Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προτζουνιορ (PROJUNIOR ADVANCED B 5-9) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 11/05 | 09:30 | Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων | 1-0 | Εθνικός Σαγεϊκων | ||||
Rossoneri MFC | 12/05 | 12:30 | Κ. Δαβουρλής 92 4 | 1-0 | Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 | ||||
Τρία Χρώματα- ρεπό |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
δεν έχει ορισθεί | - | - | Εθνικός Σαγεϊκων | - | Τρία Χρώματα | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 25/05 | 12:00 | Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 | 0-1 | Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων | ||||
Κ. Δαβουρλής 92 4- ρεπό |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Φαραί | 01/06 | 10:30 | Τρία Χρώματα | - | Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 01/06 | 12:30 | Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων | - | Κ. Δαβουρλής 92 4 | ||||
Εθνικός Σαγεϊκων- ρεπό |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 08/06 | 10:00 | Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 | - | Εθνικός Σαγεϊκων | ||||
Δαβουρλή | 09/06 | 10:30 | Κ. Δαβουρλής 92 4 | - | Τρία Χρώματα | ||||
Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων- ρεπό |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Φαραί | 15/06 | 10:30 | Τρία Χρώματα | 1-0 | Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων | ||||
Βραχνεΐκων Δημ. Σιορώκος | 20/06 | 19:00 | Εθνικός Σαγεϊκων | - | Κ. Δαβουρλής 92 4 | ||||
Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2- ρεπό |