Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 23/09 16:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-0 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/09 16:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 4-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/09 10:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/09 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/09 13:00 Πολύτεκνος 2-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 24/09 16:00 Αχαϊκός 2-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 24/09 16:00 Δάφνη Πατρών 2-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/09 16:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 30/09 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/09 15:30 Αετός Ρίου 6-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/10 13:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 01/10 15:30 Α.Π.Ο. Αρόη 3-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/10 15:30 Ψηλαλώνια 1-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/10 15:30 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/10 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/10 15:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-3 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 07/10 15:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/10 10:00 Δάφνη Πατρών 1-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 08/10 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 8-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/10 10:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-6 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/10 10:00 Αχαϊκός 2-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 08/10 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 3-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/10 15:30 Μέγας Δικέφαλος 2-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 08/10 15:30 Πολύτεκνος 1-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/10 15:00 Αετός Ρίου 1-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/10 12:00 Ψηλαλώνια 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/10 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/10 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/10 15:00 Ικαρος Πετρωτού 3-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/10 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 15/10 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/10 15:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-0 Πολύτεκνος διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/10 15:00 Μέγας Δικέφαλος 2-2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/10 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/10 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 4-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/10 09:30 Αχαϊκός 0-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/10 12:00 Ψηλαλώνια 1-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/10 12:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/10 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/10 15:00 Δάφνη Πατρών 1-3 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 28/10 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/10 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-5 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/10 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/10 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-2 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/10 12:30 Πολύτεκνος 3-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 29/10 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/10 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-4 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/10 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/11 15:00 Αετός Ρίου 3-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/11 12:30 Αυτόνομη Π.Ο. 3-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/11 12:30 Ψηλαλώνια 1-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/11 12:30 Μέγας Δικέφαλος 2-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-3 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/11 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 05/11 18:00 Αχαϊκός 0-2 Πολύτεκνος διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 11/11 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/11 11:00 Πολύτεκνος 1-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/11 12:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-4 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/11 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/11 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/11 15:00 Μέγας Δικέφαλος 1-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 12/11 15:00 Ικαρος Πετρωτού 3-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/11 15:00 Δάφνη Πατρών 5-0 Αχαϊκός διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/11 15:00 Αετός Ρίου 2-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 19/11 12:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/11 12:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/11 12:30 Ψηλαλώνια 2-2 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/11 12:30 Ικαρος Πετρωτού 2-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/11 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 19/11 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 25/11 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 25/11 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 0-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/11 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 26/11 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/11 12:30 Πολύτεκνος 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 26/11 12:30 Αχαϊκός 1-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/11 15:00 Δάφνη Πατρών 1-3 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/12 15:00 Μέγας Δικέφαλος 1-3 Αετός Ρίου διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/12 15:00 Αετός Ρίου 1-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/12 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 4-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/12 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/12 12:30 Ολυμπιακός Πατρών 4-3 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/12 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 03/12 15:00 Ψηλαλώνια 3-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/12 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 0-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/12 15:00 Αετός Ρίου 3-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 09/12 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 09/12 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/12 10:00 Αχαϊκός 3-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/12 12:00 Δάφνη Πατρών 3-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/12 12:30 Μέγας Δικέφαλος 1-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 10/12 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 10/12 15:00 Πολύτεκνος 2-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/12 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 7-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-3 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/12 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/12 12:30 Πολύτεκνος 2-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 17/12 15:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-4 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 17/12 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/12 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 2-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/01 15:00 Ικαρος Πετρωτού 0-3 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/12 15:00 Μέγας Δικέφαλος 2-3 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 23/12 15:00 Αχαϊκός 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/12 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/12 15:00 Ψηλαλώνια 2-1 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 03/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 5-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/01 15:00 Αετός Ρίου 5-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 03/01 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 0-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 10/01 15:00 Δάφνη Πατρών 1-5 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 06/01 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 6-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/01 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-3 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/01 12:30 Δάφνη Πατρών 3-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/01 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/01 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 07/01 15:00 Πολύτεκνος 2-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 07/01 15:00 Ικαρος Πετρωτού 1-2 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 07/01 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 13/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 4-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/01 15:00 Αετός Ρίου 3-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/01 12:30 Μέγας Δικέφαλος 1-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 14/01 12:30 Α.Π.Ο. Αρόη 1-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/01 12:30 Ολυμπιακός Πατρών 0-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 14/01 12:30 Ικαρος Πετρωτού 1-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 14/01 15:00 Ψηλαλώνια 1-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 14/01 15:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-0 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 20/01 15:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 2-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/01 10:00 Αχαϊκός 0-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/01 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 3-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/01 12:30 Πολύτεκνος 2-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 21/01 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 4-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 21/01 15:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 21/01 15:00 Δάφνη Πατρών 2-4 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/01 15:00 Μέγας Δικέφαλος 1-4 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/01 15:00 Απόλλων Εγλυκάδος 0-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/01 15:00 Αετός Ρίου 1-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 28/01 10:00 Ικαρος Πετρωτού 0-1 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/01 10:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-5 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 28/01 12:30 Ψηλαλώνια 2-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/01 12:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 28/01 15:00 Α.Π.Ο. Αρόη 3-2 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/01 15:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 03/02 15:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 03/02 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος 2-4 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/02 10:30 Πολύτεκνος 4-1 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/02 13:00 Αυτόνομη Π.Ο. 1-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/02 13:00 Δάφνη Πατρών 1-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 0-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 07/02 15:30 Αχαϊκός 1-3 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/02 15:30 Μέγας Δικέφαλος 0-3 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/02 13:00 Ολυμπιακός Πατρών 0-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/02 13:00 Ικαρος Πετρωτού 2-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/02 13:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/02 15:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/02 15:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/02 15:30 Πολύτεκνος 1-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/02 15:30 Α.Π.Ο. Αρόη 0-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/02 15:30 Αετός Ρίου 3-0 Ψηλαλώνια διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/02 15:30 Αυτόνομη Π.Ο. 0-7 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/02 15:30 Απόλλων Εγλυκάδος 2-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/02 13:00 Ψηλαλώνια 1-1 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/02 13:00 Μέγας Δικέφαλος 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 25/02 13:00 Αχαϊκός 3-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/02 15:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/02 15:30 Δάφνη Πατρών 2-3 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/02 16:00 Αετός Ρίου 1-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/03 16:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/03 10:00 Δάφνη Πατρών 1-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/03 10:30 Ικαρος Πετρωτού 1-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 04/03 12:00 Πολύτεκνος 2-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/03 13:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 0-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/03 16:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 04/03 16:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-0 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 10/03 16:00 Απόλλων Εγλυκάδος 3-2 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/03 16:00 Αετός Ρίου 4-6 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/03 10:30 Ψηλαλώνια 3-4 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/03 10:30 Αχαϊκός 6-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/03 13:00 Α.Π.Ο. Αρόη 1-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/03 13:00 Ολυμπιακός Πατρών 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 11/03 16:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 1-1 Πολύτεκνος διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 17/03 16:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 3-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/03 11:00 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 2-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 18/03 13:00 Αχαϊκός 1-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/03 13:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 18/03 13:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/03 13:30 Πολύτεκνος 1-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 18/03 16:30 Δάφνη Πατρών 0-1 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 24/03 16:30 Αυτόνομη Π.Ο. 3-2 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 24/03 16:30 Ικαρος Πετρωτού 0-3 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/03 13:00 Α.Π.Ο. Αρόη 3-3 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/03 13:00 Ολυμπιακός Πατρών 2-3 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/03 16:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-2 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/03 16:30 Ψηλαλώνια 3-0 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/03 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-2 Αχαϊκός διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 31/03 16:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 1-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 01/04 10:30 Απόλλων Εγλυκάδος 1-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 01/04 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-0 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/04 13:00 Δάφνη Πατρών 1-2 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/04 13:00 Αχαϊκός 1-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 01/04 16:30 Πολύτεκνος 2-4 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 01/04 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-1 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/04 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 4-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/04 10:30 Α.Π.Ο. Αρόη 2-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/04 13:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 5-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/04 13:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-1 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/04 16:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 1-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 15/04 16:30 Ψηλαλώνια 2-6 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 21/04 16:30 Πάτραι Α.Π.Σ. 5-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 21/04 16:30 Απόλλων Εγλυκάδος 0-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 22/04 10:00 Αχαϊκός 4-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/04 10:00 Ψηλαλώνια 1-2 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/04 12:30 Δάφνη Πατρών 1-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/04 16:30 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 4-0 Ολυμπιακός Πατρών διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/04 13:30 Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ 4-1 Απόλλων Εγλυκάδος διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 29/04 17:00 Πάτραι Α.Π.Σ. 8-1 Δάφνη Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/04 17:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-0 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/04 17:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-2 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 29/04 17:00 Ολυμπιακός Πατρών 3-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 29/04 17:00 Αυτόνομη Π.Ο. 2-0 Α.Π.Ο. Αρόη διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/05 17:00 Α.Π.Ο. Αρόη 5-1 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Μιντιλογλίου 05/05 17:00 Απόλλων Εγλυκάδος 2-0 Πολύτεκνος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/05 14:30 Ολυμπιακός Πατρών 1-0 Αυτόνομη Π.Ο. διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/05 17:00 Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) 2-2 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 06/05 17:00 Αχαϊκός 2-1 Πάτραι Α.Π.Σ. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 06/05 17:00 Ψηλαλώνια 2-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές