Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Α' κατηγορία (3ος Όμιλος) - Πρόγραμμα


1η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 25/09 17:00 Άνω Καστρίτσι 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 25/09 17:00 Δαβουρλής K. 92 0-3 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 25/09 18:00 Καλάβρυτα 1-3 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 26/09 17:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-3 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 26/09 17:00 Αετός Ρίου 2-7 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

2η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 02/10 17:00 Αετός Πατρών 1-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 02/10 17:00 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 1-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 02/10 17:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 0-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 02/10 18:00 Καλάβρυτα 1-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 03/10 17:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές

3η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 09/10 16:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 09/10 16:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1-0 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 09/10 16:30 Δαβουρλής K. 92 0-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 09/10 16:30 Άνω Καστρίτσι 2-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 10/10 16:30 Αετός Ρίου 0-0 Καλάβρυτα διαιτητές

4η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/10 16:30 Αετός Πατρών 0-1 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 16/10 16:30 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 17/10 16:30 Αετός Ρίου 0-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Τέμενης 17/10 16:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-2 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 27/10 18:00 Καλάβρυτα 3-2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές

5η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/10 16:00 Άνω Καστρίτσι 1-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 23/10 16:00 Αετός Πατρών 1-0 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 23/10 16:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 23/10 16:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 4-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 24/10 16:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-4 Καλάβρυτα διαιτητές

6η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 30/10 16:00 Καλάβρυτα 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 30/10 16:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-4 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 30/10 16:00 Δαβουρλής K. 92 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 30/10 16:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Ρίου 31/10 15:00 Αετός Ρίου 0-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

7η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 06/11 15:00 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 3-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 06/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 3-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 06/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 06/11 15:00 Αετός Πατρών 3-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 07/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-2 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές

8η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 13/11 15:00 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 0-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 13/11 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 2-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 13/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 1-2 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 14/11 15:00 Αετός Ρίου 0-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές

9η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 20/11 15:00 Δαβουρλής K. 92 4-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/11 15:00 Άνω Καστρίτσι 0-0 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 20/11 16:00 Καλάβρυτα 0-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 21/11 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-3 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 21/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-3 Αετός Πατρών διαιτητές

10η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ακράτας 27/11 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 5-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 27/11 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 28/11 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-2 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 08/12 18:15 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 3-2 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/12 15:30 Αετός Πατρών 2-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές

11η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 04/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 1-1 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 04/12 15:00 Άνω Καστρίτσι 2-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 04/12 15:00 Δαβουρλής K. 92 1-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/12 15:00 Αετός Ρίου 1-2 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 05/01 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 1-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές

12η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 18/12 15:00 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 0-1 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 18/12 15:00 Αετός Πατρών 1-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 19/12 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-3 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 19/12 15:00 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 12/01 17:00 Καλάβρυτα 3-0 Αετός Ρίου διαιτητές

13η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Ρίου 15/01 15:00 Άνω Καστρίτσι 1-3 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 15/01 15:00 Δαβουρλής K. 92 0-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 15/01 15:00 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 2-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 15/01 15:00 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 16/01 15:00 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 1-4 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές

14η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 22/01 15:30 Δαβουρλής K. 92 3-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 22/01 15:30 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 1-2 Αετός Πατρών διαιτητές
διαιτητές Ρίου 23/01 15:30 Αετός Ρίου 2-0 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 23/01 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 3-0 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 09/02 17:30 Καλάβρυτα 1-4 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές

15η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 29/01 15:30 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 0-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 29/01 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 2-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 29/01 15:30 Άνω Καστρίτσι 1-7 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Ρίου 30/01 15:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 2-0 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 16/02 16:00 Αετός Πατρών 3-3 Καλάβρυτα διαιτητές

16η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 05/02 15:30 Δαβουρλής K. 92 1-5 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 05/02 15:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 2-1 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 05/02 15:30 Άνω Καστρίτσι 1-2 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 05/02 17:00 Καλάβρυτα 0-0 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 06/02 15:30 Αετός Ρίου 1-4 Αετός Πατρών διαιτητές

17η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 12/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" διαιτητές
διαιτητές Δημοτικό Στ. Αιγίου 12/02 15:30 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου 2-1 Αετός Ρίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 12/02 15:30 Αετός Πατρών 0-1 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ διαιτητές
διαιτητές Καλαβρύτων 12/02 17:00 Καλάβρυτα 0-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές
διαιτητές Ρίου 13/02 15:30 Αναγέννηση Ψαθόπυργου 0-1 Άνω Καστρίτσι διαιτητές

18η Αγωνιστική
Γήπεδο Ημ/νια Ώρα ΓηπεδούχοςΦιλοξενούμενοςΔιαιτητές
διαιτητές Νίκης Προαστίου 19/02 15:30 Νίκη Προαστείου "ΘΕΜΕΛΙΟ" 1-0 Άνω Καστρίτσι διαιτητές
διαιτητές Θ.Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ) 19/02 15:30 Κεραυνός Αγίου Βασιλείου 1-0 Καλάβρυτα διαιτητές
διαιτητές Ακράτας 19/02 15:30 Αιγείρας Ακράτας ΑΕ 3-1 Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου διαιτητές
διαιτητές Αγυιάς 19/02 15:30 Αετός Πατρών 4-0 Αναγέννηση Ψαθόπυργου διαιτητές
διαιτητές Ρίου 20/02 15:30 Αετός Ρίου 1-1 Δαβουρλής K. 92 διαιτητές