Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Β' κατηγορία (2ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 24/09 17:00 Αστήρ Τέμενης 2-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/09 14:00 Ποσειδών Πάτρας 3-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Δημητροπουλου 25/09 17:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-4 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 25/09 17:00 Αετός Πατρών 3-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 25/09 17:00 Ψηλαλώνια 1-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 25/09 17:00 Δόξα Ελαιώνος 0-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/09 17:00 Αετός Ρίου 3-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 25/09 17:00 Δρέπανο 2-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 01/10 16:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/10 16:30 Δαβουρλής K. 92 3-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/10 13:30 Πάτρα 2005 A.E. 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/10 13:30 Μέγας Δικέφαλος 1-2 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/10 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 4-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 02/10 16:30 Ακράτα 2-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/10 16:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 1-3 Ποσειδών Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/10 16:30 Δρέπανο 0-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 08/10 16:30 Αστήρ Τέμενης 1-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 08/10 16:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 08/10 16:30 Αχιλλέας Καμαρών 0-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 09/10 13:30 Ψηλαλώνια 4-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 09/10 16:30 Καλάβρυτα 2-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 09/10 16:30 Αετός Πατρών 2-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/10 16:30 Ποσειδών Πάτρας 2-3 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 09/10 16:30 Δόξα Ελαιώνος 1-0 Δρέπανο διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/10 16:00 Δρέπανο 3-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/10 16:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/10 10:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/10 13:00 Μέγας Δικέφαλος 0-5 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 16/10 13:00 Δόξα Ελαιώνος 1-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/10 16:00 Δαβουρλής K. 92 2-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/10 16:00 Αετός Ρίου 1-2 Ποσειδών Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 16/10 16:00 Ακράτα 0-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 22/10 16:00 Καλάβρυτα 2-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 23/10 13:00 Ψηλαλώνια 1-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 23/10 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/10 16:00 Μέγας Δικέφαλος 2-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 23/10 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 23/10 16:00 Αετός Πατρών 2-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/10 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 26/10 16:00 Αστήρ Τέμενης 4-2 Ποσειδών Πάτρας διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/10 16:00 Ποσειδών Πάτρας 0-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/10 12:30 Δόξα Ελαιώνος 0-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 30/10 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 30/10 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 30/10 15:00 Δρέπανο 2-4 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/10 15:00 Αετός Ρίου 4-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 30/10 15:00 Ψηλαλώνια 1-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 30/10 17:30 Δαβουρλής K. 92 4-1 Ακράτα διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 05/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 05/11 15:00 Καλάβρυτα 0-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 06/11 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 4-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/11 12:30 Μέγας Δικέφαλος 0-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 06/11 15:00 Ακράτα 3-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 06/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-1 Ποσειδών Πάτρας διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 12/11 15:00 Καλάβρυτα 3-1 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 13/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 3-0 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 13/11 15:00 Δρέπανο 1-0 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/11 15:00 Αετός Ρίου 2-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 13/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 0-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 13/11 15:00 Ψηλαλώνια 0-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/11 17:30 Αετός Πατρών 8-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/11 15:00 Ποσειδών Πάτρας 1-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 19/11 15:00 Αστήρ Τέμενης 3-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 19/11 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 4-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 4-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 20/11 12:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 4-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/11 12:30 Μέγας Δικέφαλος 1-1 Ποσειδών Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 20/11 15:00 Ακράτα 4-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 20/11 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Καλάβρυτα διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 26/11 15:00 Καλάβρυτα 0-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 27/11 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-2 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 27/11 15:00 Δόξα Ελαιώνος 1-3 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 27/11 15:00 Αετός Ρίου 4-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 27/11 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 27/11 15:00 Ποσειδών Πάτρας 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 27/11 17:30 Αετός Πατρών 4-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας 27/11 18:00 Ψηλαλώνια 2-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 03/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 3-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 03/12 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/12 12:30 Μέγας Δικέφαλος 3-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 04/12 12:30 Δρέπανο 0-5 Ποσειδών Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/12 15:00 Αετός Ρίου 1-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 04/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-3 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 04/12 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 4-5 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 04/12 15:00 Ακράτα 3-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 10/12 15:00 Καλάβρυτα 0-3 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 10/12 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/12 12:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 11/12 12:30 Ψηλαλώνια 3-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 11/12 15:00 Πάτρα 2005 A.E. 3-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/12 15:00 Ποσειδών Πάτρας 4-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/12 15:00 Αετός Πατρών 5-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 11/12 15:00 Ακράτα 2-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 17/12 15:00 Αστήρ Τέμενης 4-2 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/12 15:00 Ποσειδών Πάτρας 1-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 17/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 17/12 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 17/12 15:00 Δρέπανο 3-4 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/12 12:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 18/12 15:00 Αετός Ρίου 4-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 18/12 15:00 Δόξα Ελαιώνος 0-5 Αετός Πατρών διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 14/01 15:00 Μέγας Δικέφαλος 0-7 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 15/01 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-2 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 15/01 15:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-5 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 15/01 15:00 Ακράτα 2-4 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/01 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 6-2 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 15/01 15:00 Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 15/01 15:00 Αετός Πατρών 2-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 15/02 17:00 Καλάβρυτα 1-1 Ποσειδών Πάτρας διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 21/01 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/01 12:30 Ποσειδών Πάτρας 0-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 22/01 15:00 Αστήρ Τέμενης 0-4 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 22/01 15:00 Δρέπανο 1-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 22/01 15:00 Αετός Ρίου 0-1 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 22/01 15:00 Δόξα Ελαιώνος 1-5 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 22/01 15:00 Ψηλαλώνια 3-3 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/01 15:00 Αετός Πατρών 4-0 Καλάβρυτα διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 28/01 15:00 Καλάβρυτα 3-0 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 28/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 8-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 28/01 15:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 2-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/01 12:30 Μέγας Δικέφαλος 1-1 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 29/01 12:30 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 29/01 14:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 29/01 15:00 Ακράτα 2-2 Ποσειδών Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/01 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-1 Ψηλαλώνια διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καμαρών 11/02 15:30 Αχιλλέας Καμαρών 0-0 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 11/02 15:30 Καλάβρυτα 0-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 11/02 15:30 Ποσειδών Πάτρας 3-1 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 11/02 15:30 Αστήρ Τέμενης 1-0 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/02 15:30 Δόξα Ελαιώνος 0-3 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 12/02 15:30 Ψηλαλώνια 6-3 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 12/02 15:30 Αετός Πατρών 0-0 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/02 15:30 Αετός Ρίου 1-1 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/02 15:30 Δαβουρλής K. 92 2-1 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 18/02 15:30 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-1 Ποσειδών Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/02 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 0-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/02 13:00 Μέγας Δικέφαλος 0-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 19/02 15:30 Ακράτα 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 19/02 15:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/02 15:30 Δρέπανο 3-4 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/02 15:30 Αετός Ρίου 0-3 Αστήρ Τέμενης διαιτητές

19η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 04/03 16:00 Αστήρ Τέμενης 1-0 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/03 16:00 Ποσειδών Πάτρας 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 04/03 16:00 Καλάβρυτα 0-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 04/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/03 12:00 Ψηλαλώνια 1-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 05/03 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 1-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/03 16:00 Αετός Πατρών 2-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/03 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-2 Ακράτα διαιτητές

20η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 11/03 16:00 Δαβουρλής K. 92 4-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 11/03 16:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 1-1 Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 11/03 16:00 Δρέπανο 0-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/03 13:00 Ποσειδών Πάτρας 1-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/03 13:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 2-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 12/03 16:00 Αετός Ρίου 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 12/03 16:00 Δόξα Ελαιώνος 3-0 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 12/03 16:00 Ακράτα 2-1 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές

21η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 18/03 16:00 Αστήρ Τέμενης 5-3 Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 18/03 16:00 Καλάβρυτα 0-3 Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 18/03 16:00 Αχιλλέας Καμαρών 1-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/03 13:00 Μέγας Δικέφαλος 4-2 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 19/03 13:00 Πάτρα 2005 A.E. 2-1 Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/03 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-0 Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 19/03 16:00 Ακράτα 3-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/03 16:00 Αετός Πατρών 3-1 Ποσειδών Πάτρας διαιτητές

22η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/03 11:30 Δόξα Ελαιώνος 1-1 Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 26/03 17:00 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. 0-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 26/03 17:00 Φοίνικας Σαλμενίκου 0-0 Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 26/03 17:00 Δρέπανο 1-2 Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/03 17:00 Αετός Ρίου 2-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 26/03 17:00 Ψηλαλώνια 2-3 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 26/03 17:00 Αετός Πατρών 1-0 Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/03 17:30 Ποσειδών Πάτρας - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές

23η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Τέμενης 01/04 17:30 Αστήρ Τέμενης - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 01/04 17:30 Δαβουρλής K. 92 - Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ντα Λουζ Οβρυάς 02/04 14:00 Μέγας Δικέφαλος - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Κ.Ζάρρας(Σαραβαλίου) 02/04 15:00 Πάτρα 2005 A.E. - Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές Ρίου 02/04 17:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Ποσειδών Πάτρας διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 02/04 17:30 Ακράτα - Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 02/04 17:30 Δήμος Διακοπτού Α.Ο. - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 02/04 17:30 Αχιλλέας Καμαρών - Αετός Πατρών διαιτητές

24η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 05/04 17:30 Δρέπανο - Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/04 17:30 Αετός Ρίου - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ροδιάς 05/04 17:30 Δόξα Ελαιώνος - Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/04 17:30 Ποσειδών Πάτρας - Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές Ζαρουχλεΐκων 05/04 17:30 Ψηλαλώνια - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 05/04 17:30 Καλάβρυτα - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές Καμαρών 05/04 17:30 Αχιλλέας Καμαρών - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 05/04 20:00 Αετός Πατρών - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

25η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοίνικας Σαλμενίκου - Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής K. 92 - Ποσειδών Πάτρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μέγας Δικέφαλος - Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δήμος Διακοπτού Α.Ο. - Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ακράτα - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δρέπανο - Αετός Ρίου διαιτητές

26η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ποσειδών Πάτρας - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Πατρών - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ψηλαλώνια - Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Ελαιώνος - Αετός Ρίου διαιτητές

27η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δρέπανο - Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοίνικας Σαλμενίκου - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής K. 92 - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δήμος Διακοπτού Α.Ο. - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μέγας Δικέφαλος - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Ελαιώνος - Ποσειδών Πάτρας διαιτητές

28η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ψηλαλώνια - Ποσειδών Πάτρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Πατρών - Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ακράτα - Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μέγας Δικέφαλος - Αστήρ Τέμενης διαιτητές

29η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ψηλαλώνια - Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ποσειδών Πάτρας - Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δόξα Ελαιώνος - Αχιλλέας Καμαρών διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αετός Ρίου - Πάτρα 2005 A.E. διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δρέπανο - Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Φοίνικας Σαλμενίκου - Ακράτα διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής K. 92 - Μέγας Δικέφαλος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αστήρ Τέμενης - Δήμος Διακοπτού Α.Ο. διαιτητές

30η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αχιλλέας Καμαρών - Ψηλαλώνια διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Πάτρα 2005 A.E. - Ποσειδών Πάτρας διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Δόξα Ελαιώνος διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Ακράτα - Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Μέγας Δικέφαλος - Δρέπανο διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δήμος Διακοπτού Α.Ο. - Φοίνικας Σαλμενίκου διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Δαβουρλής K. 92 - Αστήρ Τέμενης διαιτητές
διαιτητές δεν έχει ορισθεί - - Καλάβρυτα - Αετός Πατρών διαιτητές