Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Πρόγραμμα για Διαιτητές

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-12:15-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Περιβόλα-Πετεινοί ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 19/01-15:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Απόλλων Εγλυκάδος-Πολύτεκνος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Σαγεΐκων Εθνικός Σαγεΐκων-Ατρόμητος Πατρών ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός 2016-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΑΛΙΑΙ ΚΩΣΤΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Ροδιάς Φλόγα Ρόδιας-Αργυρά Πατρών ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 19/01-15:15-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Μπεγουλακίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 19/01-15:00-Ροδιάς Δόξα Ελαιώνος-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Ροδιάς Φλόγα Ρόδιας-Αργυρά Πατρών ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-12:15-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Περιβόλα-Πετεινοί ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Παναχαϊκός-Ψηλαλώνια ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-12:15-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Περιβόλα-Πετεινοί ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Παναχαϊκός-Ψηλαλώνια ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 20/01-15:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πάτρα 2005 A.E.-Δόξα Χαλανδρίτσας ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 20/01-15:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πάτρα 2005 A.E.-Δόξα Χαλανδρίτσας ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 19/01-15:00-Ροδιάς Δόξα Ελαιώνος-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Αχαΐκή ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Μαζαρακίου Ωλενιακός-Αχαιός Σαραβαλίου ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-10:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Καλλιθέα-Α.Ε.Κ. Πατρών ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-12:15-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Ικαρος Πετρωτού-Προοδευτική Πατρών ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-10:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Καλλιθέα-Α.Ε.Κ. Πατρών ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Μιντιλογλίου Αστέρας Μιντιλογλίου-Πείρος Ισώματος ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Μιντιλογλίου Αστέρας Μιντιλογλίου-Πείρος Ισώματος ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Σαγεΐκων Εθνικός Σαγεΐκων-Ατρόμητος Πατρών ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός 2016-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΑΛΙΑΙ ΚΩΣΤΑ
ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Δημητροπουλου Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Αγυιάς Δαβουρλής K. 92-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 19/01-17:00-Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αετός Ρίου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Αχαΐκή ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Γαλήνη-Ρωμανός ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 19/01-15:00-Ροδιάς Δόξα Ελαιώνος-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Δημητροπουλου Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 20/01-15:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πάτρα 2005 A.E.-Δόξα Χαλανδρίτσας ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Φοινικας Ζήριας ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Άρης Πατρών-Δρέπανο ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-15:00-Λακκόπετρας Δόξα Νιφορεΐκων-Αστραπή Ψαροφαΐου ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-10:00-Ζαρουχλεΐκων Ολυμπιακός Πατρών-Πυρσός Πατρών ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-12:15-Ζαρουχλεΐκων Ηρακλής Πατρών-Αχαϊκός ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-12:15-Ρίου Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Σπάρτακος ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΛΙΑΙ ΚΩΣΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Ρίου Άνω Καστρίτσι-Αυτόνομη Π.Ο. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ
ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-15:00-Αβύθου Άβυθος Αιγιάλειας-Σκεπαστό ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 20/01-15:00-Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αετός Πατρών ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 19/01-15:00-Βραχνεΐκων Α.Ε. Αρόης-Αχιλλέας Καμαρών ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Αγυιάς Δαβουρλής K. 92-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Μαζαρακίου Ωλενιακός-Αχαιός Σαραβαλίου ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 20/01-15:00-Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αετός Πατρών ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-12:15-Αγυιάς Α.Π.Ο. Αρόη-Δόξα Πατρών ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-15:00-Ζαρουχλεΐκων Δάφνη Πατρών-Μετόχι ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 19/01-15:00-Λιμνοχωρίου Απόλλων Βίδοβας-ΑΕ Ροϊτίκων ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Βραχνεΐκων Καμίνια-Λιμνοχώρι ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-15:00-Αβύθου Άβυθος Αιγιάλειας-Σκεπαστό ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Ροδιάς Φλόγα Ρόδιας-Αργυρά Πατρών ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΛΑΡΟΥΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 20/01-12:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Δόξα Παραλίας-Θύελλα Πατρών ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 19/01-15:00-Λιμνοχωρίου Απόλλων Βίδοβας-ΑΕ Ροϊτίκων ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Μιντιλογλίου Αστέρας Μιντιλογλίου-Πείρος Ισώματος ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 19/01-15:00-Άνω Αλισσού Λέων Α. Αλισσού-Φαραικός ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 19/01-15:00-Λιμνοχωρίου Απόλλων Βίδοβας-ΑΕ Ροϊτίκων ΜΠΛΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Μαζαρακίου Ωλενιακός-Αχαιός Σαραβαλίου ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Παναχαϊκός-Ψηλαλώνια ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Ρίου Πάτραι Α.Π.Σ.-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Τέμενης Αστήρ Τέμενης-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-12:15-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Ικαρος Πετρωτού-Προοδευτική Πατρών ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-12:15-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Ικαρος Πετρωτού-Προοδευτική Πατρών ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Γαλήνη-Ρωμανός ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Φοινικας Ζήριας ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 20/01-12:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Δόξα Παραλίας-Θύελλα Πατρών ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 19/01-17:00-Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αετός Ρίου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Ρίου Άνω Καστρίτσι-Αυτόνομη Π.Ο. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ
ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-15:00-Ζαρουχλεΐκων Δάφνη Πατρών-Μετόχι ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 20/01-15:00-Αγυιάς Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αετός Πατρών ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 19/01-15:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Απόλλων Εγλυκάδος-Πολύτεκνος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-12:15-Ρίου Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Σπάρτακος ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΛΙΑΙ ΚΩΣΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Ρίου Άνω Καστρίτσι-Αυτόνομη Π.Ο. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ
ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Βραχνεΐκων Καμίνια-Λιμνοχώρι ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-10:00-Ζαρουχλεΐκων Ολυμπιακός Πατρών-Πυρσός Πατρών ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 19/01-15:00-Βραχνεΐκων Α.Ε. Αρόης-Αχιλλέας Καμαρών ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-12:15-Αγυιάς Α.Π.Ο. Αρόη-Δόξα Πατρών ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΛΙΑΙ ΚΩΣΤΑ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-12:15-Ρίου Παμμικρασιατικός Α.Ο.Κ. Πάτρας-Σπάρτακος ΚΑΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΛΙΑΙ ΚΩΣΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) Κεραυνός 2016-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΑΛΙΑΙ ΚΩΣΤΑ
ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 19/01-15:15-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Μπεγουλακίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Γαλήνη-Ρωμανός ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Άρης Πατρών-Δρέπανο ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-15:00-Αβύθου Άβυθος Αιγιάλειας-Σκεπαστό ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-10:00-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Καλλιθέα-Α.Ε.Κ. Πατρών ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΓΚΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Χαλανδρίτσας Σταροχώρι-Ατρόμητος Λάππα 2015 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Άρης Πατρών-Δρέπανο ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 19/01-17:00-Καλαβρύτων Καλάβρυτα-Αετός Ρίου ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Δημητροπουλου Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΞΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 19/01-15:15-Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) Πήγασος Μπεγουλακίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΤΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 19/01-15:00-Βραχνεΐκων Α.Ε. Αρόης-Αχιλλέας Καμαρών ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-12:15-Αγυιάς Α.Π.Ο. Αρόη-Δόξα Πατρών ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Χαλανδρίτσας Σταροχώρι-Ατρόμητος Λάππα 2015 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Νίκης Προαστίου Νίκη Προαστείου-Φοινικας Ζήριας ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Ζαρουχλεΐκων Αναγέννηση Πατρών-Αχαΐκή ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-15:00-Λακκόπετρας Δόξα Νιφορεΐκων-Αστραπή Ψαροφαΐου ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-10:00-Ζαρουχλεΐκων Ολυμπιακός Πατρών-Πυρσός Πατρών ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-12:15-Ζαρουχλεΐκων Ηρακλής Πατρών-Αχαϊκός ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Ρίου Πάτραι Α.Π.Σ.-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-15:00-Λακκόπετρας Δόξα Νιφορεΐκων-Αστραπή Ψαροφαΐου ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΖΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Γ' κατηγορία-Κανονική Περίοδος- 13η 20/01-15:00-Ζαρουχλεΐκων Δάφνη Πατρών-Μετόχι ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 20/01-12:15-Ζαρουχλεΐκων Ηρακλής Πατρών-Αχαϊκός ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 19/01-15:00-Άνω Αλισσού Λέων Α. Αλισσού-Φαραικός ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 19/01-15:00-Άνω Αλισσού Λέων Α. Αλισσού-Φαραικός ΝΤΑΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 20/01-12:00-Ντα Λουζ Οβρυάς Δόξα Παραλίας-Θύελλα Πατρών ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Βραχνεΐκων Καμίνια-Λιμνοχώρι ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Αγυιάς Δαβουρλής K. 92-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-1ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Σαγεΐκων Εθνικός Σαγεΐκων-Ατρόμητος Πατρών ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-1ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Χαλανδρίτσας Σταροχώρι-Ατρόμητος Λάππα 2015 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Α' κατηγορία-2ος Όμιλος- 17η 19/01-15:00-Ρίου Πάτραι Α.Π.Σ.-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ
ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-2ος Όμιλος- 15η 19/01-15:00-ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας Απόλλων Εγλυκάδος-Πολύτεκνος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Τέμενης Αστήρ Τέμενης-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Κατηγορία- Αγων/κή Ημ/νια-Ώρα-Γήπεδο ΑναμέτρησηΔιαιτητής1ος Βοηθός2ος Βοηθός
Στοιχεία Αναμέτρησης Β' κατηγορία-3ος Όμιλος- 15η 20/01-15:00-Τέμενης Αστήρ Τέμενης-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ