Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Πρόγραμμα για Διαιτητές

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων - 2ος Όμιλος- 9η 27/03-15:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πάτρα 2005 Α.Ε. 2-Θύελλα - Ωλενιακός 2 ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Ριόλου Πανμοβριακός Ριόλου-Ατρόμητος Πατρών ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 22η 29/03-17:30-Ρίου Ποσειδών Πάτρας-Αχιλλέας Καμαρών ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 19η 29/03-17:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Παναχαΐς-Δόξα Πατρών ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Παραλίας Δόξα Παραλίας-Άρης Πατρών ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Λιμνοχωρίου Λιμνοχώρι-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Παραλίας Δόξα Παραλίας-Άρης Πατρών ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Μπεγουλακίου-Απόλλων Εγλυκάδος ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Ριόλου Πανμοβριακός Ριόλου-Ατρόμητος Πατρών ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Ριόλου Πανμοβριακός Ριόλου-Ατρόμητος Πατρών ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Μπεγουλακίου-Απόλλων Εγλυκάδος ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Εθνικός Σαγεΐκων ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 19η 29/03-17:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Παναχαΐς-Δόξα Πατρών ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 19η 29/03-17:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Παναχαΐς-Δόξα Πατρών ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Λιμνοχωρίου Λιμνοχώρι-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Λιμνοχωρίου Λιμνοχώρι-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Άνω Αλισσού Λέων Α. Αλισσού-Διαγόρας Βραχνεΐκων ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Μπεγουλακίου-Απόλλων Εγλυκάδος ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Εθνικός Σαγεΐκων ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 19η 29/03-17:00-Βραχνεΐκων Α.Ε.Κ. Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 22η 29/03-17:30-Ρίου Ποσειδών Πάτρας-Αχιλλέας Καμαρών ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Άνω Αλισσού Λέων Α. Αλισσού-Διαγόρας Βραχνεΐκων ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-16:00-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-16:00-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Παραλίας Δόξα Παραλίας-Άρης Πατρών ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-16:00-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 19η 29/03-17:00-Βραχνεΐκων Α.Ε.Κ. Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων - 2ος Όμιλος- 9η 27/03-15:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πάτρα 2005 Α.Ε. 2-Θύελλα - Ωλενιακός 2 ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Άνω Αλισσού Λέων Α. Αλισσού-Διαγόρας Βραχνεΐκων ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία - 3ος Όμιλος- 19η 29/03-17:00-Βραχνεΐκων Α.Ε.Κ. Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Ροδιάς Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία - - 22η 29/03-17:00-Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Εθνικός Σαγεΐκων ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Προπαιδων - 2ος Όμιλος- 9η 27/03-15:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πάτρα 2005 Α.Ε. 2-Θύελλα - Ωλενιακός 2 ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος- 22η 29/03-17:30-Ρίου Ποσειδών Πάτρας-Αχιλλέας Καμαρών ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ