-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 9/5/2022
- Ενημερώθηκε: 6 Μαΐου 2022
Καλούνται την Δευτέρα 9/5/2022 στο γήπεδο Προσφυγικών, για προπόνηση, οι παρακάτω ποδοσφαιριστές των ομάδων ΝΕΩΝ και ΠΑΙΔΩΝ:
ΝΕΟΙ: ΩΡΑ 14.30
1. ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
2. ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΤΛΑΣ
3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ
4. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
5. ΛΕΝΗΣ ΑΤΛΑΣ
6. ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΚΔ92
7. ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΤΛΑΣ
8. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ
9. ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
10. ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ
11. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΚΡΑΤΑ
12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΙΚΩΝ
14. ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
15. ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
16. ΝΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
17. ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
18. ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
19. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
20. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
21. ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΤΕΙΝΟΙ
22. ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
23. ΜΑΡΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
24. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
25. ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ: ΩΡΑ 15.30
1.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ ΠΑΤΡΑ
2.ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
4.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
5.ΒΑΓΕΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
6.ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΑΧΑΙΚΟΣ
7.ΒΟΣΚΟΓΛΟΥ ΑΟ ΔΙΑΣ
8.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
9.ΜΠΙΡΛΗΣ ΚΔ92
10.ΜΑΝΤΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
11.ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΑΤΛΑΣ
12.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
13.ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
14.ΒΕΡΒΙΤΑΣ ΚΔ92
15.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
16.ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΑΙΚΟΣ
17.ΣΠΑΝΟΣ ΚΔ92
18.ΜΑΡΚΟΣ ΑΤΛΑΣ
19.ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
20.ΜΥΛΩΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
21.ΠΑΠΠΑΣ ΚΔ92
22.ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
23.ΤΣΕΡΙΚΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 1/4/2024
Καλούνται την Δευτέρα 1/4/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...