Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Παιδικό (Τζούνιορ 1) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θησέα 11/11 10:00 Δόξα Παραλίας 4-5 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 11/11 10:30 Πήγασος Μπεγουλακίου 1-2 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 11/11 10:30 Αχαϊκός 8-4 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 11/11 10:30 Πάτρα 2005 A.E. 9-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Δία 11/11 11:00 Δίας Σαραβαλίου 21-3 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 11/11 11:15 Θύελλα - Ωλενιακός 3 3-2 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θησέα 11/11 11:30 Θησέας 7-2 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 17/11 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 11-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
Πρωτέας- ρεπό

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λάππα 17/11 10:30 Ατρόμητος Αχαΐας 1-3 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 18/11 09:30 Πρωτέας 2-4 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 18/11 10:00 Αχαΐκή 0-15 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 18/11 10:00 Ικαρος Πετρωτού 16-2 Θύελλα - Ωλενιακός 3 διαιτητές
διαιτητές Θησέα 18/11 10:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-9 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/11 10:30 Αετός Πατρών 3-15 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 18/11 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 11-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Γομοστού 18/11 11:30 Κρίνος 1-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Θύελλα - Ωλενιακός 1- ρεπό

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 24/11 13:00 Δίας Σαραβαλίου 12-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 25/11 10:00 Δόξα Παραλίας 11-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 25/11 10:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 19-1 Θύελλα - Ωλενιακός 3 διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 25/11 10:30 Εθνικός Σαγεΐκων 6-3 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 25/11 10:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 8-5 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 25/11 11:00 Θησέας 15-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 25/11 11:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 6-3 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 26/11 17:00 Αχαϊκός 11-4 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
Πάτρα 2005 A.E.- ρεπό

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Γομοστού 08/12 10:30 Κρίνος 3-6 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 08/12 10:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 7-9 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 08/12 13:00 Αχαΐκή 0-15 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/12 10:30 Αετός Πατρών 2-6 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 09/12 11:00 Πρωτέας 6-10 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 09/12 16:00 Ικαρος Πετρωτού 3-4 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 04/01 17:00 Θύελλα - Ωλενιακός 3 1-8 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 05/01 11:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 6-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
Δόξα Παραλίας- ρεπό

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 15/12 12:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-2 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 16/12 11:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-7 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Θησέα 16/12 11:00 Θησέας 11-1 Θύελλα - Ωλενιακός 3 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 16/12 11:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 17-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Γομοστού 16/12 11:00 Κρίνος 0-8 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 16/12 12:00 Δόξα Παραλίας 3-5 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Δία 16/12 12:00 Δίας Σαραβαλίου 6-5 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Λάππα 20/01 11:00 Ατρόμητος Αχαΐας 6-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
Εθνικός Σαγεΐκων- ρεπό

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων - Διαγόρας Βραχνεΐκων - Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/01 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 3 4-9 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 13/01 11:00 Αχαΐκή 4-2 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 13/01 11:00 Πρωτέας 4-5 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 13/01 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 10-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 13/01 11:00 Αχαϊκός 2-4 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 13/01 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 13/01 11:30 Ικαρος Πετρωτού 3-5 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
Ατρόμητος Αχαΐας- ρεπό

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 26/01 11:30 Δόξα Παραλίας 1-7 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Δία 26/01 12:00 Δίας Σαραβαλίου 4-4 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Λάππα 27/01 09:45 Ατρόμητος Αχαΐας 6-6 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 27/01 10:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 10-2 Θύελλα - Ωλενιακός 3 διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 27/01 10:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 6-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 27/01 10:45 Εθνικός Σαγεΐκων 4-8 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 27/01 11:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-7 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Γομοστού 27/01 11:00 Κρίνος 1-6 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
Αετός Πατρών- ρεπό

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 03/02 09:00 Αχαϊκός 8-6 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 03/02 10:00 Πρωτέας 7-6 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 03/02 11:00 Ικαρος Πετρωτού 5-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/02 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 3 2-8 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 03/02 11:00 Πάτρα 2005 A.E. 6-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θησέα 03/02 11:00 Θησέας 6-2 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 03/02 11:30 Δόξα Παραλίας 1-3 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/02 12:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 6-2 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
Αχαΐκή- ρεπό

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πήγασου 16/02 10:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 3-8 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Γομοστού 16/02 10:30 Κρίνος 0-7 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 16/02 13:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 4-4 Θύελλα - Ωλενιακός 3 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/02 10:00 Αετός Πατρών 2-11 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 17/02 10:30 Ατρόμητος Αχαΐας 2-6 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 17/02 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 3-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 17/02 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 3-6 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 17/02 12:30 Αχαΐκή 2-6 Πρωτέας διαιτητές
Ικαρος Πετρωτού- ρεπό

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 23/02 10:30 Εθνικός Σαγεΐκων 8-5 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Δία 23/02 12:00 Δίας Σαραβαλίου 8-2 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 24/02 10:00 Πάτρα 2005 A.E. 9-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 24/02 11:00 Ικαρος Πετρωτού 9-2 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 24/02 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 11-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 24/02 11:00 Αχαϊκός 10-0 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θησέα 24/02 11:00 Θησέας 14-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 02/03 10:30 Δόξα Παραλίας 7-3 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
Θύελλα - Ωλενιακός 3- ρεπό

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/03 10:00 Αετός Πατρών 7-7 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 09/03 10:30 Αχαΐκή 0-14 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Λάππα 09/03 10:30 Ατρόμητος Αχαΐας 4-1 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 09/03 12:00 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-9 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Γομοστού 09/03 15:00 Κρίνος 1-10 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 10/03 10:00 Ικαρος Πετρωτού 2-9 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 10/03 13:00 Πρωτέας 10-2 Θύελλα - Ωλενιακός 3 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 10/03 18:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 4-5 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
Αχαϊκός- ρεπό

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 23/03 10:00 Δόξα Παραλίας 12-4 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 23/03 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 8-4 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δία 23/03 13:30 Δίας Σαραβαλίου 11-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 24/03 10:30 Πάτρα 2005 A.E. 11-3 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 24/03 11:00 Αχαϊκός 9-1 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 24/03 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 3 4-6 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 24/03 12:30 Δαβουρλής Κ. 92 2 11-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Λάππα 25/03 15:00 Ατρόμητος Αχαΐας 1-1 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
Θησέας- ρεπό

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/03 11:00 Αετός Πατρών 4-7 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 30/03 12:30 Ικαρος Πετρωτού 9-10 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Βραχνεΐκων 31/03 10:30 Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-8 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 31/03 11:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 8-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 31/03 11:00 Αχαΐκή 1-9 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 31/03 12:00 Θύελλα - Ωλενιακός 3 1-9 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 01/04 19:00 Πρωτέας 1-9 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 03/04 16:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 2-5 Αχαϊκός διαιτητές
Δίας Σαραβαλίου- ρεπό

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Λάππα 06/04 10:30 Ατρόμητος Αχαΐας 3-0 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 06/04 12:00 Δόξα Παραλίας 9-4 Θύελλα - Ωλενιακός 3 διαιτητές
διαιτητές Γομοστού 07/04 11:00 Κρίνος 2-2 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 07/04 11:00 Εθνικός Σαγεΐκων 3-0 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Δία 07/04 11:00 Δίας Σαραβαλίου 16-0 Πρωτέας διαιτητές
διαιτητές Θησέα 08/04 18:00 Θησέας 2-1 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 10/04 17:00 Αχαϊκός 1-9 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/04 16:30 Αετός Πατρών 5-8 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
Δαβουρλής Κ. 92 2- ρεπό

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 13/04 10:00 Πρωτέας 4-9 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
διαιτητές Πήγασου 13/04 12:00 Πήγασος Μπεγουλακίου 10-1 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 14/04 10:00 Αχαΐκή 1-6 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 14/04 10:00 Ικαρος Πετρωτού 9-4 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 14/04 10:00 Θύελλα - Ωλενιακός 3 3-5 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 15/04 16:30 Θύελλα - Ωλενιακός 1 9-4 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 17/04 16:30 Πάτρα 2005 A.E. 7-3 Θησέας διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 17/04 17:00 Αχαϊκός 3-0 Δόξα Παραλίας διαιτητές
Κρίνος- ρεπό

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δία 20/04 10:00 Δίας Σαραβαλίου 5-6 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/04 10:30 Αετός Πατρών 3-7 Ικαρος Πετρωτού διαιτητές
διαιτητές Σαγεΐκων 20/04 10:30 Εθνικός Σαγεΐκων 7-12 Αχαϊκός διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Κ. Αχαΐας 20/04 11:00 Αχαΐκή 1-6 Πήγασος Μπεγουλακίου διαιτητές
διαιτητές Θησέα 20/04 19:00 Θησέας 5-3 Δόξα Παραλίας διαιτητές
διαιτητές Λάππα 21/04 11:00 Ατρόμητος Αχαΐας 5-3 Θύελλα - Ωλενιακός 3 διαιτητές
διαιτητές Δαβουρλή 21/04 12:00 Δαβουρλής Κ. 92 2 1-3 Θύελλα - Ωλενιακός 1 διαιτητές
διαιτητές Γομοστού 21/04 12:00 Κρίνος 3-5 Πρωτέας διαιτητές
Διαγόρας Βραχνεΐκων- ρεπό

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Άτλαντα 27/04 10:30 Δόξα Παραλίας 3-9 Δίας Σαραβαλίου διαιτητές
διαιτητές Μαρακανά (Κ. Αλισσος) 27/04 14:00 Πρωτέας 4-4 Διαγόρας Βραχνεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αχαϊκού 28/04 10:30 Αχαϊκός 13-1 Ατρόμητος Αχαΐας διαιτητές
διαιτητές Πετρωτού 28/04 11:00 Ικαρος Πετρωτού 17-1 Αχαΐκή διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/04 11:00 Θύελλα - Ωλενιακός 1 12-0 Κρίνος διαιτητές
διαιτητές Θύελλας (Χόρτο) 28/04 12:15 Θύελλα - Ωλενιακός 3 4-7 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θησέα 28/04 19:00 Θησέας 8-0 Εθνικός Σαγεΐκων διαιτητές
διαιτητές Αθλόπολις 29/04 17:00 Πάτρα 2005 A.E. 13-4 Δαβουρλής Κ. 92 2 διαιτητές
Πήγασος Μπεγουλακίου- ρεπό