Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Πρόγραμμα για Διαιτητές

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ΠΑΙΔΩΝ ADVANCED A ΄Β ΦΆΣΗ- 5η 25/05-12:00-Πετρωτού Α.Ε. Αρόης-Ίκαρος Πετρωτού ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο Παίδων-Μεγάλος Τελικός- 1η 25/05-18:00-Θύελλας (Χώμα) Θύελλα Πατρών-Νίκη Προαστείου ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ΠΑΙΔΩΝ ADVANCED A ΄Β ΦΆΣΗ- 5η 25/05-12:00-Δημοτικό Κ. Αχαΐας Αχαϊκή Α.Ε.-Αχαΐκός Α.Ο. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ADVANCED A- 11η -- Πήγασος Αχιλλέας-Α.Ο. Δίας 3 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Advanced C- 11η 25/05-12:00-Αθλόπολις ΑΕ Πάτρα 2005 4-Ακάδημος- Νίκη ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-advanced A (φαση β)- 4η 25/05-18:30-Αγυιάς Κ. Δαβουρλής 2-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-PROJUNIOR ADVANCED B 5-9- 2η 25/05-12:00-Βραχνεΐκων Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ΠΑΙΔΩΝ ADVANCED A ΄Β ΦΆΣΗ- 5η 25/05-12:00-Δημοτικό Κ. Αχαΐας Αχαϊκή Α.Ε.-Αχαΐκός Α.Ο. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-PROJUNIOR ADVANCED B 1-4- 2η 25/05-10:30-Δημοτικό Κ. Αχαΐας Αχαΐκή-Ίκαρος Πετρωτου 2 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ΠΑΙΔΩΝ ADVANCED A ΄Β ΦΆΣΗ- 5η 25/05-12:00-Δημοτικό Κ. Αχαΐας Αχαϊκή Α.Ε.-Αχαΐκός Α.Ο. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-JUNIOR ADVANCED C 1-5- 2η 25/05-18:15-Δία Α.Ο. Δίας 5-ΑΕ Πάτρα 2005 4 ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-advanced A (φαση β)- 4η 25/05-18:30-Αγυιάς Κ. Δαβουρλής 2-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Αιγίου- 12η 25/05-11:15-Τεμένης (5x5) Αστέρας Τεμένης-Μέγας Αλέξανδρος 2 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Αιγίου- 12η 25/05-12:30-Τεμένης (5x5) Αστέρας Τεμένης-Μέγας Αλέξανδρος 2 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Grassroots- 13η 25/05-10:00-Τεμένης (5x5) Άβυθος-Αστέρας Τέμενης 2 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-advanced A (φαση β)- 4η 25/05-12:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ε. Αρόης-Αχαΐκός Α.Ο. ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Δεν έχει ορισθεί
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-GRASROOTS 9X9 U-14- 13η 26/05-10:00-Αγυιάς Δαβουρλής Κ. 92 3-Αετός Ρίου ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite B- 12η 25/05-11:00-Θύελλας Πατρών (5x5) Θύελλα Πατρών 2-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-ELITE A- 12η 26/05-11:00-Δαβουρλή Δαβουρλής Κ. 92 1-Θύελλα Αιγίου 1 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Αιγίου- 12η 25/05-09:30-Βασιλείου 5Χ5 Μέγας Αλέξανδρος-Φλόγα Ροδιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Αιγίου- 12η 25/05-11:15-Τεμένης (5x5) Αστέρας Τεμένης-Μέγας Αλέξανδρος 2 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Αιγίου- 12η 25/05-13:30-Θύελλας Αιγίου (5x5) Θύελλα Αιγίου 2-Απόλλων- Λύκοι ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Αιγίου- 12η 25/05-10:30-Βασιλείου 5Χ5 Μέγας Αλέξανδρος-Φλόγα Ροδιάς Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Αιγίου- 12η 25/05-12:15-Θύελλας Αιγίου (5x5) Θύελλα Αιγίου 2-Απόλλων- Λύκοι ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Αιγίου- 12η 25/05-12:30-Τεμένης (5x5) Αστέρας Τεμένης-Μέγας Αλέξανδρος 2 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ADVANCED A- 11η -- Πήγασος Αχιλλέας-Α.Ο. Δίας 3 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ADVANCED A- 11η 25/05-11:15-Άτλαντα Άτλας 1-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ADVANCED A- 11η 25/05-11:15-Θησέα Θησέας-Δαβουρλής Κ.92 3 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ADVANCED A- 11η 25/05-16:45-Αθλόπολις ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3-Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Advanced Α- 11η 25/05-10:00-Θησέα Θησέας-Δαβουρλής Κ. 92 3 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Advanced Α- 11η -- Άτλας 1-Ολυμπιακός Καμαρών ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Advanced Α- 11η 25/05-17:45-Αθλόπολις ΑΕ Πάτρα 2005 3-ΑΕ Αρόης 2 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Grassroots- 13η 25/05-10:00-Τεμένης (5x5) Άβυθος-Αστέρας Τέμενης 2 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Grassroots- 13η 25/05-11:00-Θύελλας Αιγίου (5x5) Θύελλα Αιγίου 4-Αχιλλέας Καμαρών ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Grassroots- 13η 25/05-11:30-Βασιλείου 5Χ5 Μέγας Αλέξανδρος 4-Μέγας Αλέξανδρος 3 ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Grassroots- 12η 28/05-18:30-Θύελλας Αιγίου Θύελλα Αιγίου 4-Αστέρας Τέμενης 2 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Advanced C- 11η 25/05-12:00-Αθλόπολις ΑΕ Πάτρα 2005 4-Ακάδημος- Νίκη ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ADVANCED B ΄Β ΦΆΣΗ- 6η 25/05-16:30-Αγυιάς Αετός Πατρών-Αίολος-ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ELIT A- 12η 26/05-12:15-Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ 92 1-Θύελλα Αιγίου 1 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-advanced Β (φαση β)- 4η 25/05-11:00-Ακράτας ΑΚΡΑΤΑ-Θύελλα Αιγείρα-Ίκαρος Πετρωτού Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-JUNIOR ADVANCED Β 1-5- 2η 25/05-10:00-Αθλητικό Κέντρο Πρωτέα Πρωτέας-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-JUNIOR ADVANCED Β 6-9- 2η 25/05-17:00-Δία Α.Ο. Δίας 4-Διαγόρας 2010 2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-JUNIOR ADVANCED C 1-5- 2η 25/05-18:15-Δία Α.Ο. Δίας 5-ΑΕ Πάτρα 2005 4 ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-JUNIOR ADVANCED C 6-10- 2η 25/05-10:30-Νίκης Προαστίου Νίκη Ακάδημος-Πήγασος Αχιλλέας 2 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-PROJUNIOR ADVANCED B 1-4- 2η 25/05-10:30-Δημοτικό Κ. Αχαΐας Αχαΐκή-Ίκαρος Πετρωτου 2 ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-PROJUNIOR ADVANCED B 1-4- 2η 26/05-12:15-Δίας (7x7) ΑΟ Δίας 4-Δόξα Παραλίας ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-PROJUNIOR ADVANCED B 5-9- 2η 25/05-12:00-Βραχνεΐκων Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-JUNIOR ADVANCED Β 1-5- 2η 25/05-10:00-Αθλητικό Κέντρο Πρωτέα Πρωτέας-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Elite B- 12η 25/05-11:00-Θύελλας Πατρών (5x5) Θύελλα Πατρών 2-ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-ELITE U-14- 13η 27/05-14:30-Αγυιάς Δαβουρλής Κ 92 1-Αίολος Αγυιάς ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ADVANCED A- 11η 25/05-11:15-Θησέα Θησέας-Δαβουρλής Κ.92 3 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Advanced Α- 11η 25/05-10:00-Θησέα Θησέας-Δαβουρλής Κ. 92 3 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ELITE- 13η 25/05-10:30-Τέμενης Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου-Θύελλα Αιγίου ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-ELITE U-14- 13η 25/05-12:30-Τέμενης Θύελλα Αιγίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-ELITE U-14- 13η 27/05-14:30-Αγυιάς Δαβουρλής Κ 92 1-Αίολος Αγυιάς ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-JUNIOR ADVANCED C 6-10- 2η 25/05-10:30-Νίκης Προαστίου Νίκη Ακάδημος-Πήγασος Αχιλλέας 2 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ADVANCED B ΄Β ΦΆΣΗ- 6η 25/05-16:30-Αγυιάς Αετός Πατρών-Αίολος-ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-advanced A (φαση β)- 4η 25/05-18:30-Αγυιάς Κ. Δαβουρλής 2-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1 ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-advanced A (φαση β)- 4η 25/05-12:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ε. Αρόης-Αχαΐκός Α.Ο. ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Αιγίου- 12η 25/05-13:30-Θύελλας Αιγίου (5x5) Θύελλα Αιγίου 2-Απόλλων- Λύκοι ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Αιγίου- 12η 25/05-12:15-Θύελλας Αιγίου (5x5) Θύελλα Αιγίου 2-Απόλλων- Λύκοι ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Grassroots- 13η 25/05-11:00-Θύελλας Αιγίου (5x5) Θύελλα Αιγίου 4-Αχιλλέας Καμαρών ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Grassroots- 12η 28/05-18:30-Θύελλας Αιγίου Θύελλα Αιγίου 4-Αστέρας Τέμενης 2 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ELITE- 13η 25/05-10:30-Τέμενης Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου-Θύελλα Αιγίου ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-ELITE U-14- 13η 25/05-12:30-Τέμενης Θύελλα Αιγίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-JUNIOR ADVANCED Β 6-9- 2η 25/05-17:00-Δία Α.Ο. Δίας 4-Διαγόρας 2010 2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-PROJUNIOR ADVANCED B 1-4- 2η 26/05-12:15-Δίας (7x7) ΑΟ Δίας 4-Δόξα Παραλίας ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ELITE- 13η 25/05-10:30-Τέμενης Κεραυνός ΑΓ. Βασιλείου-Θύελλα Αιγίου ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-ELITE U-14- 13η 25/05-12:30-Τέμενης Θύελλα Αιγίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΦΙΑΤΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο Παίδων-Μεγάλος Τελικός- 1η 25/05-18:00-Θύελλας (Χώμα) Θύελλα Πατρών-Νίκη Προαστείου ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-advanced Β (φαση β)- 4η 26/05-11:00-Τέμενης ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Θύελλα- Ωλενιακός 2 ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-ELITE U-14- 13η 25/05-18:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ο. Δίας-Πρωτέας Α.Ο. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ΠΑΙΔΩΝ ADVANCED A ΄Β ΦΆΣΗ- 5η 25/05-12:00-Πετρωτού Α.Ε. Αρόης-Ίκαρος Πετρωτού ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-ELITE U-14- 13η 25/05-18:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ο. Δίας-Πρωτέας Α.Ο. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-advanced A (φαση β)- 4η 25/05-12:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ε. Αρόης-Αχαΐκός Α.Ο. ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-GRASROOTS 9X9 U-14- 13η 26/05-10:00-Αγυιάς Δαβουρλής Κ. 92 3-Αετός Ρίου ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-ELITE A- 12η 26/05-11:00-Δαβουρλή Δαβουρλής Κ. 92 1-Θύελλα Αιγίου 1 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ELIT A- 12η 26/05-12:15-Rossoneri MFC Δαβουρλής Κ 92 1-Θύελλα Αιγίου 1 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-ELITE U-14- 13η 25/05-18:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Α.Ο. Δίας-Πρωτέας Α.Ο. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ADVANCED A- 11η 25/05-16:45-Αθλόπολις ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005 3-Α.Ε. ΑΡΟΗ 2 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Advanced Α- 11η 25/05-17:45-Αθλόπολις ΑΕ Πάτρα 2005 3-ΑΕ Αρόης 2 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Κύπελλο Παίδων-Μεγάλος Τελικός- 1η 25/05-18:00-Θύελλας (Χώμα) Θύελλα Πατρών-Νίκη Προαστείου ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-Όμιλος Αιγίου Grassroots- 13η 25/05-11:30-Βασιλείου 5Χ5 Μέγας Αλέξανδρος 4-Μέγας Αλέξανδρος 3 ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-ELITE U-14- 13η 27/05-14:30-Αγυιάς Δαβουρλής Κ 92 1-Αίολος Αγυιάς ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-advanced Β (φαση β)- 4η 26/05-11:00-Τέμενης ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Θύελλα- Ωλενιακός 2 ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων-advanced Β (φαση β)- 4η 26/05-11:00-Τέμενης ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Θύελλα- Ωλενιακός 2 ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Τζουνιορ-ADVANCED A- 11η 25/05-11:15-Άτλαντα Άτλας 1-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΩΝ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
Στοιχεία Αναμέτρησης Προτζουνιορ-Advanced Α- 11η -- Άτλας 1-Ολυμπιακός Καμαρών ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δεν έχει ορισθεί Δεν έχει ορισθεί
ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Παιδων-ΠΑΙΔΩΝ ADVANCED A ΄Β ΦΆΣΗ- 5η 25/05-12:00-Πετρωτού Α.Ε. Αρόης-Ίκαρος Πετρωτού ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ