-
27-04/ 8η
Καλάβρυτ
Αναγέννη
-
27-04/ 8η
Αιγείρας
Δόξα Παρ
-
27-04/ 8η
Εθνικός
Αστέρας
-
27-04/ 8η
Θύελλα Γ
Ροϊτίκων
-
27-04/ 8η
Αχαϊκός
Δόξα Νιφ
-
27-04/ 8η
Αετός Ρί
Αχαιός Σ
-
27-04/ 8η
Δαβουρλή
Αχαΐκή
-
27-04/ 8η
Πήγασος
Ατρόμητο
-
20-04/ 7η
Δόξα Παρ
Πήγασος1
4 -
20-04/ 7η
Αναγέννη
Δαβουρλή3
0 -
20-04/ 7η
Ροϊτίκων
Αιγείρας3
1 -
20-04/ 7η
Αστέρας
Καλάβρυτ4
0 -
20-04/ 7η
Δόξα Νιφ
Θύελλα Γ6
0 -
20-04/ 7η
Αχαιός Σ
Εθνικός1
3 -
20-04/ 7η
Ατρόμητο
Αετός Ρί5
0 -
20-04/ 7η
Αχαΐκή
Αχαϊκός0
1
-
28-04/ 1η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
28-04/ 1η
Λιμνοχώρ
Αστέρας
-
28-04/ 1η
Αχιλλέας
Αιγίου Α
-
28-04/ 1η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
28-04/ 1η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
28-04/ 1η
Φαραικός
Νεάπολη
-
28-04/ 1η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ
-
28-04/ 1η
Απόλλων
Άβυθος Α
-
21-04/ 26η
Δάφνη Πα
Τριταίας4
3 -
21-04/ 26η
Σταροχώρ
Παναχαϊκ1
2 -
21-04/ 26η
Αστέρας
Λιμνοχώρ0
3 -
21-04/ 26η
Κρίνος
Δίας Σαρ0
2 -
21-04/ 26η
Νεάπολη
Άτλας Α.0
3 -
21-04/ 26η
Ικαρος Λ
Φαραικός2
3 -
21-04/ 26η
Απόλλων
Ηρακλής0
1 -
21-04/ 26η
Πανιώνιο
Απόλλων4
1 -
21-04/ 26η
Αστήρ Τέ
Αχιλλέας0
1 -
21-04/ 26η
Αρόης Α.
Αιγίου Α2
4 -
21-04/ 26η
Άβυθος Α
Πετεινοί1
0 -
21-04/ 26η
Πάτρα 20
Φοινικας0
0 -
21-04/ 26η
Ολυμπιακ
Πυρσός Π0
3 -
20-04/ 26η
Αστέρας
Αίας Πατ6
1
-
28-04/ 6η
Αργυρά Π
Ζαβλάνι-
-
28-04/ 6η
Φλόγα Κά
Φλόγα Ρό
-
28-04/ 6η
Ρομαϊκός
Α.Ε.Κ. Π
-
24-04/ 6η
Ικαρος Π
Πείρος Ι1
3 -
20-04/ 5η
Πείρος Ι
Α.Ε.Κ. Π5
0 -
20-04/ 5η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Ρό3
0 -
20-04/ 5η
Αργυρά Π
Φλόγα Κά2
1 -
20-04/ 5η
Ικαρος Π
Ρομαϊκός3
0
-
24-04/ 1η
Εθνικός
Θύελλα Π0
2 -
20-04/ 1η
Κεραυνός
Διαγόρας0
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Αποστολές Μικτών ομάδων για τους αγώνες με την Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας – Τετάρτη 29/12/2021
- Ενημερώθηκε: 27 Δεκεμβρίου 2021
Καλούνται την Τετάρτη 29/12/2021 και ώρα 7.00 π.μ., στο γήπεδο των Προσφυγικών, οι παρακάτω ποδοσφαιριστές:
ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ
1.ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΤΛΑΣ
2.ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
3.ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ 2005
4.ΛΕΝΗΣ ΑΤΛΑΣ
5.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ ΠΑΤΡΑ 2005
6.ΜΑΡΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
7.ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
8.ΠΕΤΡΟΥ ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ
9.ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
10.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ
11.ΚΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΤΛΑΣ
12.ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
13.ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
14.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΕΙΚΩΝ
15.ΝΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
16.ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΔΟΞΑ ΝΙΦΟΡΕΙΚΩΝ
17.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΜΕΝΗ
18.ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
19.ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
20.ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ
1.ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΑΡΟΗ
2.ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
3.ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
4.ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
5.ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
6.ΒΟΣΚΟΓΛΟΥ ΑΟ ΔΙΑΣ
7.ΤΣΕΡΙΚΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
8.ΒΑΓΕΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
9.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ
10.ΜΑΝΤΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣ
11.ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΑΙΚΟΣ
12.ΒΕΡΒΙΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
13.ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΑΤΛΑΣ
14.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΑ ΑΕ
15.ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ
16.ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
17.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
18.ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΑΧΑΙΚΟΣ
19.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΤΛΑΣ
*Οι ποδοσφαιριστές πρέπει να έχουν μαζί τους το δελτίο τους ,την κάρτα υγείας τους, πιστοποιητικό νόσησης ή εμβολιασμού ή rapid test με ημερομηνία 28/12/2021 (όλα εκτυπωμένα), όπως επίσης και μάσκα.
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Επείγον – Εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων στη νέα πλατφόρμα e-kouros
Ξεκίνησαν οι εγγραφές των ερασιτεχνικών σωματείων...
-
Τράβηγμα φανέλας και μετά ριψοκίνδυνο τάκλιν.
Αμυνόμενος (Ομάδα Α) τραβά τη φανέλα...
-
Απάντηση της Ε.Π.Σ. Αχαΐας στην ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών
Κατάπτυστη η ανακοίνωση του Ηρακλή Πατρών...
-
Θερμά Συλλυπητήρια
Η Ε.Π.Σ. Αχαΐας εκφράζει τα θερμά...
-
Ακυρώνεται το πέναλτι, αλλά η κίτρινη όχι;
Ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι, για παράβαση...