Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Αχαΐας

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΤΑ ΣΤΙΣ 9 & 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Facebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmail

ΝΕΩΝ
1 Π.Α.Ε.Παναχαϊκή – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Π.Α.Ε. 10/12/2017 18:00 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ Μ.ΤΖΟΥΝΗΣ
(Αθλ.Κέντρο Νίκης Προαστίου)
2 Θύελλα Αιγίου – Κ.Δαβουρλής 92 10/12/2017 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
(Δημ.Στάδιο Τέμενης)
3 Εθνικός Σαγιαιϊκων – Α.Ο. Ατλας 9/12/2017 11:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΗΣ ΔΡΙΒΙΛΑΣ
(Δημ.Στάδιο Σαγιαϊίκων)

Elite Under 14 (ΠΡΟ-ΠΑΙΔΩΝ)
1 Α.Ο Δίας – Πήγασος Μπεγ. – Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 9/12/2017 11:15 ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΨΙΜΑΡΝΗΣ Μ.
(Δημ. Στάδιο Κ. Ζάρρας)
2 ΔΙΑΓΟΡΑΣ Βραχνεϊκων – ΘΥΕΛΛΑ – Ωλενιακός 9/12/2017 10:00 ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΤΖΟΥΝΗΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Δημ. Στάδιο Βραχνεϊκων)
3 Δαβουρλής Κ 92 1 – Α.Ε.Πάτρα 2ΟΟ5 10/12/2017 18:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
(Γηπ. Αγυϊάς)

Advanced under 14 A όμιλος (ΠΡΟ-ΠΑΙΔΩΝ)
1 Αχιλέας Καμαρών – ΘΥΕΛΛΑ Αιγίου 10/12/2017 12:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Δημ. Στάδιο Καμαρών)
2 ΑΙΟΛΟΣ Αγυϊάς – Απόλλων-Λύκοι 9/12/2017 11:30 ΝΤΑΒΛΑ ΖΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ
(Δημ. Στάδιο Ρίου)
3 Κ.Δαβουρλής 92 3 – ΦΛΟΓΑ Ροδιάς 9/12/2017 11:30 ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ
(Γηπ. Αγυϊάς)

Advanced under 14 B όμιλος (ΠΡΟ-ΠΑΙΔΩΝ)
1 Α.Ε. Πάτρα 2005 2 – Α.Ο. Πανμοβριακός 9/12/2017 13:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΣΠΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΨΙΜΑΡΝΗΣ Μ.
(Δημ. ΣτάδιοΚ.Ζάρρας)
2 Δόξα Παραλίας – Αχαίκή Α.Ε.Δ. 10/12/2017 10:00 ΦΩΚΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΟΥΤΣΗΣ
(Δημ. Στάδιο Παραλίας)
3 Ακάδημος-Νίκη – Άτλας Α.Ο 10/12/2017 13:00 ΣΑΦΑΡΙΚΑΣ ΓΙΑΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡ. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
(Αθλ.Κέντρο Νίκης Προαστίου)
4 Θησέας-Αστέρας – Πανιώνιος-Αχιλέας 9/12/2017 11:00 ΓΚΑΒΟΣ ΚΑΡΔΑΤΟΣ ΤΙΣΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡ.
(Δημ. Στάδιο Μιντιλογλίου)

Advanced under 14 Γ όμιλος (ΠΡΟ-ΠΑΙΔΩΝ)
1 Αχαϊκός Α.Ο. – ΑΟ Δίας 3 9/12/2017 11:30 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΧΑΤΖΙΡΑΪ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ
(Αθλ.Κέντρο Ανδρ.Κάνιστρας)
2 ΑΕ Πάτρα 2005 3 – Ατρόμητος ΖΑΡΟΥΧ. 9/12/2017 9:45 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΡΑΛΗΣ ΓΡ.
(Δημ. Στάδιο Κ. Ζάρρας)
3 Α.Ε.Αρόης – Ίκαρος Πετρωτού 9/12/2017 13:00 ΧΑΤΖΙΡΑΙ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ
(Αθλ.Κέντρο Ανδρ.Κάνιστρας)
4 Θύελλα-Ωλενιακός 2 – ΠΑ.ΝΑ.Χ.Α.Ι.ΚΗ 2014 10/12/2017 10:30 ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΜΠΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
(Αθλ.Κέντρο Φ.Αραβαντινός)

advanced a (junior-prejunior)
1 Ακάδημος-Νικη – Ατρόμητος Ζαρ. 10/12/2017 10:00 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
(Αθλ.Κέντρο Νίκης Προαστίου)
2 Δόξα Παραλίας – Α.Ε. Πάτρα 2005 3 10/12/2017 11:00 ΧΑΜΟΥΖΑΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
(da louz)
3 Δαβουρλής Κ.92 3 – Α.Ε. Αρόη 2 10/12/2017 10:30 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
(Rossoneri)
4 Α.Ο. Δίας 3 – Ίκαρος Πετρωτού 9/12/2017 17:00 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
(γηπ.Δία)
5 Θύελλα Πατρών 2 – Διαγόρας 2010 2 10/12/2017 10:00 ΧΑΤΖΙΡΑΙ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
(Αθλ.Κέντρο Φ.Αραβαντινός)

advanced b (junior-prejunior)
1 Παναχαϊκος – Δαβουρλής Κ.92 4 10/12/2017 11:00 ΤΡΑΥΛΟΣ ΧΑΤΖΙΡΑΙ
(γηπ.Παναχαϊκού)
2 Α.Ε. Πάτρα 2005 4 – Ίκαρος Πετρωτού 3 9/12/2017 10:00 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
(Αθλόπολις)
3 Παναχαϊκή 2014 3 – Α.Ο. Δίας 4 10/12/2017 10:30 ΝΤΑΒΛΑ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
(γηπ.Παναχαϊκής)
4 Αετός Ρίου – Πήγασος-Αχιλέας 9/12/2017 10:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ
(Δημ.Στάδιο Ρίου)
5 Θησέας – Δίας 6 9/12/2017 11:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1 ΠΑΙΧΝΙΔΙ
(Γηπ.θησέας)

advanced c (junior-prejunior)
6 Αστέρας Τέμενης – Θύελλα Αιγίου 2 9/12/2017 10:30 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
(Τέμενης 5χ5)
7 Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2 – Απόλλων – Λύκοι 10/12/2017 11:00 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
(Αθλ.Κέντρο Θ.Χρυσανθοπουλος)
8 Θύελλα Αιγίου 3 – Φλόγα Ροδιάς 10/12/2017 10:30
(TIGER CLUB 5X5)
9 Αχιλέας Καμαρών – Αναγεννηση – Αίας 10/12/2017 10:00
(Δημ. Στάδιο Καμαρών)