10-03/ 21η
Αστέρας
Πετεινοί3
2 -
10-03/ 21η
Νεάπολη
Πυρσός Π1
5 -
09-03/ 21η
Αστέρας
Φαραικός2
0 -
09-03/ 21η
Φοινικας
Απόλλων1
2 -
09-03/ 21η
Άβυθος Α
Αχιλλέας0
1
PreviousNext
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός
-
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό
-
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά
-
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π
-
10-03/ 18η
Πείρος Ι
Αρόη Α.Π5
3 -
10-03/ 18η
Α.Ε.Κ. Π
Π.Α.Ο.Κ.4
0 -
10-03/ 18η
Ολυμπιακ
Ικαρος Π0
3 -
10-03/ 18η
Περιβόλα
Ατρόμητο3
4
PreviousNext
-
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή
-
13-03/ 1η
Αετός Ρί
Εθνικός0
2
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική / Στατιστικά
Β' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | A.E. ΔΡΕΠΑΝΟΥ | 79 |
2 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 66 |
3 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ | 62 |
4 | ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93 | 53 |
5 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016 | 53 |
6 | ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ | 51 |
7 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ | 48 |
8 | ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ Α.Ε. | 45 |
9 | ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 44 |
10 | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ | 39 |
11 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΙΓΙΟΥ | 36 |
12 | ΑΣΤΗΡ ΤΕΜΕΝΗΣ | 32 |
13 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΙΑΣ ΣΥΜΠΟΛ. | 24 |
14 | ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ | 24 |
15 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ | 23 |
16 | ΣΚΕΠΑΣΤΟ Α.Ο. | 19 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ | 12 |
2 | ΔΗΜΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ Α.Ο. | 16 |
3 | A.E. ΔΡΕΠΑΝΟΥ | 20 |
4 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ | 26 |
5 | ΖΗΡΙΑ-ΤΑΔ'93 | 31 |
6 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΙΓΙΟΥ | 37 |
7 | ΑΚΡΑΤΑ Α.Ο. | 40 |
8 | ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ | 41 |
9 | ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ Α.Ε. | 47 |
10 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016 | 47 |
11 | ΑΣΤΗΡ ΤΕΜΕΝΗΣ | 49 |
12 | ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ | 58 |
13 | ΑΡΓΥΡΑ ΠΑΤΡΩΝ | 59 |
14 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΙΑΣ ΣΥΜΠΟΛ. | 66 |
15 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΑΡΩΝ | 72 |
16 | ΣΚΕΠΑΣΤΟ Α.Ο. | 77 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
ΤΡΑΚΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | 2700 |
ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 2641 |
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2637 |
MARKU ADRIAN | Θύελλα Αιγείρας | 2610 |
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Θύελλα Αιγείρας | 2610 |
ΛΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Καλάβρυτα | 2610 |
ΧΑΤΖΙΑΙ ΒΓΙΟΝΙΣ | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. | 2610 |
ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2604 |
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2600 |
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Καλάβρυτα | 2586 |
JAHA ANIS | Κεραυνός 2016 | 2576 |
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ | A.E. Δρέπανου | 2566 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2562 |
ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2561 |
ΦΡΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 2551 |
ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2540 |
ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | 2538 |
ΚΛΟΥΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Θύελλα Αιγείρας | 2536 |
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | Αργυρά Πατρών | 2520 |
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2520 |
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Σκεπαστό | 2520 |
ΡΟΥΝΤΖΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Κεραυνός 2016 | 2513 |
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Σκεπαστό | 2511 |
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | Θύελλα Αιγείρας | 2505 |
ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | Κεραυνός 2016 | 2499 |
ΜΙΚΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | 2488 |
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2487 |
ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2481 |
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αχιλλέας Καμαρών | 2480 |
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φλόγα Ρόδιας | 2479 |
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ | Αχιλλέας Καμαρών | 2476 |
ΔΟΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Αστήρ Τέμενης | 2443 |
ΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2441 |
ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2430 |
ΜΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ | Φοίνικας Σαλμενίκου | 2415 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Καλάβρυτα | 2396 |
ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Ακράτα | 2395 |
ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Αστήρ Τέμενης | 2392 |
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Αργυρά Πατρών | 2381 |
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | Καλάβρυτα | 2376 |
ΛΑΔΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Ζήρια-ΤΑΔ'93 | 2374 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. | 2373 |
GJERGJI ERJON | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | 2372 |
ΣΤΟΥΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ | Αναγέννηση Ψαθόπυργου | 2368 |
ΝΤΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Αχιλλέας Καμαρών | 2365 |
ΜΠΑΣΑ ΚΛΑΙΝΤΙ | Φλόγα Ρόδιας | 2364 |
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Δήμος Διακοπτού Α.Ο. | 2357 |
ΜΑΥΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αστήρ Τέμενης | 2335 |
ΠΡΟΔΡΟΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ | Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου | 2335 |
ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Αστήρ Τέμενης | 2312 |
Περισσότεροι |