Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Παιδων (play offs A ΠΑΊΔΩΝ Γ) - Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
---|
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ | |||
---|---|---|---|
Βαθμολογία | Ομάδες | Στατιστικά | Πίνακας Αποτελεσμάτων |
1η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Αγυιάς | 27/04 | 14:00 | Δαβουρλής 2 | 1-2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | ||||
Νιφορεΐκων | 08/05 | 11:30 | ΑΧΑΪΚΗ | 1-4 | Ίκαρος Πετρωτού |
2η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Ζαρουχλεΐκων | 22/05 | 10:30 | Ίκαρος Πετρωτού | 2-4 | Δαβουρλής 2 | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 22/05 | 11:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | 2-2 | ΑΧΑΪΚΗ |
3η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Νιφορεΐκων | 05/06 | 19:00 | ΑΧΑΪΚΗ | 1-2 | Δαβουρλής 2 | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 05/06 | 19:30 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | 8-0 | Ίκαρος Πετρωτού |
4η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Προσφυγικών | 11/06 | 09:30 | Ίκαρος Πετρωτού | 3-0 | ΑΧΑΪΚΗ | ||||
Ντα Λουζ Οβρυάς | 12/06 | 19:30 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | 0-3 | Δαβουρλής 2 |
5η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 20/06 | 18:00 | ΑΧΑΪΚΗ | - | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 20/06 | 18:00 | Δαβουρλής 2 | - | Ίκαρος Πετρωτού |
6η Αγωνιστική | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Γήπεδο | Ημ/νια | Ώρα | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος | Διαιτητές | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 19/06 | 19:00 | Δαβουρλής 2 | - | ΑΧΑΪΚΗ | ||||
Δημοτικό Κ. Αχαΐας | 19/06 | 19:15 | Ίκαρος Πετρωτού | - | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Φ.Π. |