-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος
-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί
-
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας
-
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός
-
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή
-
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας
-
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ
-
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός
-
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός
-
13-03/ 3η
Άρης Πατ
Πανμοβρι2
1 -
13-03/ 3η
Διαγόρας
Πάτραι Α2
3 -
13-03/ 3η
Κεραυνός
Θύελλα Π0
2 -
13-03/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο2
0 -
10-03/ 2η
Αιγείρας
Αχαιός Σ2
2 -
09-03/ 2η
Πάτραι Α
Ατρόμητο1
3 -
09-03/ 2η
Καλάβρυτ
Δόξα Νιφ1
0 -
09-03/ 2η
Θύελλα Π
Άρης Πατ1
0 -
09-03/ 2η
Διαγόρας
Κεραυνός0
0 -
09-03/ 2η
Πανμοβρι
Νίκη Προ2
1 -
09-03/ 2η
Αχαϊκός
Δόξα Παρ4
0 -
09-03/ 2η
Αετός Ρί
Αναγέννη1
3 -
09-03/ 2η
Δαβουρλή
Ροϊτίκων2
2 -
09-03/ 2η
Πήγασος
Αστέρας3
0 -
09-03/ 2η
Εθνικός
Αχαΐκή2
1 -
09-03/ 2η
Θύελλα Γ
Ατρόμητο2
3
PreviousNext
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ
-
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός
-
24-03/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα
-
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.
-
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο
-
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας
-
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας
-
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ
-
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α
-
10-03/ 21η
Δάφνη Πα
Παναχαϊκ1
0 -
10-03/ 21η
Σταροχώρ
Δίας Σαρ1
3 -
10-03/ 21η
Τριταίας
Άτλας Α.2
3 -
10-03/ 21η
Ικαρος Λ
Κρίνος2
1 -
10-03/ 21η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ2
3 -
10-03/ 21η
Αίας Πατ
Απόλλων1
2 -
10-03/ 21η
Πανιώνιο
Ηρακλής1
3 -
10-03/ 21η
Πάτρα 20
Αιγίου Α1
2 -
10-03/ 21η
Αστέρας
Πετεινοί3
2 -
10-03/ 21η
Νεάπολη
Πυρσός Π1
5 -
09-03/ 21η
Αστέρας
Φαραικός2
0 -
09-03/ 21η
Φοινικας
Απόλλων1
2 -
09-03/ 21η
Άβυθος Α
Αχιλλέας0
1
PreviousNext
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός
-
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό
-
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά
-
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π
-
10-03/ 18η
Πείρος Ι
Αρόη Α.Π5
3 -
10-03/ 18η
Α.Ε.Κ. Π
Π.Α.Ο.Κ.4
0 -
10-03/ 18η
Ολυμπιακ
Ικαρος Π0
3 -
10-03/ 18η
Περιβόλα
Ατρόμητο3
4
PreviousNext
-
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή
-
13-03/ 1η
Αετός Ρί
Εθνικός0
2
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική / Στατιστικά
Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. | 84 |
2 | ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. | 79 |
3 | ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ Α.Ο. | 65 |
4 | ΖΑΒΛΑΝΙ-ΑΙΑΣ ΑΠΣ | 63 |
5 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ/ΑΓΥΙΑΣ | 63 |
6 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ | 52 |
7 | ΑΡΟΗ Α.Π.Ο. | 52 |
8 | ΦΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | 52 |
9 | ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ Α.Ο. | 50 |
10 | ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ | 49 |
11 | ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ | 48 |
12 | ΑΧΑΙΚΟΣ Α.Π.Ο. | 42 |
13 | ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ | 41 |
14 | ΑΥΤΟΝΟΜΗ Π.Ο. | 38 |
15 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 30 |
16 | ΜΕΓΑΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ | 20 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ/ΑΓΥΙΑΣ | 23 |
2 | ΠΑΤΡΑ 2005 Α.Ε. | 26 |
3 | ΠΑΤΡΑΙ Α.Π.Σ. | 28 |
4 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΓΛΥΚΑΔΟΣ | 37 |
5 | ΑΡΟΗ Α.Π.Ο. | 39 |
6 | ΖΑΒΛΑΝΙ-ΑΙΑΣ ΑΠΣ | 39 |
7 | ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ | 45 |
8 | ΑΕΤΟΣ ΡΙΟΥ Α.Ο. | 47 |
9 | ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ Α.Ο. | 53 |
10 | ΑΥΤΟΝΟΜΗ Π.Ο. | 56 |
11 | ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΣ | 56 |
12 | ΑΧΑΙΚΟΣ Α.Π.Ο. | 61 |
13 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 71 |
14 | ΦΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | 71 |
15 | ΜΕΓΑΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ | 78 |
16 | ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ | 98 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Εθνικός - Πολύτεκνος | 2676 |
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Ολυμπιακός Πατρών | 2610 |
HATIJA ARMAND | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ | 2547 |
ΜΠΟΥΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Αχαϊκός | 2509 |
ΓΚΛΑΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ | 2460 |
ΤΖΟΥΒΕΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Ολυμπιακός Πατρών | 2434 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ | 2433 |
ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) | 2428 |
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2418 |
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ | 2406 |
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Πάτραι Α.Π.Σ. | 2400 |
ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Εθνικός - Πολύτεκνος | 2397 |
ΠΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2390 |
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Ψηλαλώνια | 2388 |
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ | Ολυμπιακός Πατρών | 2387 |
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2383 |
ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Φλόγα Κάτω Καστριτσίου | 2379 |
ΝΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2377 |
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ | Ψηλαλώνια | 2360 |
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Ικαρος Πετρωτού | 2340 |
ΑΓΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ | 2326 |
ΚΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ | 2324 |
ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Αχαϊκός | 2319 |
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Ικαρος Πετρωτού | 2318 |
ΒΡΥΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Απόλλων Εγλυκάδος | 2294 |
ΠΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Ολυμπιακός Πατρών | 2227 |
ΜΙΝΤΖΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ | Αετός Ρίου | 2224 |
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Πάτρα 2005 A.E. | 2197 |
ΚΑΠΠΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ | Εθνικός - Πολύτεκνος | 2186 |
ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Ψηλαλώνια | 2181 |
ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Δάφνη Πατρών | 2172 |
ΚΛΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Ικαρος Πετρωτού | 2165 |
ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) | 2160 |
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ | Ολυμπιακός Πατρών | 2143 |
ΤΖΩΡΑΚΟΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Αρόη Α.Π.Ο. | 2129 |
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Ψηλαλώνια | 2114 |
ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ | 2108 |
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ | Αετός Ρίου | 2107 |
ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | Ολυμπιακός Πατρών | 2096 |
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Ικαρος Πετρωτού | 2089 |
ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ | 2073 |
ΛΙΟΥΡΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Ικαρος Πετρωτού | 2070 |
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) | 2064 |
ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | Αρόη Α.Π.Ο. | 2062 |
ΖΕΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Ψηλαλώνια | 2060 |
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Απόλλων Εγλυκάδος | 2053 |
ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | Ψηλαλώνια | 2049 |
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | Αρόη Α.Π.Ο. | 2040 |
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Ολυμπιακός Πατρών | 2024 |
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Πάτραι Α.Π.Σ. | 2023 |
Περισσότεροι |