-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος
-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ
-
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας
-
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός
-
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός
-
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ
-
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός
-
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή
-
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας
-
13-03/ 3η
Άρης Πατ
Πανμοβρι2
1 -
13-03/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο2
0 -
13-03/ 3η
Διαγόρας
Πάτραι Α2
3 -
13-03/ 3η
Κεραυνός
Θύελλα Π0
2 -
10-03/ 2η
Αιγείρας
Αχαιός Σ2
2 -
09-03/ 2η
Πάτραι Α
Ατρόμητο1
3 -
09-03/ 2η
Καλάβρυτ
Δόξα Νιφ1
0 -
09-03/ 2η
Πανμοβρι
Νίκη Προ2
1 -
09-03/ 2η
Θύελλα Π
Άρης Πατ1
0 -
09-03/ 2η
Διαγόρας
Κεραυνός0
0 -
09-03/ 2η
Εθνικός
Αχαΐκή2
1 -
09-03/ 2η
Θύελλα Γ
Ατρόμητο2
3 -
09-03/ 2η
Αετός Ρί
Αναγέννη1
3 -
09-03/ 2η
Αχαϊκός
Δόξα Παρ4
0 -
09-03/ 2η
Δαβουρλή
Ροϊτίκων2
2 -
09-03/ 2η
Πήγασος
Αστέρας3
0
PreviousNext
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα
-
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ
-
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός
-
24-03/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.
-
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο
-
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας
-
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ
-
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α
-
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας
-
10-03/ 21η
Δάφνη Πα
Παναχαϊκ1
0 -
10-03/ 21η
Σταροχώρ
Δίας Σαρ1
3 -
10-03/ 21η
Τριταίας
Άτλας Α.2
3 -
10-03/ 21η
Ικαρος Λ
Κρίνος2
1 -
10-03/ 21η
Πάτρα 20
Αιγίου Α1
2 -
10-03/ 21η
Αίας Πατ
Απόλλων1
2 -
10-03/ 21η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ2
3 -
10-03/ 21η
Πανιώνιο
Ηρακλής1
3 -
10-03/ 21η
Αστέρας
Πετεινοί3
2 -
10-03/ 21η
Νεάπολη
Πυρσός Π1
5 -
09-03/ 21η
Αστέρας
Φαραικός2
0 -
09-03/ 21η
Φοινικας
Απόλλων1
2 -
09-03/ 21η
Άβυθος Α
Αχιλλέας0
1
PreviousNext
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός
-
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό
-
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά
-
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π
-
10-03/ 18η
Πείρος Ι
Αρόη Α.Π5
3 -
10-03/ 18η
Α.Ε.Κ. Π
Π.Α.Ο.Κ.4
0 -
10-03/ 18η
Ολυμπιακ
Ικαρος Π0
3 -
10-03/ 18η
Περιβόλα
Ατρόμητο3
4
PreviousNext
-
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή
-
13-03/ 1η
Αετός Ρί
Εθνικός0
2
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αρχική / Στατιστικά
Α' κατηγορία (Κανονική Περίοδος) - Στατιστικά
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΟΛ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΑΝΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ | 67 |
2 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 58 |
3 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 55 |
4 | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ | 53 |
5 | ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. | 52 |
6 | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 49 |
7 | ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. 92 | 48 |
8 | ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ | 48 |
9 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 44 |
10 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΙΚΩΝ | 41 |
11 | ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ | 40 |
12 | ΦΩΣΤΗΡ ΟΒΡΥΑΣ | 36 |
13 | ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 34 |
14 | ΘΥΕΛΛΑ Γ.Σ. ΑΙΓΙΟΥ | 34 |
15 | ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ | 33 |
16 | ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. | 25 |
Περισσότεροι |
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ
Α/Α | Ομάδα | Γκολ |
---|---|---|
1 | ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ | 18 |
2 | ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ Α.Π.Σ. | 24 |
3 | ΘΥΕΛΛΑ Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΩΝ | 25 |
4 | ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ | 25 |
5 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ | 26 |
6 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | 29 |
7 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΓΕΙΚΩΝ | 37 |
8 | ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 42 |
9 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ | 43 |
10 | ΑΡΗΣ ΠΑΤΡΩΝ | 54 |
11 | ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. 92 | 55 |
12 | ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΠΕΓΟΥΛΑΚΙΟΥ | 59 |
13 | ΛΕΩΝ ΑΛΙΣΣΟΥ | 61 |
14 | ΘΥΕΛΛΑ Γ.Σ. ΑΙΓΙΟΥ | 72 |
15 | ΦΩΣΤΗΡ ΟΒΡΥΑΣ | 72 |
16 | ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ Α.Ε. | 75 |
Περισσότεροι |
ΠΡΩΤΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ
ΛΕΠΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
Όνοματεπώνυμο | Ομάδα | Λεπτά |
---|---|---|
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Εθνικός Σαγεΐκων | 2815 |
ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | Εθνικός Σαγεΐκων | 2784 |
ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Εθνικός Σαγεΐκων | 2718 |
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Νίκη Προαστείου | 2700 |
ΖΗΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 2700 |
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | Αναγέννηση Πατρών | 2700 |
ΧΑΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 2700 |
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Άρης Πατρών | 2683 |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 2682 |
ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | Νίκη Προαστείου | 2652 |
ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Δόξα Παραλίας | 2650 |
ΚΟΥΣΤΑ ΒΥΡΩΝΑΣ | Δαβουρλής K. 92 | 2632 |
ΛΑΖΑΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ | Δόξα Παραλίας | 2610 |
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αναγέννηση Πατρών | 2607 |
ΠΥΡΡΗΣ ΗΛΙΑΣ | Πήγασος Μπεγουλακίου | 2600 |
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Άρης Πατρών | 2591 |
ΜΠΕΡΤΣΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 2583 |
ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ | Αναγέννηση Πατρών | 2569 |
ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | Αετός Πατρών | 2559 |
ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Αναγέννηση Πατρών | 2552 |
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Ατρόμητος Πατρών | 2538 |
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Νίκη Προαστείου | 2538 |
ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Φωστήρ Οβρυάς | 2529 |
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ | Πήγασος Μπεγουλακίου | 2520 |
ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αετός Πατρών | 2513 |
ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ | Λέων Αλισσού | 2511 |
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | 2503 |
ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | Θύελλα Πατρών | 2472 |
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Νίκη Προαστείου | 2471 |
ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 2470 |
ΠΡΕΜΤΟ ΣΠΥΡΙΔΩΝ | Δαβουρλής K. 92 | 2470 |
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | Δαβουρλής K. 92 | 2469 |
ΝΤΕΜΑΙ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | Δόξα Παραλίας | 2459 |
ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | Θύελλα Πατρών | 2455 |
ΔΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Θύελλα Πατρών | 2442 |
ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Κεραυνός Αγίου Βασιλείου | 2441 |
ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΥΛΟΣ | Θύελλα Πατρών | 2439 |
ΣΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | Πανμοβριακός Ριόλου | 2430 |
ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Φωστήρ Οβρυάς | 2429 |
ΝΙΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ | Εθνικός Σαγεΐκων | 2429 |
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Πήγασος Μπεγουλακίου | 2406 |
ΠΥΡΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Εθνικός Σαγεΐκων | 2403 |
ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Φωστήρ Οβρυάς | 2402 |
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Πανμοβριακός Ριόλου | 2398 |
ΓΕΛΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Φωστήρ Οβρυάς | 2378 |
ΞΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | Νίκη Προαστείου | 2374 |
ΚΟΛΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Πήγασος Μπεγουλακίου | 2361 |
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Αναγέννηση Πατρών | 2361 |
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Άρης Πατρών | 2359 |
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ | Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου | 2356 |
Περισσότεροι |