-
24-03/ 3η
Ροϊτίκων
Καλάβρυτ
-
24-03/ 3η
Αχαΐκή
Αετός Ρί
-
24-03/ 3η
Αναγέννη
Πήγασος
-
23-03/ 4η
Ατρόμητο
Διαγόρας
-
23-03/ 4η
Πανμοβρι
Κεραυνός
-
23-03/ 3η
Αστέρας
Αιγείρας
-
23-03/ 3η
Αχαιός Σ
Θύελλα Γ
-
23-03/ 3η
Δόξα Νιφ
Εθνικός
-
23-03/ 3η
Ατρόμητο
Αχαϊκός
-
23-03/ 3η
Δόξα Παρ
Δαβουρλή
-
13-03/ 3η
Άρης Πατ
Πανμοβρι2
1 -
13-03/ 3η
Κεραυνός
Θύελλα Π0
2 -
13-03/ 3η
Νίκη Προ
Ατρόμητο2
0 -
13-03/ 3η
Διαγόρας
Πάτραι Α2
3 -
10-03/ 2η
Αιγείρας
Αχαιός Σ2
2 -
09-03/ 2η
Πάτραι Α
Ατρόμητο1
3 -
09-03/ 2η
Καλάβρυτ
Δόξα Νιφ1
0 -
09-03/ 2η
Διαγόρας
Κεραυνός0
0 -
09-03/ 2η
Πανμοβρι
Νίκη Προ2
1 -
09-03/ 2η
Θύελλα Π
Άρης Πατ1
0 -
09-03/ 2η
Δαβουρλή
Ροϊτίκων2
2 -
09-03/ 2η
Πήγασος
Αστέρας3
0 -
09-03/ 2η
Εθνικός
Αχαΐκή2
1 -
09-03/ 2η
Θύελλα Γ
Ατρόμητο2
3 -
09-03/ 2η
Αετός Ρί
Αναγέννη1
3 -
09-03/ 2η
Αχαϊκός
Δόξα Παρ4
0
-
24-03/ 22η
Παναχαϊκ
Τριταίας
-
24-03/ 22η
Άτλας Α.
Φαραικός
-
24-03/ 22η
Δίας Σαρ
Νεάπολη
-
24-03/ 22η
Κρίνος
Δάφνη Πα
-
24-03/ 22η
Σταροχώρ
Λιμνοχώρ
-
24-03/ 22η
Απόλλων
Αρόης Α.
-
24-03/ 22η
Αχιλλέας
Πανιώνιο
-
24-03/ 22η
Αστήρ Τέ
Αστέρας
-
24-03/ 22η
Πυρσός Π
Αστέρας
-
23-03/ 22η
Ηρακλής
Πάτρα 20
-
23-03/ 22η
Άβυθος Α
Φοινικας
-
23-03/ 22η
Πετεινοί
Αίας Πατ
-
23-03/ 22η
Απόλλων
Αιγίου Α
-
10-03/ 21η
Δάφνη Πα
Παναχαϊκ1
0 -
10-03/ 21η
Σταροχώρ
Δίας Σαρ1
3 -
10-03/ 21η
Τριταίας
Άτλας Α.2
3 -
10-03/ 21η
Ικαρος Λ
Κρίνος2
1 -
10-03/ 21η
Πανιώνιο
Ηρακλής1
3 -
10-03/ 21η
Πάτρα 20
Αιγίου Α1
2 -
10-03/ 21η
Αίας Πατ
Απόλλων1
2 -
10-03/ 21η
Αρόης Α.
Αστήρ Τέ2
3 -
10-03/ 21η
Αστέρας
Πετεινοί3
2 -
10-03/ 21η
Νεάπολη
Πυρσός Π1
5 -
09-03/ 21η
Αστέρας
Φαραικός2
0 -
09-03/ 21η
Φοινικας
Απόλλων1
2 -
09-03/ 21η
Άβυθος Α
Αχιλλέας0
1
-
24-03/ 1η
Πείρος Ι
Ρομαϊκός
-
24-03/ 1η
Αργυρά Π
Φλόγα Ρό
-
24-03/ 1η
Ζαβλάνι-
Φλόγα Κά
-
24-03/ 1η
Ικαρος Π
Α.Ε.Κ. Π
-
10-03/ 18η
Πείρος Ι
Αρόη Α.Π5
3 -
10-03/ 18η
Α.Ε.Κ. Π
Π.Α.Ο.Κ.4
0 -
10-03/ 18η
Ολυμπιακ
Ικαρος Π0
3 -
10-03/ 18η
Περιβόλα
Ατρόμητο3
4
-
20-03/ 1η
Κεραυνός
Αχαΐκή
-
13-03/ 1η
Αετός Ρί
Εθνικός0
2
- Αναβολή αγώνων λόγω καιρικών συνθηκών
- Ώρες έναρξης αγώνων Πρωταθλημάτων
- Αποτελέσματα επαναληπτικών γραπτών εξετάσεων και αγωνιστικών δοκιμασιών διαιτητών και παρατηρητών ΕΠΣΑ
- Κλήρωση Β’ Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών 2015-2016
- Αποτελέσματα γραπτών εξετάσεων Σεμιναρίου προεπιλογής Διαιτητών και Παρατηρητών ΕΠΣΑ αγωνιστικής περιόδου 2015-2016
- Καταρτισμός ομάδων ανα όμιλο
- Κληρώσεις Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου 2015-2016
Ποδοσφαιριστές Προεθνικής ομάδας Παίδων για αγώνα με Δαβουρλή Κ. ’92
- Ενημερώθηκε: 2 Νοεμβρίου 2017
Οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Προεθνικής ομάδας Παίδων της Ε.Π.Σ.Α. καλούνται να βρίσκονται στις αθλητικές εγκαταστάσεις της Νίκης Προαστίου το Σάββατο 4/11/2017 και ώρα 12.00 με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για τον αγώνα με τον Δαβουρλή Κ. 92.
1.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΘΥΕΛΛΑΣ)
2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΙΚΗΣ)
3.ΖΕΚΙΑΗ (ΝΙΚΗΣ)
4.ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΙΚΗΣ)
5.ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΙΚΗΣ)
6.ΜΠΟΥΡΔΟΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛ.)
7.ΧΑΡΙΤΑΤΟΣ (ΘΥΕΛΛΑΣ)
8.ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
9.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (ΑΧΑΪΚΟΣ)
10.ΜΠΟΥΡΗΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
11.ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
12.ΚΥΡΣΑΝΙΔΗΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
13.ΓΚΟΛΦΙΝΟΣ (ΑΧΑΪΚΟΣ)
14.ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ (ΔΙΑΣ)
15.ΣΤΡΕΚΛΑΣ (ΔΙΑΣ)
16.ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
17.ΚΟΜΠΖΑΡΟΥ (ΑΤΛΑΣ)
18.ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ (ΠΑΤΡΑ 2005)
19.ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
20.ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ (ΘΥΕΛΛΑΣ)
21. ΦΡΑΝΤΖΗΣ (ΘΥΕΛΛΑΣ)
22. ΔΕΝΑΖΗΣ (ΘΥΕΛΛΑΣ)
23. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΙΚΗΣ)
24. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΔΙΑΣ)
25. ΒΡΑΣΙΔΑΣ (ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
ΡΟΗ ΝΕΩΝ
-
Σχολή προπονητών UEFA – D στην Αχαΐα
Ανακοινώνεται η λειτουργία επιμορφωτικής σχολής UEFA...
-
Παράβαση πάνω στη γραμμή της περιοχής…
Ένας αμυντικός μαρκάρει στα πόδια, με...
-
Φιλικός αγώνας Μικτής ομάδας Κ14 – Τρίτη 19/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Μικτής...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 13/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...
-
Αποστολή Μικτής ομάδας Γυναικών Κ15 για τον αγώνα με Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – 13/3/2024
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιρίστριες της Μικτής...
-
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής έως 1/3/2024
Στο παρακάτω αρχείο μπορείτε να δείτε...