-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος
-
23-03/ 4η
Άρης Πατ
Νίκη Προ
-
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας
-
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός
-
23-03/ 4η
Πάτραι Α
Θύελλα Π
-
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας
-
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός
-
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ
-
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός
-
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή
-
13-03/ 3η
Άρης Πατ
Πανμοβρι2
1 -
13-03/ 3η
Διαγόρας
Πάτραι Α2
3 -
13-03/ 3η
Κεραυνός
Θύελλα Π0
2 -
13-03/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο2
0 -
10-03/ 2η
Αιγείρας
Αχαιός Σ2
2 -
09-03/ 2η
Πάτραι Α
Ατρόμητο1
3 -
09-03/ 2η
Καλάβρυτ
Δόξα Νιφ1
0 -
09-03/ 2η
Θύελλα Π
Άρης Πατ1
0 -
09-03/ 2η
Διαγόρας
Κεραυνός0
0 -
09-03/ 2η
Πανμοβρι
Νίκη Προ2
1 -
09-03/ 2η
Δαβουρλή
Ροϊτίκων2
2 -
09-03/ 2η
Πήγασος
Αστέρας3
0 -
09-03/ 2η
Θύελλα Γ
Ατρόμητο2
3 -
09-03/ 2η
Εθνικός
Αχαΐκή2
1 -
09-03/ 2η
Αχαϊκός
Δόξα Παρ4
0 -
09-03/ 2η
Αετός Ρί
Αναγέννη1
3
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο
-
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα
-
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ
-
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός
-
24-03/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.
-
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Ολυμπιακ
Ικαρος Λ
-
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ
-
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α
-
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας
-
10-03/ 21η
Δάφνη Πα
Παναχαϊκ1
0 -
10-03/ 21η
Τριταίας
Άτλας Α.2
3 -
10-03/ 21η
Ικαρος Λ
Κρίνος2
1 -
10-03/ 21η
Σταροχώρ
Δίας Σαρ1
3 -
10-03/ 21η
Πάτρα 20
Αιγίου Α1
2 -
10-03/ 21η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ2
3 -
10-03/ 21η
Αίας Πατ
Απόλλων1
2 -
10-03/ 21η
Πανιώνιο
Ηρακλής1
3 -
10-03/ 21η
Αστέρας
Πετεινοί3
2 -
10-03/ 21η
Νεάπολη
Πυρσός Π1
5 -
09-03/ 21η
Αστέρας
Φαραικός2
0 -
09-03/ 21η
Φοινικας
Απόλλων1
2 -
09-03/ 21η
Άβυθος Α
Αχιλλέας0
1
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός
-
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά
-
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό
-
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π
-
10-03/ 18η
Πείρος Ι
Αρόη Α.Π5
3 -
10-03/ 18η
Α.Ε.Κ. Π
Π.Α.Ο.Κ.4
0 -
10-03/ 18η
Ολυμπιακ
Ικαρος Π0
3 -
10-03/ 18η
Περιβόλα
Ατρόμητο3
4
-
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή
-
13-03/ 1η
Αετός Ρί
Εθνικός0
2
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Κλήση ποδοσφαιριστών για φιλικούς αγώνες Μικτών ομάδων
- Ενημερώθηκε: 16 Νοεμβρίου 2017
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό κέντρο Νίκης Προαστίου την Παρασκευή 17/11/2017 και ώρα 13.30
1. Ντούκας Νικόλαος του Δημητρίου, Ωλενιακός
2. Γκολφινόπουλος Νικόλαος του Φώτιου, Πατρα 2005
3. Μουντζούρης Παναγιώτης του Αχιλλέα, Ωλενιακός
4. Ντούβλης Παναγιώτης του Βασιλείου, Ωλενιακός
5. Κεχρανιάς Ευάγγελος του Σπυρίδων, Παμπατραϊκός
6. Σκόνδρας Ραφαήλ-Δημήτριος του Βασίλειος, Ωλενιακός
7. Κατσαΐτης Σπυρίδων του Γεωργίου, Σταροχώρι
8. Πλέγας Παναγιώτης του Πανταζή, Αστέρας Μιντιλογλίου
9. Χριστόπουλος Γρηγόριος του Λεωνίδα, Πανιώνιος / Αχιλλέας
10. Ζήσης Γεώργιος του Νικολάου, Παναχαΐς
11. Τογαντζής Νικόλαος του Ανδρέα, Διαγόρας 2010
12. Παναγάκης Ζήσιμος του Ευάγγελου, Πανμοβριακός
13. Προσκεφαλάς Παναγιώτης του Νικολάου, Πετεινοί
14. Λιακόπουλος Άνθιμος του Τάκη, Απόλλων Συνοικισμού
15. Δρίβηλας Βασίλειος του Παναγιώτη, Δόξα Παραλίας
16. Πένταρης, Ατρόμητος Ζαρ.
17. Μπακόπουλος
18. Γκότσης
19. Γκοτσόπουλος
20. Μπουρδούσης
21. Φούντος, Πετεινοί
22. Γκιώνης, Φλόγα Ροδιάς
23. Γκόντας, Πάτρα 2005
24. Παπαχρονόπουλος, Παναχαική
25. Κουνάβης, Παναχαική
Επίσης καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής ομάδας Παίδων να βρίσκονται στο στο Αθλητικό κέντρο Νίκης Προαστίου την Παρασκευή 17/11/2017 και ώρα 12.00
1. ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ (ΠΆΤΡΑ 2005)
2. ΒΡΑΣΙΔΑΣ (ΔΌΞΑ ΠΑΡ)
3. ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ (ΑΧΑΪΚΌΣ)
4. ΖΕΡΒΑΣ (ΚΕΡΑΥΝΌΣ)
5. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΆΤΡΑ 2005)
6. ΘΩΜΑΣ (Δίας)
7. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ (Δίας)
8. ΚΛΑΦΟΥΝΤΖΗΣ(Κ.Δ.92)
9. ΚΟΜΠΖΑΡΟΥ (Άτλας)
10. ΚΟΝΤΟΜΙΧΗΣ (ΚΔ92)
11. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Δίας)
12. ΜΠΟΥΡΔΟΣ (ΚΕΡΑΥΝΌΣ)
13. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΆΤΡΑ 2005)
14. ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΔΌΞΑ ΠΑΡ.) ΤΦ
15. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (Νίκη) ΤΦ
16. ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ (Κεραυνός
17. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (Πρωτέας)
18. ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ(ΠΑΤΡΑ2005) ΤΦ
19ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (Νίκη)
20. ΣΤΡΕΚΛΑΣ (Δίας)
21. ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ (Νίκη)
22. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 15/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...
-
Φιλικός αγώνας Μικτής ομάδας Κ14 – Τρίτη 19/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 13/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Γυναικών Κ15 για τον αγώνα με Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – 13/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιρίστριες της Μικτής...