-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ Γ’ ΓΥΡΟΣ
- Ενημερώθηκε: 11 Ιανουαρίου 2023
Τα ζευγάρια που κληρώθηκαν είναι τα εξής (Τετάρτη 1/2/2023):
ΖΕΥΓΑΡΙ Α: Άρης Πατρών – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου
ΖΕΥΓΑΡΙ Β: Αναγέννηση Πατρών – Αιγείρα / Ακράτα
ΖΕΥΓΑΡΙ Γ: Αστέρας Τσουκαλεϊκων – Πάτραι ΑΠΣ
ΖΕΥΓΑΡΙ Δ: Νίκη Προαστείου – Θύελλα Πατρών
ΖΕΥΓΑΡΙ Ε: Αετός Ρίου – Ίκαρος Λακκόπετρας
ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ ΣΤΟΝ Δ’ ΓΥΡΟ
1. Αετός Πατρών
2. Αναγέννηση Ψαθοπύργου
3. Απόλλων Εγλυκάδος
4. Αστέρας Μιντιλογλίου
5. Ατρόμητος Πατρών
6. Διαγόρας Βραχνεϊκων
7. Εθνικός / Πολύτεκνος
8. Λιμνοχώρι
9. Πανομβριακός Ριόλου
10. Πήγασος Μπεγουλακίου
11. Σταροχώρι
Δ’ ΓΥΡΟΣ (Φάση των 16)
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 1: Νικητής Ζευγαριού Β – Διαγόρας Βραχνεϊκων
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 2: Λιμνοχώρι – Νικητής Ζευγαριού Α
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 3: Εθνικός / Πολύτεκνος – Ατρόμητος Πατρών
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 4: Απόλλων Εγλυκάδας – Νικητής Ζευγαριού Δ
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 5: Νικητής Ζευγαριού Ε – Αναγέννηση Ψαθοπύργου
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 6: Αστέρας Μιντιλογλίου – Πανμοβριακός Ριόλου
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 7: Σταροχώρι – Αετός Πατρών
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 8: Πήγασος Μπεγουλακίου – Νικητής Ζευγαριού Γ
Ε’ ΓΥΡΟΣ (Φάση των 8)
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 9: Νικητής Ζευγαριού Νο 7 – Νικητής Ζευγαριού Νο 5
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 10: Νικητής Ζευγαριού Νο 4 – Νικητής Ζευγαριού Νο 1
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 11: Νικητής Ζευγαριού Νο 2 – Νικητής Ζευγαριού Νο 3
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 12: Νικητής Ζευγαριού Νο 8 – Νικητής Ζευγαριού Νο 6
ΣΤ’ ΓΥΡΟΣ (Φάση των 4)
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 13: Νικητής Ζευγαριού Νο 10 – Νικητής Ζευγαριού Νο 11
ΖΕΥΓΑΡΙ Νο 14: Νικητής Ζευγαριού Νο 9 – Νικητής Ζευγαριού Νο 12
ΤΕΛΙΚΟΣ
Νικητής Ζευγαριού Νο 13- Νικητής Ζευγαριού Νο 14
• Σύμφωνα με την προκήρυξη του Κυπέλλου ερασιτεχνών, οι ομάδες χαμηλότερης κατηγορίες θα είναι γηπεδούχες ανεξάρτητα από την σειρά της κλήρωσης. Στην περίπτωση που δυο ομάδες βρίσκονται στην ίδια κατηγορία, γηπεδούχος θα είναι αυτή που κληρώνεται πρώτη. Το σύστημα αυτό έχει ισχύ έως και τον προημιτελικό γύρο (στους 8).
• Στον ημιτελικό γύρο (στους 4) οι αγώνες θα διεξαχθούν σε ουδέτερα γήπεδα, που θα οριστούν από την Ε.Ε. της Ε.Π.Σ.Α.
• Ο τελικός θα διεξαχθεί στο γήπεδο ΕΠΣΑ Προσφυγικών.
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...