Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Γ' κατηγορία (4ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/10 13:30 Κεραυνός 2016 1-0 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/10 13:30 Άνω Καστρίτσι 3-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 09/10 13:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 4-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 09/10 16:30 Θύελλα Αιγείρας 1-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 09/10 16:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 09/10 16:30 Αβύθου Α,Ο. 1-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 09/10 16:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 15/10 16:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 5-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/10 17:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 6-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 16/10 11:00 Άρης Κουνινάς 1-4 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 16/10 16:00 Εθνικός Αιγίου 0-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/10 16:00 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 16/10 16:00 Θύελλα Αιγείρας 2-2 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 16/10 16:00 Σκεπαστό 3-2 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 23/10 11:00 Αβύθου Α,Ο. 3-0 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/10 13:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 23/10 13:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 2-4 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 23/10 16:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-9 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 23/10 16:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 23/10 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/10 16:00 Κεραυνός 2016 4-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 29/10 16:00 Άρης Κουνινάς 9-1 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 29/10 16:00 Εθνικός Αιγίου 1-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/10 16:00 Άνω Καστρίτσι 2-2 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 30/10 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 30/10 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 4-1 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 30/10 15:00 Σκεπαστό 2-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 30/10 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 3-5 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου - Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/11 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-0 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 06/11 12:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 2-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 06/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 06/11 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-2 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 06/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/11 15:00 Κεραυνός 2016 0-1 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ζήριας - Ζήρια-ΤΑΔ'93 3-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 12/11 15:00 Θύελλα Αιγείρας 0-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 13/11 12:00 Άρης Κουνινάς 2-3 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 13/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-3 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 13/11 15:00 Αβύθου Α,Ο. 2-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 16/11 15:00 Εθνικός Αιγίου 0-4 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 2-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα - Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 19/11 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 20/11 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 2-1 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/11 15:00 Φλόγα Ρόδιας 1-0 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 20/11 15:00 Κεραυνός 2016 1-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 20/11 15:00 Σκεπαστό 1-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 20/11 15:00 Άρης Κουνινάς 3-1 Εθνικός Αιγίου διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα - Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 27/11 15:00 Θύελλα Αιγείρας 5-0 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 27/11 15:00 Αβύθου Α,Ο. 0-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 27/11 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 04/12 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 1-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/12 15:00 Άνω Καστρίτσι 2-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 04/12 15:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς - Φλόγα Ρόδιας 3-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 11/12 12:30 Εθνικός Αιγίου 0-5 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 11/12 15:00 Άρης Κουνινάς 0-1 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 11/12 15:00 Σκεπαστό 1-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/12 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/12 15:00 Κεραυνός 2016 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/12 17:30 Άνω Καστρίτσι 0-2 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα - Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 18/12 12:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-4 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 18/12 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 6-2 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 18/12 15:00 Αβύθου Α,Ο. 1-3 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 18/12 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-1 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 18/12 15:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-3 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 28/12 15:00 Φλόγα Ρόδιας 5-1 Κεραυνός 2016 διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου - Εθνικός Αιγίου 3-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 15/01 12:30 Αβύθου Α,Ο. 0-1 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/01 15:00 Κεραυνός 2016 3-0 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 15/01 15:00 Άρης Κουνινάς 1-2 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 15/01 15:00 Θύελλα Αιγείρας 3-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Ρίου 01/02 15:30 Άνω Καστρίτσι 5-3 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 01/02 15:30 Σκεπαστό 2-4 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα - Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 21/01 15:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 6-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/01 12:30 Φλόγα Ρόδιας 8-1 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 22/01 12:30 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-5 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 22/01 15:00 Σκεπαστό 3-4 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 22/01 15:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-0 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/01 17:30 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου - Αβύθου Α,Ο. 3-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 29/01 12:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-3 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/01 15:00 Κεραυνός 2016 2-1 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 29/01 15:00 Εθνικός Αιγίου 1-2 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 29/01 15:00 Θύελλα Αιγείρας 1-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 29/01 15:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/01 17:30 Άνω Καστρίτσι 0-1 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα - Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 12/02 12:00 Εθνικός Αιγίου 0-3 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/02 13:00 Φλόγα Ρόδιας 1-1 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 12/02 15:30 Άρης Κουνινάς 3-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 12/02 15:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 0-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 12/02 15:30 Σκεπαστό 2-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/02 18:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 1-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα - Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/02 13:00 Κεραυνός 2016 2-0 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/02 13:00 Άνω Καστρίτσι 3-1 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 19/02 13:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-8 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 19/02 15:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-4 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 19/02 15:30 Αβύθου Α,Ο. 1-1 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 19/02 15:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 0-2 Άρης Κουνινάς διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αβύθου - Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 3-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 04/03 16:00 Εθνικός Αιγίου 1-6 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/03 13:00 Άνω Καστρίτσι 1-4 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/03 16:00 Φλόγα Ρόδιας 1-0 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 05/03 16:00 Σκεπαστό 4-0 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 05/03 16:00 Άρης Κουνινάς 4-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 05/03 16:00 Θύελλα Αιγείρας 4-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα - Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 11/03 16:00 Αβύθου Α,Ο. 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/03 10:30 Φλόγα Ρόδιας 4-1 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 12/03 13:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-4 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/03 13:00 Κεραυνός 2016 1-2 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 12/03 16:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-5 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/03 16:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-0 Σκεπαστό διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αιγείρας - Θύελλα Αιγείρας 3-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 18/03 16:00 Αβύθου Α,Ο. 0-2 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 19/03 13:00 Εθνικός Αιγίου 1-4 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/03 13:30 Άνω Καστρίτσι 5-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 19/03 16:00 Σκεπαστό 2-2 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 19/03 16:00 Άρης Κουνινάς 1-0 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 19/03 16:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 5-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/03 14:00 Φλόγα Ρόδιας 2-1 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/03 14:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 26/03 14:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 1-5 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/03 14:00 Κεραυνός 2016 3-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 26/03 17:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 2-0 Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 26/03 17:00 Σκεπαστό 1-0 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα 26/03 20:00 Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δεν έχει οριστεί - Κεραυνός Σελιανιτίκων 3-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/04 14:00 Άνω Καστρίτσι 3-3 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 02/04 14:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 0-7 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 02/04 16:30 Θύελλα Αιγείρας 0-0 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 02/04 17:30 Αβύθου Α,Ο. 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 02/04 17:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 2-2 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 02/04 17:30 Εθνικός Αιγίου 1-3 Άρης Κουνινάς διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) - Κεραυνός 2016 3-0 Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 09/04 14:00 Εθνικός Αιγίου 1-2 Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/04 14:00 Φλόγα Ρόδιας 3-0 Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/04 14:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 5-2 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 09/04 17:30 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 4-0 Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Σκεπαστού 09/04 17:30 Σκεπαστό 3-5 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 09/04 17:30 Άρης Κουνινάς 3-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Πλαστήρα - Δάφνες Αιγιαλείας 0-3 Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 23/04 14:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού 2-3 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 23/04 14:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-2 Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 23/04 17:30 Κεραυνός Σελιανιτίκων 0-2 Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 23/04 17:30 Αβύθου Α,Ο. 1-4 Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 23/04 17:30 Ζήρια-ΤΑΔ'93 - Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 23/04 17:30 Θύελλα Αιγείρας 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 29/04 18:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. 1-1 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/04 18:00 Άνω Καστρίτσι 2-5 Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 30/04 15:00 Άρης Κουνινάς 3-1 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές Αιγείρας 30/04 18:00 Θύελλα Αιγείρας - Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 30/04 18:00 Εθνικός Αιγίου - Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/04 18:00 Κεραυνός 2016 - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνες Αιγιαλείας - Εθνικός Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 07/05 18:00 Φλόγα Ρόδιας - Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές Κάτω Καστριτσίου 07/05 18:00 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου - Άρης Κουνινάς διαιτητές
διαιτητές Αβύθου 07/05 18:00 Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. - Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές Νικολεΐκων 07/05 18:00 Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 07/05 18:00 Κεραυνός Σελιανιτίκων - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ζήριας 07/05 18:00 Ζήρια-ΤΑΔ'93 - Αβύθου Α,Ο. διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άνω Καστρίτσι - Δάφνες Αιγιαλείας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Εθνικός Αιγίου - Φλόγα Ρόδιας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άρης Κουνινάς - Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Θύελλα Αιγείρας - Φλόγα Κάτω Καστριτσίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός 2016 - Σκεπαστό διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ζήρια-ΤΑΔ'93 - Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αβύθου Α,Ο. - Κεραυνός Σελιανιτίκων διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δάφνες Αιγιαλείας - Αβύθου Α,Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Ρόδιας - Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Κεραυνός Σελιανιτίκων - Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φλόγα Κάτω Καστριτσίου - Ζήρια-ΤΑΔ'93 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Άρης Κουνινάς - Κεραυνός 2016 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. - Θύελλα Αιγείρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Σκεπαστό - Εθνικός Αιγίου διαιτητές