-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0
PreviousNext
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2
PreviousNext
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
PreviousNext
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
PreviousNext
Σημαντικα
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Η ΕΠΣ Αχαΐας συμμετέχει στο τουρνουά του Ολυμπιακού Πειραιώς
- Ενημερώθηκε: 25 Δεκεμβρίου 2015
Οι παρακάτω αναφερόμενοι ποδοσφαιριστές καλούνται στη Μικτή Ομάδα της ΕΠΣ AΧΑΪΑΣ, κατηγορίας Παίδων (2002-03) για το Χριστουγεννιάτικο τουρνουά ποδοσφαίρου που διοργανώνει ο Ολυμπιακός (90 χρόνια Ολυμπιακός) από 28 έως 30/12, στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Ρέντη:
ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ
1. Βασίλης Γκόντας (Πάτρα 2005 – 21/5/2002)
2. Αδάμ Τσεκούρας (Δαβουρλής Κ. ’92 – 6/9/2002)
3. Μάριος Σοφιανός (Πρωτέας – 26/2/2002)
4. Σταύρος Μαρκόπουλος (Θύελλα Πατρών- 31/12/2002)
5. Κωνσταντίνος Ψαθογιαννάκης (Α.Ε. Πάτρα 2005 – 23/3/2002)
6. Δημήτρης Τσουρούλας (Παμπατραϊκός – 27/5/2002)
7. Γεώργιος Σταμούλης (Αχαϊκός- 9/1/2003)
8. Γιώργος Συρμής (Ίκαρος Πετρωτού- 24/3/2003)
9. Αλέξανδρος Πλούμης (Πατραϊκή- 6/12/2002)
10. Νίκος Τογατζής (Διαγόρας 2010 – 5/3/2002)
11. Ιωάννης Σκούρτας (Παναχαϊς – 20/12/2003)
12. Γιάννης Σακελλαρόπουλος (Πατραϊκή – 3/3/2002)
13. Ανδρέας Τάχος (Α.Ε. Πάτρα 2005 – 4/5/2003)
14. Βασίλης Δριβήλας (Δόξα Παραλίας – 27/4/2002)
15. Μανώλης Παπαχρονόπουλος (Κεραυνός Αγίου Βασιλείου – 30/3/2002)
16. Ανδρέας Παναγιωτακόπουλος (Αχαϊκός – 4/1/2002)
17. Νίκος Μπαρτζαλής (Θύελλα Πατρών – 9/2/2002)
18. Νίκος Γκολφινόπουλος (Α.Ε. Πάτρα 2005 – 27/1/2002)
19. Ιωάννης Μπαρδάκης (Θύελλα Αιγίου – 15/6/2002)
20. Κωνσταντίνος Μαραγκός (Θύελλα Αιγίου – 23/3/2002)
21. Δημήτρης Αποστολόπουλος (Δίας – 18/05/2002)
22. Δημήτρης Κωστόπουλος (Θύελλα Πατρών – 11/1/2003)
-Η αναχώρηση της αποστολής για το τουρνουά του Ολυμπιακού θα γίνει τη Δευτέρα 28/12/15 από το γήπεδο ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ στις 9 το πρωί. Ώρα συγκέντρωσης παικτών στις 8.30 το πρωί.
-Η αποστολή της ΕΠΣ Αχαΐας θα διαμείνει στο ξενοδοχείο Coral ( Λ.Ποσειδώνος -Π.Φάληρο).
-Το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά είναι:
Δευτέρα 28/12
17.00 – 18.15
Μικτή Αχαϊας – Ελπίδες Αγρινίου
Τρίτη 29/12
09.00 – 10.15
Μικτή Αχαΐας – Πανσερραϊκός
15.30 – 16.45
Ολυμπιακός Κ14 – Μικτή Αχαΐας
Τετάρτη 30/12
9.00-14.45 αγώνες κατάταξης
*Όσοι ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν αγώνες του τουρνουά (γονείς,συγγενείς, φίλοι) θα πρέπει να επικοινωνήσουν με τον υπεύθυνο της ομάδας, Γιώργο Μαυροκολέα στο 6972 070926 , προκειμένου να τους δοθεί η άδεια εισόδου.
← Προηγούμενο Άρθρο Ωραριο γραφείων
Επόμενο Άρθρο → Πρώτη νίκη για την Μικτή Παίδων στην Αθήνα
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...