Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

Ανακοίνωση για Προεθνικές ομάδες Παίδων και Νέων

Facebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmail

Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές των Προεθνικών ομάδων Παίδων και Νέων της ΕΠΣ Αχαΐας:

1. Συνάντηση την Παρασκευή 15/12/2017 και ώρα: 19:00 , να βρίσκονται στις αθλητικές εγκαταστάσεις της Νίκης Προαστίου.Θα γίνει προβολή βίντεο και τακτική ανάλυση αγώνων

2. Προπόνηση τη Δευτέρα 18/12/2017 και ώρα: 19:00 , να βρίσκονται στις αθλητικές εγκαταστάσεις της Νίκης Προαστίου.

ΠΑΙΔΩΝ
1. ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ ΑΛΕΞΗΣ( Αχαϊκός)
2. ΖΕΚΙΑΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Νίκη)
3. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (Πάτρα 2005)
4. ΘΩΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ(Δίας)
5. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Δίας)
6. ΚΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (Πάτρα 2005)
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣ-ΝΙΚ (Θύελλα)
8. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Δίας)
9. ΜΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Νίκη)
10. ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Κεραυνός Αγ.Βασ)
11. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Πάτρα 2005)
12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Αχαϊκός)
13. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (Πρωτέας)
14. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Νίκη)
15. ΣΤΡΕΚΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Δίας)
16. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (Νίκη)
17. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Θύελλα)
18. ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ ΕΜΜ-ΦΩΤ (Θύελλα)
19. ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Θύελλα)
20. ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΠΑΥΛΟΣ (Δόξα Παραλίας)
21. ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ(Πάτρα 2005)
22. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (Νίκη)
Και οι τερματοφύλακες: ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (Θύελλα) – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Νίκη) – ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (Δόξα Παρ.) – ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Πάτρα 2005)

ΝΕΟΙ

1. ΓΚΟΝΤΑΣ (ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005)
2. ΚΑΝΑΒΟΣ Ν. (ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ)
3. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005)
4. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Π. (ΑΧΑΪΚΟΣ)
5. ΜΙΚΕΣ ΕΛ. (ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. 92)
6. ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ Θ. (ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. 92)
7. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Λ. (ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ)
8. ΚΟΥΝΑΒΗΣ Κ. (ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ)
9. ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΑΝ. (ΑΕ ΠΑΤΡΑ 2005)
10. ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΖΗΣ. (ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ)
11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ. (ΑΧΑΪΚΟΣ)
12. ΝΤΟΥΚΑΣ Ν. (ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ)
13. ΘΕΟΦΑΝΗΣ Γ. (ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ)
14. ΜΠΑΔΑΣ (ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ)
15. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Μ. (ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ)
16. ΣΟΦΙΑΝΟΣ Μ. (ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΡΙΟΛΟΥ)
17. ΦΟΥΝΤΟΣ ΣΠ. (ΠΕΤΕΙΝΟΙ)
18. ΝΤΟΥΒΛΗΣ Π. (ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ)
19. ΚΕΧΡΑΝΙΑΣ (ΠΑΜΠΑΤΡΑΪΚΟΣ
20. ΣΚΟΥΜΗΣ (ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ)
21. ΔΡΙΒΗΛΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
22. ΚΛΗΣΗΣ Γ. (ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ)
23. ΜΙΚΕΣ ΜΑΡ. (ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ Κ. 92)