- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
- Πληροφορίες
Έδρα: | Κατηγορία: | Α' κατηγορία | ΣτατιστικάΟμάδας |
Διοργανώσεις που συμμετέχει: | Α' κατηγορία-A' Όμιλος | Κύπελλο-Β Φάση | Κύπελλο-Γ Γύρος | Α' κατηγορία-PLAYOUT |
Έδρα: | ||||||
Κατηγορία: | Α' κατηγορία | |||||
ΣτατιστικάΟμάδας | ||||||
|
ΡΟΣΤΕΡ
Ονοματεπώνυμο Στατιστικά Όνομα Πατέρα Ημ/νια Γέννησης Λεπτά Συμμετοχής Συμμετοχές
XHAFA ERSIL
BLEDAR
1998-07-17 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1990-04-04 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1992-01-24 ΑΛΕΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
2001-06-09 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
1994-09-02 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2005-07-12 ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2002-06-30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΣ
1996-01-24 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2000-08-09 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1992-05-27 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
1994-08-15 ΘΕΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1993-04-15 ΘΩΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2001-07-13 ΙΝΤΖΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1988-03-16 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
1993-06-17 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ
1988-09-19 ΚΑΡΑΝΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2002-07-08 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2005-03-20 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1990-10-04 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2000-01-22 ΚΟΛΑΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1993-06-17 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1996-07-22 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΙΑΣΩΝ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1994-07-29 ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
1997-10-22 ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΑΡΙΑΝ
1999-08-19 ΚΟΥΚΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1993-07-03 ΚΡΑΙΑ ΑΡΜΑΝΤ
FATMIR
2000-11-05 ΚΡΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2002-01-22 ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2006-05-06 ΛΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2000-07-14 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1975-05-12 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
2002-05-03 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2004-09-16 ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1977-11-08 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1992-10-02 ΜΠΑΓΛΑΝΕΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1993-12-10 ΜΠΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΗΣ
1989-03-02 ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
1993-06-22 ΜΠΙΣΤΙΧΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2000-06-12 ΜΠΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ
1997-08-27 ΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΩΤΗΣ
1998-07-10 ΝΤΟΥΛΑΙ ΑΣΚΕΡΙ
1999-11-06 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
2003-01-18 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
2002-04-10 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2002-01-22 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1993-09-07 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1988-02-27 ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1997-06-21 ΡΑΒΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
2001-09-20 ΡΙΖΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1994-02-03 ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1993-01-14 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
1988-08-08 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-08-04 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Ω
1993-01-01 ΤΖΑΦΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
2005-10-04 ΤΖΩΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
1997-06-23 ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1995-03-10 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2002-06-18 ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΩΝ/ΝΟΣ
1983-01-01 ΤΣΟΥΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1989-06-17 ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1997-10-14 ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ω.
2003-09-27 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
1997-11-13 ΦΩΚΑΣ ΣΤΑΥΡΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2000-07-08 ΧΑΤΖΗΛΑΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΩΤΙΟΣ
2003-07-19 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
2005-09-10 ΧΟΥΣΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ω.
2000-04-15 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1981-03-10 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
2002-06-22 ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
2003-11-05
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Αγων. Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος - Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα 1
27-09-2020
17:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Αναγέννηση Πατρών
3 - 0 2
04-10-2020
16:30
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Πάτρα 2005 A.E.
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
0 - 1 3
11-10-2020
16:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Λιμνοχώρι
0 - 1 4
21-10-2020
16:30
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Δόξα Παραλίας
1 - 2 5
24-10-2020
16:30
Ριόλου
Πανμοβριακός Ριόλου
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
4 - 2 6
31-10-2020
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
3 - 0 7
08-11-2020
15:00
Νιφορεΐκων
Δόξα Νιφορεΐκων
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
- 8
15-11-2020
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Εθνικός - Πολύτεκνος
- 9
21-11-2020
15:00
Πετρωτού
Ικαρος Πετρωτού
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
- 10
29-11-2020
15:00
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Αχαιός Σαραβαλίου
- 11
05-12-2020
15:00
Ζαρουχλεΐκων
Ατρόμητος Πατρών
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
- 12
12-12-2020
15:00
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας
Πήγασος Μπεγουλακίου
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
- 13
-
-
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Δίας Σαραβαλίου
- 14
-
-
-
Αναγέννηση Πατρών
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
- 15
-
-
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Πάτρα 2005 A.E.
- 16
-
-
-
Λιμνοχώρι
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
- 17
-
-
-
Δόξα Παραλίας
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
- 18
-
-
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Πανμοβριακός Ριόλου
- 19
-
-
-
Δόξα Χαλανδρίτσας
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
- 20
-
-
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Δόξα Νιφορεΐκων
- 21
-
-
-
Εθνικός - Πολύτεκνος
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
- 22
-
-
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Ικαρος Πετρωτού
- 23
-
-
-
Αχαιός Σαραβαλίου
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
- 24
-
-
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Ατρόμητος Πατρών
- 25
-
-
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Πήγασος Μπεγουλακίου
- 26
-
-
-
Δίας Σαραβαλίου
-
Αστέρας Τσουκαλεΐκων
-
Ποδοσφαιριστών
Ομάδας
Αξιωματούχων