-
31-03/ 4η
Αιγείρας
Αναγέννη
-
30-03/ 4η
Εθνικός
Ροϊτίκων
-
30-03/ 4η
Πήγασος
Αχαΐκή
-
30-03/ 4η
Καλάβρυτ
Δόξα Παρ
-
30-03/ 5η
Νίκη Προ
Διαγόρας
-
30-03/ 5η
Κεραυνός
Άρης Πατ
-
30-03/ 5η
Θύελλα Π
Ατρόμητο
-
30-03/ 5η
Πάτραι Α
Πανμοβρι
-
30-03/ 4η
Θύελλα Γ
Αστέρας
-
30-03/ 4η
Αετός Ρί
Δόξα Νιφ
-
30-03/ 4η
Αχαϊκός
Αχαιός Σ
-
30-03/ 4η
Δαβουρλή
Ατρόμητο
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος2
2 -
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ4
0 -
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί3
0 -
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ2
0 -
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας2
0 -
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός1
0 -
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π1
1 -
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή2
1 -
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας1
0 -
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός2
0 -
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ7
0 -
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός2
0
-
03-04/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
31-03/ 23η
Άτλας Α.
Πυρσός Π
-
31-03/ 23η
Νεάπολη
Σταροχώρ
-
31-03/ 23η
Φαραικός
Παναχαϊκ
-
31-03/ 23η
Τριταίας
Κρίνος
-
31-03/ 23η
Λιμνοχώρ
Ικαρος Λ
-
31-03/ 23η
Πάτρα 20
Αχιλλέας
-
31-03/ 23η
Πανιώνιο
Άβυθος Α
-
31-03/ 23η
Αιγίου Α
Πετεινοί
-
31-03/ 23η
Αίας Πατ
Αστήρ Τέ
-
31-03/ 23η
Αστέρας
Απόλλων
-
30-03/ 23η
Αστέρας
Δίας Σαρ
-
30-03/ 23η
Φοινικας
Αρόης Α.
-
30-03/ 23η
Απόλλων
Ηρακλής
-
30-03/ 23η
Δάφνη Πα
Ολυμπιακ
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας1
0 -
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο4
4 -
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ4
0 -
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός7
3 -
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα1
6 -
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας0
1 -
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.1
1 -
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας2
1 -
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ0
3 -
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α0
2 -
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας0
3 -
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 203
0 -
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ1
2
-
31-03/ 2η
Φλόγα Ρό
Ζαβλάνι-
-
31-03/ 2η
Φλόγα Κά
Αργυρά Π
-
31-03/ 2η
Ρομαϊκός
Ικαρος Π
-
31-03/ 2η
Α.Ε.Κ. Π
Πείρος Ι
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός8
3 -
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό1
0 -
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά0
2 -
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π3
1
-
27-03/ 1η
Διαγόρας
Νίκη Προ3
1 -
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή2
1
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Προπόνηση Προεθνικής Παίδων – Φιλικό αγώνας Προεθνικής Νέων
- Ενημερώθηκε: 25 Φεβρουαρίου 2019
Καλούνται από τον Ενωσιακό προπονητή της προεθνικής ομάδας Νέων, Σωτηρόπουλο Κωνσταντίνο οι παρακάτω ποδοσφαιριστές για φιλικό αγώνα με την Παναχαϊκή, την Δευτέρα 25/02/2019 και ώρα 15:40 πμ στο γήπεδο της Αγυιάς.
1.Αγγελοπουλος ΑΧΑΙΚΗ
2.Μικες ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
3.Ταρναρης ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
4.Σοφιανοπουλος ΝΙΚΗ
5.Γεωργιου ΝΙΚΗ
6.Θωμας ΔΙΑΣ
7.Γκολφινος ΑΧΑΙΚΟΣ
8.Νικολοπουλος ΠΑΤΡΑ ΑΕ
9.Σαμαντας ΝΙΚΗ
10.Μικες ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
11.Μαρκεζινης ΔΙΑΣ
12.Φλωρατος ΝΙΚΗ
13.Τσεγγενες ΔΙΑΣ
14.Σκουρτας ΑΧΑΙΚΟΣ
15.Σουγλερης ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
16.Μπουρλακης ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
17.Ασημακοπουλος ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡ
18.Στασινοπουλος ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
19.Πλατυκωστας ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓ
20.Γιωτης ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
21.Οικονομοπουλος ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ
22.Γεωργιου ΝΙΚΗ
Καλούνται από τον Ενωσιακό προπονητή της προεθνικής ομάδας των παίδων Δημήτρη Κάκκο οι παρακάτω ποδοσφαιριστές για προπόνηση την Δευτέρα 25/02/2019 και ώρα 15:00 πμ στο γήπεδο της Αγυιάς.
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΙΑΣ
ΣΠΑΘΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΔΙΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ, ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ
ΜΠΛΑΤΑ ΕΡΙΣΕΛΝΤ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΑΣΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016
ΟΡΤΕΝΤΖΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ, ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
ΛΕΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΙΑΣ
ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΑΕ ΑΡΟΗΣ
ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΕΤΡΟΥ ΗΛΙΑΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ 92
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΑΤΡΑ 2005
ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΔΙΑΣ
ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΝΤΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ
ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΑΙΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων Κ14 και Κ16 – Δευτέρα 1/4/2024
Καλούνται την Δευτέρα 1/4/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 22/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Άμεσο φάουλ. Γκολ ή όχι;
Παίκτης εκτελεί ένα ελεύθερο λάκτισμα (φάουλ)...
-
Προπόνηση Μικτών ομάδων – Δευτέρα 25/3/2024
Καλούνται την Δευτέρα 25/3/2024 οι κάτωθι...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...